Skocz do zawartości

Polskie Ligi Update v0.9


Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam pytanie z innej beczki. Chce Możdżeniowi z Lecha dodać pozycje skrzydłowego, bo na takiej gra w tym sezonie. Jak zmienie wszystko w edytorze to jak mam to zapisać aby było w grze widoczne?

 

Skrzydłowym to jest Peszko, Możdżeń nie jest. Ewentualnie boczny pomocnik, ale raczej środkowy pomocnik. Normalnie wybierasz "zapisz plik" albo "zapisz plik jako"

 

W pierwszej drużynie jak grał to zazwyczaj na boku pomocy. jak wybiorę opcję "zapisz jako" to muszę to zapisać w nowym pliku?

Nie musisz.

Odnośnik do komentarza

Konfeks Legnica, brak Krzyska Laciny, Pawla Wilczynskiego, Ani Tomka Wilczynskiego. To strona Konfeksu: Konfeks oraz Konfeks

Krzysiu Lacina jak wiemy gral w kilku lepszych klubach. Nie wiem jak Tomek, ale Pawel Wilczynski bedzie tak dobry jak Przemek Szuszkiewicz, znam obydwu, z tego samego podworka jestesmy i sam trenowalem w tym klubie jakis czas, ale wyjechalem do Norwegii. Ale ciesze sie, ze Przenmek ma bardzo wysokie staty bo interesuje sie nim Slask Wroclaw i byl na wyporzyczeniu w Zaglebiu jakis czas temu.

 

Edt. W ogole ktos odpowiada za Konfeks?

Edytowane przez DiDi
Odnośnik do komentarza

Konfeks Legnica, brak Krzyska Laciny, Pawla Wilczynskiego, Ani Tomka Wilczynskiego. To strona Konfeksu: Konfeks

Krzysiu Lacina jak wiemy gral w kilku lepszych klubach. Nie wiem jak Tomek, ale Pawel Wilczynski bedzie tak dobry jak Przemek Szuszkiewicz, znam obydwu, z tego samego podworka jestesmy i sam trenowalem w tym klubie jakis czas, ale wyjechalem do Norwegii. Ale ciesze sie, ze Przenmek ma bardzo wysokie staty bo interesuje sie nim Slask Wroclaw i byl na wyporzyczeniu w Zaglebiu jakis czas temu.

 

Edt. W ogole ktos odpowiada za Konfeks?

 

O ile się nie mylę to 4 liga nie jest opracowana w tej wersji dodatku !! Tak więc brakuje w drużynach z tej ligi zawodników, trenerów itp.

Odnośnik do komentarza

Panowie!

 

Po pierwsze należą się Wam olbrzymie brawa za samą chęć odwalenia takiego ogromu pracy charytatywnie, tylko po to, aby reszta graczy mogła w końcu rozegrać te kilka(naście) (dziesiąt?) godzin rozgrywki w porządnie zrobionych niższych ligach naszego kraju. Jednakże osobę odpowiedzialną za opracowanie Górnika Wałbrzych powinniście jeśli nie podziękować za współpracę to przynajmniej solidnie opierdzielić... Ten klub mimo, że jest III-ligowcem i obecnie liderem III ligi dolnośląsko-lubuskiej jest niedopracowany w każdym tego słowa znaczeniu. Nie ma prezesa, zarządu, części piłkarzy oraz dokładnego rozpoznania o pozycjach poszczególnych zawodników. Kolory strojów wyjazdowych są takie same jak domowych. Piłkarze nie mają sprecyzowanej pozycji na boisku przez co gra im je losuje! Jednym słowem katastrofa. Tym bardziej, iż informacje, o których mówię nie są jakoś trudno dostępne. 5 minut na 90minut.pl czy oficjalnej stronie klubowej i jesteśmy w domu.

 

Nie mówię tego w żadnym wypadku, by umniejszyć Waszą pracę. Po prostu zwracam uwagę. Klub, dla którego prowadzenia czekałem z niecierpliwością na ten dodatek leży i kwiczy, pomimo, iż podkreślam jest to klub III-ligowy i solidny kandydat do awansu do II ligi w bierzącym sezonie. Mam nadzieję, że to tylko jednostkowy przypadek i indywidualny błąd (posługując się terminologą piłkarską), niemniej jednak rzutuje on na ogólny odbiór całego dodatku.

