Skocz do zawartości

Polskie Ligi Update v0.9


Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie, zrobiłem własne stroję herby powoli kończę tworzyć rzeczywistych zawodników itp. ta drużyna występuje w polskie IV lidze i pytanie brzmi jak zmienić kolor tej ramki co jest na niej umieszczony herb itp w oryginalnych kolorach wszystkie druzyny które nie posiadają swoich herbów ani barw mają niebieską a ja chciałbym zmienić ten kolor i jak to zrobić :) ?

 

 

 

I teraz mam kolejny problem wyskakuje mi nastepujacy komunikat : http://wgrajzdjecie.pl/zdjecie/cf3b7eeb3027b72a5a926f65f6972808.jpg A w cale nie bawiłem się w edytorze w tej grupie wiec nie wiem o co chodzi... ?

Odnośnik do komentarza

I teraz mam kolejny problem wyskakuje mi nastepujacy komunikat : http://wgrajzdjecie.pl/zdjecie/cf3b7eeb3027b72a5a926f65f6972808.jpg A w cale nie bawiłem się w edytorze w tej grupie wiec nie wiem o co chodzi... ?

 

Wyjaśniane kilka razy - jeżeli wybrałeś bazę 10.2 przy odpalaniu edytora to ta baza nie zadziała.

Btw, nie wybieraj obu plików przy zaczynaniu gry, tylko ten w którym wprowadziłeś zmiany.

Odnośnik do komentarza

Witam :):wazup: oczywiscie najpierw to wielka dziekowa dla wszystkich ktorzy stworzyli i przyczynili sie do stworzenia tego dodatku... Poprostu bomba, swietna sprawa :good::)... i nie obeszlo by sie bez kilky pytan z mojej strony :eusa_drool: ...

:blaga:

1)

- nagrody dla niższych lig działają "dziwnie"

Chcialbym wiedziec co to znaczy "dziwne" :eusa_drool: ... Czy "dziwne" beda caly czas czy tylko na poczatku grajac w tych nizszych ligach?? PRZYKLADOWO ;P zdobywajac MP grajac zespolem od 3 ligi dalej te nagrody beda "dziwne"??czy tlyko na poczatku??

 

2)Kiedy wzrasta reputacja??... Czy tylko jak awasnujemy?? Czy rowniez wygrywajac z duzo lepszym zespolem, gdy dochodzimy do jakiejs dalszej fazy pucharow?? ((to pytanie jest ogolne, nie tyczy sie tylko zespolow z nizszych lig))... i gdzie mozna sprawdzic reputacje??

 

Troche pomeczylem :_eyes: ... z gory dzieki za pomoc i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

Co do 4 ligi to mógłbym przygotować info na temat Kuźnii Jawor tzn. piłkarzy,ich umiejętności,zarząd.Pobrałem ten formularz który jest podany w temacie:raporty-4 liga.Jak przygotuje to dam znać.Może uznacie to za jakąś chociaż malutką pomoc.

 

Będziemy wdzięczni. Po prostu wyślij maila/PW.

Odnośnik do komentarza

Pragnę zaprezentować wam dodatek autorstwa mojego i Kondiego

jest to logopack zespołów 3 ligowych. W skład wchodzą: loga(standard), miniaturki, oraz backgoundy (lewy-prawy)

 

Tej ostatniej opcji nie przetestowałem, gdyż nie gram kariery zespołem 3 ligowym, wiec miałbym prośbę w razie czego o napisanie uwag.

 

Wilu&Kondi Logopack 3 Liga

Dziękuję, zawsze coś, co zmieni z niebiesko-czerwonych herbów.

Odnośnik do komentarza
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...