Skocz do zawartości

Sporty walki


M8_Pl

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie to kluczowy był praktyczny brak kombinacji. CIągle próbował jakimś pojedynczym ciosem się przebić przez gardę i nie przyniosło to jakiegokolwiek efektu. Defensywę ma kiepską, ale umówmy się - Szpila to nie jest jakiś wybitny zawodnik (przehajpowany na maksa).

 

Myślę, że taki Adamek wypunktowałby tego Jenningsa bez większych problemów.

Odnośnik do komentarza

W dodatku, że to nie była wyrównana walka. Jennings obnażył wszystko co najgorsze u Szpilki i ewidentnie pokazał, że to materiał maksymalnie na EBU (i to przy słabszym okresie, bo z Chisorą czy wcześniej Pulewem to też walka do jednej mordy). Gigantyczny błąd Wasilewskiego, że dopuścił do tej walki. Zwłaszcza, iż miał idealną okazję by odwołać starcie (zamieszanie z wizą).

Odnośnik do komentarza

Co mu może dać? Znowu będzie obijał kelnerów i robił rekord?

 

Dopóki nie nauczy się defensywy to nic z niego będzie.

W przeciwieństwie do innych polskich pięściarzy, on miał kelnerów z "nazwiskiem".

 

A może dać mu dużo, otworzy oczy, że nie jest tak pięknie jak on to sobie wyobraża. Zresztą zobaczymy, nie ma co gdybać, nie wiadomo co on ma w głowie.

Odnośnik do komentarza

Czy ja wiem, czy nie ?

 

Dziennikarz Polsatu Sport Mateusz Borek, który poleciał do Nowego Jorku i był na gali HBO, podzielił się pewną informacją, z której wynika, że tuż po przegranej walce Artura, grupa Main Events zaproponowała Polakowi pojedynek z Amirem Mansourem (20-0, 15 KO).

- To jest paranoja. Szpilka jeszcze dobrze nie zszedł z ringu, a Main Events juz mu proponuje "odbudowę" i walkę z Amirem Mansourem (20-0, 15 KO) - napisał polski dziennikarz na jednym z portali społecznościowych.

Odnośnik do komentarza

Mateusz Masternak udanie powrócił po przegranej z Drozdem. Przed kilkoma minutami znokautował Sandro Siproszwilego, ale do czasu nokautu walka była dosyć równa. Zobaczymy jakich przeciwników będzie miał w dalszej kolejności, bo po dzisiejszej walce ciężko cokolwiek stwierdzić.

Odnośnik do komentarza

Mam takie pytanie. Z przerwami trenuję tajski boks od listopada. Spodobało mi się, aczkolwiek do tej pory miałem styczność jedynie z boksem, toteż moje nogi średnio są rozciągnięte. O ile low kicki, middle i fronty w miarę mam opanowane, tak high kicka raczej nie zrobię, bo nie mogę się tak rozciągnąć. Stąd moje pytanie, znacie może jakieś dobre i sprawdzone metody zwiększenia swojej rozciągliwości?

Odnośnik do komentarza

Oglądał ktoś UFC dzisiaj ?

 

Mnie najbardziej ucieszyła wygrana Alistaira Overeema, którego darzę dużą sympatią, teraz czekam na kogoś lepszego niż Frank Mir, który w dzisiejszej walce nie walczył kompletnie nic. No i zaskoczyła wydolność Overeema, bo przeważnie pod koniec walk padał z nóg.

 

Oglądnijcie walkę Abel Trujillo vs Jamie Varne, kosmiczna, za to się kocha UFC

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dzisiaj debiutuje nowa organizacja w Polsce, jest kilka walk godnych uwagi. Transmisja na TVN Turbo.

 

Walka wieczoru:

84 kg: Tomasz Drwal (20-4-1) vs. Delson Heleno (25-7)

Główna karta:

120 kg: Michał Kita (15-7) vs. Mike Wessel (13-6)
61 kg: Mariusz Cieśliński (0-0) vs. Martin Fouda (3-2-1)
84 kg: Bartosz Fabiński (7-1) vs. Wendres Carlos da Silva (10-5)
77 kg: Damian Milewski (3-1) vs. Tyago Moreira (6-3)

Pozostałe:

120 kg: Szymon Bajor (13-4) vs. Jacek Czajczński (6-6-1)
93 kg: Tomasz Kondraciuk (10-4) vs. Łukasz Klinger (6-0)
120 kg: Grzegorz Janus (4-1) vs. Tomasz Kowalkowski (2-0)
77 kg: Paweł Obrzut (2-1) vs. Michał Michalski (1-1)

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 9 miesięcy później...

Stało się! UFC debiutuje 11 kwietnia w Krakowie!

 

Nie ma jeszcze pełnej karty walk, ale na pewno w walce wieczoru zobaczymy legendę Mirko Crop-Copa Filipovica z Gabrielem Gonzagą, oraz Janka Błachowicza w starciu z Jimim Manuwą !

 

Godzina dwadzieścia drogi, mam nadzieję, że bilety będą w rozsądnych cenach.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...