Skocz do zawartości
M8_Pl

Sporty walki

Rekomendowane odpowiedzi

Ogłosił zakończenie kariery po walce. Czyżby spodziewał się wperdolu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mayweather zapowiedział, że stoczy jeszcze jedną walkę przed odejściem na emeryturę. Mam nadzieję, że nie pójdzie na łatwiznę i dadzą mu porządnego rywala. Najciekawszy byłby chyba Amir Khan. Mayweathera można pokonać chyba wyłącznie szybkością, a Khan jest szybki jak diabeł, ma dużą moc i potrafi utrzymać tempo przez 12 rund. IMO to najbardziej niewygodny dla Floyda rywal i mam nadzieję, że we wrześniu zobaczymy taką walkę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

On jest jakiś niepoważny? Ma szansę POBIĆ rekord Rocky'ego Marciano 49 wygranych i skończyć karierę bez porażki a chcę go tylko wyrównać? Ja coś źle usłyszałem, czy jak? O.o

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

http://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2016-10-03/jedrzejczyk-kowalkiewicz-jest-falszywa-osoba-powiedziala-wiele-zlych-rzeczy/

Nie sądzicie, że zaczęło się robić medialny szum wokół tej walki? Kiedyś koleżanki, wspólne sesje, a teraz się zaczyna. Szkoda tylko, że Polki muszą walczyć ze sobą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak jak kiedyś podobało mi się zachowanie Jędrzejczyk, pewność siebie połączona z drobną bezczelnością, tak teraz coraz bardziej mnie to razi. Wcześniej to było naturalne moim zdaniem, a teraz robi się z tego sztuczny hype na walkę, a po niej i tak będą się przytulać i mówić miłe słówka. Wydaje mi się, że Joanna polega na jakichś złych radach, nie wiem czy ze strony White'a, czy kogoś innego z UFC, aby robić sobie na takich beefach przed walką rozgłos.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

JMK czemu szkoda, że mają ze sobą walczyć? Jak dla mnie to super sprawa, że reprezentantki naszego kraju wystąpią na takiej gali.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Oficjalnie 28 stycznia w hali sportowej Arena w Poznaniu odbędzie się gala drużynowych sportów walki Iron Warriors MMA. Wystąpi 6 drużyn: Arka Gdynia, ŁKS Łódź, Zagłębia Sosnowiec, Zawisza Bydgoszcz oraz składy z Międzychodu i Sochaczewa. Z różnych powodów z zawodów wycofały się ekipy: GKS Katowice, JKS Jarosław oraz KSZO Ostrowiec Świętokrzyski.

Legalizacja ustawek? ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rachu ciachu i po strachu :D

Najpierw walka:

http://www.mmarocks.pl/ksw-44/wideo-strachu-brutalnie-znokautowany-zobaczcie-wygrana-erko-juna

(drugi filmik)

A te wacki chyba będą niedługo gifem/memem:

Nie zamroczyło go, w ogóle;)

Wydaje się bardzo... mało rozgarnięty, jak on się dostał do aktorstwa?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Teraz dopiero zauważyłem, że ktoś ten temat obudził. Tak dla uczciwości trzeba zaznaczyć, że jednak wygrana tego Erko Juna była bardzo fartowna, bo jednak dostawał solidnie, potem uciekał, a Oświęcimski poczuł się chyba zbyt pewnie i się wystawił na kontrę. Tak naprawdę w całej walce zainkasował tylko ten jeden mocny cios, samemu trochę ich zadając. No ale zarówno poziom sportowy całej walki to dno, jak i wypowiedzi na poziomie gangstera z gimnazjum. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, Man_iac napisał:

Teraz dopiero zauważyłem, że ktoś ten temat obudził. Tak dla uczciwości trzeba zaznaczyć, że jednak wygrana tego Erko Juna była bardzo fartowna, bo jednak dostawał solidnie, potem uciekał, a Oświęcimski poczuł się chyba zbyt pewnie i się wystawił na kontrę. Tak naprawdę w całej walce zainkasował tylko ten jeden mocny cios, samemu trochę ich zadając. No ale zarówno poziom sportowy całej walki to dno, jak i ten poziom wypowiedzi na poziomie gangstera z gimnazjum. 

No nie wygląda jakby dostał JEDEN mocny cios :keke: A wywiad, to po prostu wszystko przypomina tak bardzo grę aktorska we wrestlingu lat 90

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sprawdźcie sobie walkę Romero Whittaker z Ufc 225 ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi