Skocz do zawartości
Zapraszamy do udziału w tradycyjnym plebiscycie CMF Awards, edycji 2017! Swój głos można oddać w poniższym dziale do 25.01 do godziny 23:59.
CMF Awards 2017
M8_Pl

Sporty walki

Rekomendowane odpowiedzi

Ogłosił zakończenie kariery po walce. Czyżby spodziewał się wperdolu?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mayweather zapowiedział, że stoczy jeszcze jedną walkę przed odejściem na emeryturę. Mam nadzieję, że nie pójdzie na łatwiznę i dadzą mu porządnego rywala. Najciekawszy byłby chyba Amir Khan. Mayweathera można pokonać chyba wyłącznie szybkością, a Khan jest szybki jak diabeł, ma dużą moc i potrafi utrzymać tempo przez 12 rund. IMO to najbardziej niewygodny dla Floyda rywal i mam nadzieję, że we wrześniu zobaczymy taką walkę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

On jest jakiś niepoważny? Ma szansę POBIĆ rekord Rocky'ego Marciano 49 wygranych i skończyć karierę bez porażki a chcę go tylko wyrównać? Ja coś źle usłyszałem, czy jak? O.o

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

http://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2016-10-03/jedrzejczyk-kowalkiewicz-jest-falszywa-osoba-powiedziala-wiele-zlych-rzeczy/

Nie sądzicie, że zaczęło się robić medialny szum wokół tej walki? Kiedyś koleżanki, wspólne sesje, a teraz się zaczyna. Szkoda tylko, że Polki muszą walczyć ze sobą.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak jak kiedyś podobało mi się zachowanie Jędrzejczyk, pewność siebie połączona z drobną bezczelnością, tak teraz coraz bardziej mnie to razi. Wcześniej to było naturalne moim zdaniem, a teraz robi się z tego sztuczny hype na walkę, a po niej i tak będą się przytulać i mówić miłe słówka. Wydaje mi się, że Joanna polega na jakichś złych radach, nie wiem czy ze strony White'a, czy kogoś innego z UFC, aby robić sobie na takich beefach przed walką rozgłos.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

JMK czemu szkoda, że mają ze sobą walczyć? Jak dla mnie to super sprawa, że reprezentantki naszego kraju wystąpią na takiej gali.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Oficjalnie 28 stycznia w hali sportowej Arena w Poznaniu odbędzie się gala drużynowych sportów walki Iron Warriors MMA. Wystąpi 6 drużyn: Arka Gdynia, ŁKS Łódź, Zagłębia Sosnowiec, Zawisza Bydgoszcz oraz składy z Międzychodu i Sochaczewa. Z różnych powodów z zawodów wycofały się ekipy: GKS Katowice, JKS Jarosław oraz KSZO Ostrowiec Świętokrzyski.

Legalizacja ustawek? ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta