Skocz do zawartości

Sporty walki


M8_Pl

Rekomendowane odpowiedzi

Frontal Machidy wypisz-wymaluj Silva-Belfort :D Mnie się gala bardzo podobała, każda walka stała na przyzwoitym poziomie, nawet ten krytykowany przez Ciebie Fasol main event. Może nie był on obfitujący w akcje, ale przynajmniej był krwawy - znowu pękła morda-szklanka GSP :D. Walka wieczoru to zdecydowanie Aldo-Hominick i wg mnie trochę krzywdzące oceny sędziów, na pewno nie widziałem wszystkich rund dla mistrza, jak chyba dwaj arbitrzy. Świetne były też prelimsy i nokaut Ellenbergera na Seanie Pearsonie i mega brutalny łokieć Menjivara na Valencii (powtórki z łamania się nosa, mniam :D)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Krótkie podsumowanie KSW 16 w moim skromnym wykonaniu.

 

In plus:

 

- Jan Błachowicz - ładnie wrócił po tej kompromitacji poprzednio i w ładnym stylu wygrał swoją walkę, acz przeciwnik jakiś wymagający przesadnie nie był

- Mamed Khalidov - mam nadzieję, że zgodnie z zapowiedziami zobaczymy go w Bellatorze, bo przydałoby się, żeby go ktoś na poważnie sprawdził, co go widzę na KSW to oklepuje jakiegoś gostka w 1 minute :D

 

In minus

 

- Kopy w jaja - rozumiem, że to boli ale k***a, nie może być tak, że kolo leży 10 minut. chyba jakby obcęgami jaja wyrywali to by tyle mogło boleć, po kopniaku ślady znikają w 2 minuty i wie o tym każdy facet

- dabel minus dla Marajasza P. - ten chop niech już nie wychodzi na ring. Jeżeli w 1,5 roku nie zrobił se kondycji na 2x5minut to już nigdy nie zrobi. Jak ktoś napisał w livescorze - za dużo mięśni, za małe płuca, po prostu choćby robiły na pełnej parze nie są w stanie tej góry mięśni zaopatrzyć w tlen...

 

Ogólnie gala spoko, chociaż początek słaby przez te okopywanie jąder :)

Odnośnik do komentarza

 

- dabel minus dla Marajasza P. - ten chop niech już nie wychodzi na ring. Jeżeli w 1,5 roku nie zrobił se kondycji na 2x5minut to już nigdy nie zrobi. Jak ktoś napisał w livescorze - za dużo mięśni, za małe płuca, po prostu choćby robiły na pełnej parze nie są w stanie tej góry mięśni zaopatrzyć w tlen...

 

Po walce został zawieziony do szpitala. Zawał. Info z ITI.

Odnośnik do komentarza

- dabel minus dla Marajasza P. - ten chop niech już nie wychodzi na ring. Jeżeli w 1,5 roku nie zrobił se kondycji na 2x5minut to już nigdy nie zrobi. Jak ktoś napisał w livescorze - za dużo mięśni, za małe płuca, po prostu choćby robiły na pełnej parze nie są w stanie tej góry mięśni zaopatrzyć w tlen...

 

Po walce został zawieziony do szpitala. Zawał. Info z ITI.

 

Jakiś link z potwierdzeniem?

Odnośnik do komentarza
Trybuny gdańskiej Ergo Areny natychmiast obiegła plotka, że Pudzianem zajmuje się... pogotowie ratunkowe. - Bzdura! - ucina te spekulacje sam Pudzianowski. - Po prostu byłem wycieńczony i musiałem przyjąć tlen, żeby szybciej dojść do siebie - wyjaśnia.

Więc chyba nie było aż tak źle...

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

Nawet nie mam siły i chęci komentować cyrku jaki fundują nam właściciele KSW ale...

 

...zacznijmy od plusów:

 

- Błachowicz- wrócił silniejszy po kontuzji z Sokodżu, widać determinację Janka i serce do walki, fin jakimś wybitnym przeciwnikiem nie był, walka wygrana, jeszcze 3-4 na galach KSW i musi wylecieć w świat jeżeli ma osiągnąć sukces

- Różal- za charakter po walce, nie każdy by się zdobył na taki gest

- Mamed- walka wieczoru, facet jest wybitnie omamiony przez ksw, szkoda by było gdyby się zmarnował na naszych ringach, predyspozycje ma do walki z najlepszymi z top 20 światowego mma, bardzo inteligentny facet zarówno na macie jak i poza nią,

- Cipao- powrót po kontuzji, do góry łeb :kekeke: ciekawie będzie wyglądał jego pojedynek z Kułakiem o ile do niego dojdzie

 

na minus:

 