 

Aby nie było, że tylko narzekam jestem w stanie podjąć się pracy Waszego źródła dla Górnika Wałbrzych w kolejnych wersjach dodatku. Jestem z tego miasta, często chodze na mecze, kilku piłkarzy znam osobiście. Jestem pewny, że razem uczynimy z tego klubu najbardziej dopieszczony zespół Waszego update'a:)

 

Pozdrawiam, Pyrrus.

Odnośnik do komentarza

Gratulacje panowie i miziu miziu krotoszyńskiemu mzimu marudzie! Było pod górkę, ale ze szczęśliwym finałem! Teraz przez kilka dni towarzystwo się pocieszy tym, co dostało, a po Nowym Roku zacznie się na nowo stękanie: "Kiedy IV liga?" ;]

Odnośnik do komentarza

Nowe drużyny w dodatku są w jakiś dziwny sposób wpisane. Program nie dodaje spacji przed i po nazwie drużyn, co powoduje zlewanie się wyrazów w tekstach. Czy coś da się z tym zrobić?

 

Druga sprawa: mimo, iż wysłałem opracowanie do MKS Alwernia (III liga małopolsko-świętokrzyska) wszystkie dane i tak zostały zaczerpnięte z 90minut.pl. Dlaczego? Dodam tylko, iż klub już od dawna nie nazywa się 'MZKS Alwernia' tylko 'MKS Alwernia'. Zapraszam na http://www.alwernia.info/ .

 

Poza 90minut.pl warto zajrzeć także na http://www.mzpnkrakow.pl/ (statyskyki http://www.mzpnkrakow.pl/8.htm ) oraz http://www.futbol.org.pl/ .

Odnośnik do komentarza

Jednakże osobę odpowiedzialną za opracowanie Górnika Wałbrzych powinniście jeśli nie podziękować za współpracę to przynajmniej solidnie opierdzielić... Ten klub mimo, że jest III-ligowcem i obecnie liderem III ligi dolnośląsko-lubuskiej jest niedopracowany w każdym tego słowa znaczeniu. Nie ma prezesa, zarządu, części piłkarzy oraz dokładnego rozpoznania o pozycjach poszczególnych zawodników. Kolory strojów wyjazdowych są takie same jak domowych. Piłkarze nie mają sprecyzowanej pozycji na boisku przez co gra im je losuje! Jednym słowem katastrofa. Tym bardziej, iż informacje, o których mówię nie są jakoś trudno dostępne. 5 minut na 90minut.pl czy oficjalnej stronie klubowej i jesteśmy w domu.

Pierwsze chce wyjaśnić jedno, nie tylko odnośnie tego posta, ale tak ogólnie. Nie jest tak, że mamy osoby odpowiedzialne za każdy klub. Przyszły raporty, z których większość musiała zostać odrzucona z różnych względów. Te raporty, które się nadawały zostały użyte i wklepane do bazy. Jeśli przez "odpowiedzialny za klub" rozumie się osobę, która wklepała jego dane do bazy, to dla całej 3 i 2 ligi było tych osób dość mało, a do tego liczba dobrych raportów utrudniała pracę. Ja sam zrobiłem w oparciu o 90minut chyba z ok. 50 klubów i wiadomo, że nie da się tego zrobić dokładnie, w taki sposób. Akurat Górnik Wałbrzych miał dość niezły raport i szczerze teraz się tak zastanawiam, czemu to jest tak trochę niedokładnie i muszę się przyznać, ze w tym natłoku chyba zapomniałem to poprawić, bo pierwotnie ten klub wprowadzała inna osoba, a ja jakiś raport mam. Stroje były tak ustawione w domyślnej bazie, a ja nie miałem okazji widzieć na oczy tego klubu, więc nie wiem w jakich strojach grają, a w internecie wyświetla mi się pełno koszykarzy :P Także, błędy są jednak katastrofą bym tego nie nazywał, bo pozycje są losowane z danej formacji, do tego poustalane CA i PA, dość wiernie.

Aby nie było, że tylko narzekam jestem w stanie podjąć się pracy Waszego źródła dla Górnika Wałbrzych w kolejnych wersjach dodatku.

Napisze Ci PW.

 

Nowe drużyny w dodatku są w jakiś dziwny sposób wpisane. Program nie dodaje spacji przed i po nazwie drużyn, co powoduje zlewanie się wyrazów w tekstach. Czy coś da się z tym zrobić?

Niestety się nie da, bo w edytorze nie ma pola do wyboru rodzaju klubu(żeński/męski).

 

Druga sprawa: mimo, iż wysłałem opracowanie do MKS Alwernia (III liga małopolsko-świętokrzyska) wszystkie dane i tak zostały zaczerpnięte z 90minut.pl. Dlaczego? Dodam tylko, iż klub już od dawna nie nazywa się 'MZKS Alwernia' tylko 'MKS Alwernia'. Zapraszam na http://www.alwernia.info/ .

Ja wpisywałem ten klub, na bazie 90minut, gdyż opracowania nie dostałem. Nie wiem dlaczego, jak chcesz poślij jeszcze raz. Nazwę wzieliśmy z 90minut, a tam nic nie było widać o zmianie nazwy.

Odnośnik do komentarza

Niestety się nie da, bo w edytorze nie ma pola do wyboru rodzaju klubu(żeński/męski).

 

Nie chodzi mi o to, iż nie ma rodzaju męskiego/żeńskiego, to nie problem. Po nazwie drużyny w tekstach nie ma spacji i zdania wyglądają mniej więcej tak: 'MKS Alwernianie ma sukcesów...' - efektem tego jest także to, iż 'linkiem' do składu drużyny jest cała fraza 'MKS Alwernianie ma'. Jest to o tyle dziwne, iż nie dotyczy wszystkich drużyn. Extraklasa i I liga jest wyświetlana poprawnie. Można łatwo poznać, z która z drużyn jest problem już na etapie wyboru drużyny w menu - te "bez spacji" są przesunięte w prawo.

 

Opracowanie wysyłałem dość dawno już. Naniosę kilka poprawek i wyślę jeszcze raz.

Odnośnik do komentarza

Nie chodzi mi o to, iż nie ma rodzaju męskiego/żeńskiego, to nie problem. Po nazwie drużyny w tekstach nie ma spacji i zdania wyglądają mniej więcej tak: 'MKS Alwernianie ma sukcesów...' - efektem tego jest także to, iż 'linkiem' do składu drużyny jest cała fraza 'MKS Alwernianie ma'. Jest to o tyle dziwne, iż nie dotyczy wszystkich drużyn. Extraklasa i I liga jest wyświetlana poprawnie. Można łatwo poznać, z która z drużyn jest problem już na etapie wyboru drużyny w menu - te "bez spacji" są przesunięte w prawo.

 

To właśnie wynika z faktu że nie możemy wybrać rodzaju męskiego/żeńskiego - gra usuwa spację i ,,skleja'' nazwę klubu z następnym wyrazem. Kluby z Ekstraklasy, I i II ligi oraz część III miały wpisane rodzaje przez SI i one działają dobrze - do czasu poprawienia błędów przez SI nic z tym nie zrobimy.

 

Górnik Wałbrzych zacząłem ja, kończył kleyo, mamy jakiś raport o klubie, jeżeli przyślesz drugi to obiecuję że klub poprawię na błysk ;) Wszystkie ewentualne błędy w strojach na Dolnym Śląsku to moja wina, zrobiłem listę usterek i zapomniałem o niej, w następnej wersji będą oczywiście poprawione.

Odnośnik do komentarza

Postanowiłem wykorzystać logopack majtanka oraz to co zrobiłem już wcześniej i dla fanów stylu E2G stworzyłem Logopack polskich rozgrywek w tymże stylu.

 

LogoPack FM 2010 Poland Competitions

wrzucać do Documents\Sports Interactive\Football Manager 2010\editor data

i ten plik jest wymagany do Documents\Sports Interactive\Football Manager 2010\graphics (wiem że było to napisane ale każdy pisał inaczej -,-, i przez to grę musiałem odinstalować)

Odnośnik do komentarza
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...