Skocz do zawartości

Taktyki FM 05/06


domi11

Rekomendowane odpowiedzi

Witam - prośba jak w temacie. Dlaczego piszę ten temat ? Ponieważ gram w FMa 2006 i nie mogę znaleźć ŻADNEJ ale to dosłownie ŻADNEJ taktyki dla biednego klubu. Wczoraj zacząłem swoją przygodę z FMmem 2006 jednak bardzo szybko się zniechęciłem. Przez około 3-4h łaziłem po różnych portalach, forach itp... i bardzo się zawiodłem. Z pewnością wielu początkujących graczy szuka dobrej taktyki dla ich pierwszego (z pewnością biednego) zespołu. Zacząłem drużyną Santo Angelo z 3 krajowej ligi brazylijskiej (początek - faza grupowa) w swojej grupie zaczynałem jako 6 (miejsca od 1-8 na każdą grupę). Pierwszy mecz w którym można było zdobyć punkty - z 3 zespołem z mojej grupy, i ? Porażka 5-0... Nie znalazłem żadnej taktyki, która mogła by mi pomóc bo prawie każda wymagała jakichś inwestycji w nowych piłkarzy (drogich piłkarzy) więc z klubem który posiada 20tys. budżetu nie zaszaleję. Jeśli nie jest to dział do tego typu próśb to bardzo przepraszam i proszę o powiadomienie mnie o tym.

 

[Zmiana tytułu na bardziej ogólny - G.]

Odnośnik do komentarza

Zacznij od defaultowej 4-4-2, lekko zmodyfikuj polecenia taktyczne, ale nie przesadzaj w żadną stronę (np 'podania' - zarówno długie jak i krótkie wymagają solidnych umiejętności piłkarzy) przejrzyj atrybuty swoich piłkarzy, znajdź ich mocne strony i ustaw odpowiednie polecenia indywidualne. Efekty na pewno nie przyjdą natychmiast, ale w drugiej połowie sezonu powinieneś je już widzieć.

 

A jeśli chcesz młócić wszystkich słabym klubem, bo zastosowałeś magiczną taktykę, to niestety trafiłeś pod zły adres.

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...
  • 2 lata później...
  • 2 lata później...
  • 1 rok później...
  • 2 tygodnie później...

Dawno mnie tu nie było, ale jestem zmuszony zrobić odkop - czy ktoś posiada jeszcze w czeluściach swojego dysku taktykę jasona, rojiblancos? Moja ostatnio nie skutkuje, a chcę przyjemnie pograć w starego dobrego 2k6 :) Może sam legendarny jasonx?

mam, podaj maila To ci prześlę

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy później...
  • 1 miesiąc później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...