-komentarz Jurasa- tak jak zawsze nakręca pozytywnie tak teraz dało się wyraźnie odczuć że ma płacone za "dobre słowo" pod adresem np. Pudziana, jego wyobraźnia nie raz dawała znać o sobie "ciosy mariusza ważące tony", "tomson szuka klinczu bo czuje siłę ciosów mariusza", "rozerwane rękawice mariusza bo z taką siłą bije" itd, rozumiem że Pudzianowski jest magnesem dla ludzi na codzień nie interesujących się mma ale do k***y nędzy nie przesadzajmy i nie róbmy z Pudziana mastera który jednym strzałem rozrywa rękawice, troszkę obiektywizmu brakowało szczególnie w walce Pudzian-Thompson, niestety równie żywiołowo nie komentował pojedynku np. Mameda

-postawa organizacji KSW- przeciąganie przerwy pomiędzy rundami, cyrki z rozerwanymi (niby) rękawicami Mariusza Pudzianowskiego, zapowiedzi w obcym języku (nie raz mnie to już irytowało),

 

o postawie Pudzilli rozpisywał się nie będę bo każdy myślący człowiek chyba widzi, że swoją rolę Mariusz gra wyśmienicie, przyprowadza przed telewizory miliony ludzi i o to chodzi, grunt żeby za bardzo się nie wczuwał i po każdym laniu jakie będzie otrzymywał nie zachowywał się tak jak wczoraj gdzie praktycznie chciał uciec z ringu, nie podał reki rywalowi itd., niech przynosi pieniądze od sponsorów i oglądalność dla prawdziwych wojowników typu Błachowicz czy Khalidow, Mariusz nigdy wojownikiem nie będzie.

Odnośnik do komentarza

- dabel minus dla Marajasza P. - ten chop niech już nie wychodzi na ring. Jeżeli w 1,5 roku nie zrobił se kondycji na 2x5minut to już nigdy nie zrobi. Jak ktoś napisał w livescorze - za dużo mięśni, za małe płuca, po prostu choćby robiły na pełnej parze nie są w stanie tej góry mięśni zaopatrzyć w tlen...

 

Po walce został zawieziony do szpitala. Zawał. Info z ITI.

 

Jakiś link z potwierdzeniem?

 

Info telefoniczne od znajomej osoby pracującej w TVN24.

Odnośnik do komentarza

- dabel minus dla Marajasza P. - ten chop niech już nie wychodzi na ring. Jeżeli w 1,5 roku nie zrobił se kondycji na 2x5minut to już nigdy nie zrobi. Jak ktoś napisał w livescorze - za dużo mięśni, za małe płuca, po prostu choćby robiły na pełnej parze nie są w stanie tej góry mięśni zaopatrzyć w tlen...

 

Po walce został zawieziony do szpitala. Zawał. Info z ITI.

 

Jakiś link z potwierdzeniem?

 

Info telefoniczne od znajomej osoby pracującej w TVN24.

 

Na mojej skrzynce też dostałem info, godzinę później dementi, so... :P

Odnośnik do komentarza

-postawa organizacji KSW- przeciąganie przerwy pomiędzy rundami, cyrki z rozerwanymi (niby) rękawicami Mariusza Pudzianowskiego, zapowiedzi w obcym języku (nie raz mnie to już irytowało),

chodzi ci o zapowiedź w języku danego zawodnika? mi się to podoba. w ogóle KSW ma co raz lepszą oprawę, ale jeszcze sporo do poprawienia.

Odnośnik do komentarza

jak tam panowie po ufc 130 :D?

ja niestety gale bylem zmuszony sobie odpuscic, a pojedynczych walk nie lubie ogladac, bo cala ta otoczka nadaje zupelnie inny charakter ale K.O zaprezentowane przez Browne'a dalo rade :D

main event slyszalem, ze zawiodl. po Rampage spodziewalem sie czegos wiecej. z drugiej strony tego nie rozumiem, za najlepsza walke wieczoru jest jakos +/- 100-150 tysiecy dolarow, czy nie warto sie postarac i dac troche radosci publice? :D

 

z innej beczki, na ufc 131 (11 czerwiec!!) wystapic polak, Krzysiek Soszynski. co prawda nie w main cardzie, ale i tak super szansa :D

Odnośnik do komentarza

155 lbs.: Jeremy Stephens pokonał Danny’ego Downesa przez jednogłośna decyzję (2 x 30-26, 30-27)

145 lbs.: George Roop pokonał Josha Grispiego przez TKO (prawy sierpowy na korpus), 3. runda, 3:14

 

to z walk eliminacyjnych, ogladalem obie i musze przyznac, ze bardzo ciekawe. transmisja jest w super jakosc na facebooku, wiec w przyszlosci mozna ogladac czekajac az wybije 3 :D

 

co do main cardu..., zaczelo sie od Cope'a i O'Neil'a. walka pod dyktando tego pierwszego, kontrola od pierwszej do ostatniej minuty, ale generalnie bez polotu. mialem wrazenie, jakby im sie nie chcialo. super sprawa te okrzyki Copa :D :D

 

Kingsbury z Maldonado bardzo fajna walka i jednoglosna decyzja, ale fajne widowisko :D

 

Herman z Credeura przespalem, poszedlem sie przewietrzyc, a oni juz skonczyli. generalnie tko calkiem ladne.

 

no i w koncu Guida z Pettisem. stawialem zwyciestwo Guidy, mimo ze nie byl faworytem i mnie nie zawiodl. swietna walka, ekstra kontrola Guidy, i to jego uwijanie sie w parterze. to jak w trzeciej rundzie wyskoczyl do tylu pod nogami Pettisa to na dlugo pozostanie w mojej glowie jako "unbelievable". szkoda, ze nie bylo 30 sekund wiecej, bo moze udaloby sie zakonczyc przed czasem, ale tak czy inaczej. "mój" main event nie zawiódł :D

 

i nadszedl czas na final samego TUFa, zaczelo sie tak jak mozna by sie bylo spodzieawc czyli od szarzy Ramseya i gdybym mial byc szczery, to sadzilem, ze uda mu sie trafic i pojedynek sie skonczy w ten sposob, ale nic z tego. Tony umiejetnie przewalczyl pierwsze 2 minuty, a potem popisal sie ekstra KO (nie bardzo rozumiem czemu sklasyfikowano to jako TKO) :)

 

 

super gala. szkoda tylko, ze Cyfra+ nie przedluzyla kontraktu z Orange Sportem, ale mam nadzieje, ze spadnie im ogladalnosc do tego stopnia, ze poczynia jakies kroki by ta wspolpraca znowu sie zawiazala. ogladanie gal z komentarzem Joe Regana to tez przyjemnosc, ale milo posluchac jest Jurasa, bo w koncu jest on swoj :D

 

za tydzien Carwin, nie moge sie juz doczekac! :D

Odnośnik do komentarza

To teraz ja:

 

Chris Cope vs. Chuck O'Neill

 

Walka była jak cały trzynasty sezon TUF-a. Słaba, wolna i bez polotu. Nie liczyłem punktów, nie byłem zainteresowany zwycięzcą, słowem zesrałem się na tych dwóch pseudo-fighterów. No i jeszcze ten Cope udający Rica Flaira, wkurwiające :) 2-/6

 

Kyle Kingsbury vs. Fabio Maldonado

 

Na szczęście po pajacach wyszły prawdziwe armaty. Mimo że to właściwie trzeci garnitur z rostera w kat. półciężkiej, to i tak zrobili o niebo lepszą walkę niż panowie powyżej. Mocne kolanka Kyle'a kilka razy zachwiały Brazylijczykiem, ten z kolei ratował się cepami. Dla niego to nie wystarczyło. Obaj zakończyli pojedynek ze sklepanymi maskami :) 3+

 

Ed Herman vs. Tim Credeur

 

Rudy zrobił swoje. 48 sekund i dwa podbródkowe i good night sweet prince ;) 3

 

Clay Guida vs. Anthony Pettis

 

Guida wygrał dzięki obaleniom, choć w parterze nie mógł zrobić krzywdy Pettisowi. "Showtime" musi się nauczyć obron przed sprowadzeniami i będzie jeszcze lepszy. Wg mnie, nadal jest w pierwszej piątce i mógłby zrobić krzywdę każdemu z Top 5. Niemniej "Carpenter" wygrał zasłużenie mimo że nie pokazał nic nadzwyczajnego. Karą dla niego będzie to, że nie wiadomo kiedy powalczy o tytuł, bo perspektywa Edgar vs. Maynard III coraz bardziej się oddala :keke: 4

 

Tony Ferguson vs. Ramsey Nijem

 

Zwycięzca był oczywisty. Tony nokautował w programie jednego zawodnika za drugim, sądziłem jednak, że Ramsey wytrzyma chociaż jedną rundę. Ni chuja. Rozpoczął dobrze, w swoim freakowym stylu, nawet byłem zdziwiony, że Tony poszedł na wymianę. Na dobrą sprawę wystarczył jeden zamaszysty cios i Palestyńczyk reprezentujący USA złożył się jak karabin. 3

 

Ocena gali: 3/6

Odnośnik do komentarza
Pojedynek Krzysztofa Soszyńskiego z Mike’iem Massenzio oraz cztery inne walki na gali UFC 131: Dos Santos vs Carwin będzie można w nocy z soboty na niedzielę obejrzeć na żywo na facebooku UFC oraz pierwszy na kanale youtube organizacji. Darmowa transmisja rozpocznie się około północy.

 

:jupi:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...