Skocz do zawartości

Telewizja, radio, prasa - rzecz o mediach


timon

Rekomendowane odpowiedzi

 

Rudzki już dawno odleciał. Odkąd napisał tą (tę? nigdy nie wiem) swoją powieść to całkowicie.

tą, bo swoją. nie ma za co.

 

tę powieść, czyją inną mógł napisać? ;)

 

wracając do tematu Rudzkiego, zobaczcie co go wczoraj zniszczyli na jego fanpage :D

 

Po kolei, najpierw taki post:

:YWbCS3a.png

 

Potem marna próba sarkastycznej kontry:

e9IXTMe.png

 

... na którą odpowiedział jeden z internautów:

x4SQYa5.png

 

 

Totalne K.O. Jeszcze tylko link do wpisu, o którym mowa:

http://rudzki.blog.onet.pl/2012/05/21/jak-chelsea-uciszyla-monachium-2/

Odnośnik do komentarza

Ja wiem, że polskie TV nie są wysokim poziomem intelektualnym (a właściwie w porach największych oglądalności) zwłaszcza programy śniadaniowe są czasem mocno żenujące (dobór tematów, realizacja, słownictwo...), ale to co dziś zrobił TVN to już moim zdaniem przesada i kompromitacja całkowita. Zaprosili 50centa - bądź co bądź wielką gwiazdę światowego formatu, po wywiadzie i tak dalej zaprezentowano "niespodziankę" specjalnie dla gościa... puścili muzykę, miks kawałków rapera i wystąpił przed nim... jakieś nastolatki, taniec ten przypominał jakieś szkolne występy :D Postarali się z tym show. Wydaje mi się, że 50cent tylko "pocisnął bekę" i nagrał swoje ów występ ;)

Odnośnik do komentarza

I to ja jestem rasista :) Bez przesady w druga strone, mimo wszystko nie patrzac na jego artyzm czy umiejetnosci jest mega znany i z tego co wiem jedna z plyt sprzedal w cos kolo 10 mln egzemplarzy, ale nie chodzi o to. TVN kreuje go wlasnie na kogos mega mega sledza jego kroki, Chajzer ubiera sie jak hiphopowiec, kamery przenosza sie nawet do windy jak jedzie Grosik i tu niespodzianka dla gwiazdy, redaktorzy podjarani i..... :)

Odnośnik do komentarza

I to ja jestem rasista :) Bez przesady w druga strone, mimo wszystko nie patrzac na jego artyzm czy umiejetnosci jest mega znany i z tego co wiem jedna z plyt sprzedal w cos kolo 10 mln egzemplarzy, ale nie chodzi o to. TVN kreuje go wlasnie na kogos mega mega sledza jego kroki, Chajzer ubiera sie jak hiphopowiec, kamery przenosza sie nawet do windy jak jedzie Grosik i tu niespodzianka dla gwiazdy, redaktorzy podjarani i..... :)

Jakoś Behemoth sprzedaje więcej płyt na swiecie, a jakoś nie zapraszamy polskiego blackmetalowego zespołu do TV.

Odnośnik do komentarza

 

I to ja jestem rasista :) Bez przesady w druga strone, mimo wszystko nie patrzac na jego artyzm czy umiejetnosci jest mega znany i z tego co wiem jedna z plyt sprzedal w cos kolo 10 mln egzemplarzy, ale nie chodzi o to. TVN kreuje go wlasnie na kogos mega mega sledza jego kroki, Chajzer ubiera sie jak hiphopowiec, kamery przenosza sie nawet do windy jak jedzie Grosik i tu niespodzianka dla gwiazdy, redaktorzy podjarani i..... :)

Jakoś Behemoth sprzedaje więcej płyt na swiecie, a jakoś nie zapraszamy polskiego blackmetalowego zespołu do TV.

 

1. Był czas, kiedy Nergal wyskakiwał z lodówki.

2. Poproszę o porównanie w liczbach sprzedanych płyt (źródło koniecznie), bo coś mi się wydaje, że to kolejny flintyzm.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...
  • 1 miesiąc później...

Jeszcze tydzień temu żyłem w błogiej nieświadomości istnienia Poetki z Penisem Rafalali, aż tu nagle: Rafalala w studio Polsatu oblewa wodą 'faszystę' Zawiszę, nieznany sprawca wrzucił Rafalali kamień do mieszkania i uśmiercił kota, Rafalala dyskryminowany przy próbie wynajęcia mieszkania...

Tylko koncesjonowany przez ateistów ks. Lemański może w tej chwili stanąć w szranki o tytuł celebryty miesiąca.

 

Nergal, Doda wracajcie! Wszystko wybaczone! :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Grupa Eurosport nabyła wyłączne prawa do transmisji zawodów Pucharu Świata w skokach i biegach narciarskich. Umowa zawarta z Infront Sports & Media obejmuje pięć kolejnych lat począwszy od sezonu 2016/2017.

 

@WirtualneMedia

 

Genialna wiadomość. Swoją drogą, mi to nieco wisi, bo mam dostęp do obu kanałów, jednak Telewizja Publiczna po raz kolejny dała popis. Ludzie o ograniczonym wyborze kanałów będą mogli oglądać dwukrotnego złotego medalistę olimpijskiego... w telegazecie co najwyżej.

Odnośnik do komentarza
  • 5 lat później...

Chyba ten temat będzie do tego odpowiedni.

Jak ktoś ma C+ Dokument to 12.01 ma u nas premierę Bellingcat: Prawda w czasach postprawdy

 

Dokument nagrodzony Emmy w 2019 o obywatelskim dziennikarstwie śledczym, które tropiło m.in. zaginięcie samolotu lini malezyjskich, czy otrucie Skripala. Film pokazuje jak działają i dlaczego warto się temu co robią przyglądać. Wykopek tropi różne rzeczy, tu robią to chyba na trochę większą skalę ;)

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
Godzinę temu, matjez napisał:

Rezygnuje z UPC. Zależy mi na wszystkich sportowych kanałach(czyt. Eleven, Canal+ i LM(polsaty premium). Czy ktoś z was posiada bądź zna jakąś ofertę, która gwarantuje te wszystkie kanały? Przy okazji chętnie poznam cenę :)

A jakich masz operatorów w bloku?

Odnośnik do komentarza

Ja przeszedłem do UPC żeby własnie mieć najtaniej te wszystkie pakiety sportowe. Przykładowo mieli pakiet Eleven i Polsat Sport Premium za 20 zł/miesiąc, a u innych sam Polsat Sport Premium zdarzała sie za 40 zł. Netia miała też w miare korzystne ceny, ale oni nie maja tv mobilnej więc po doliczeniu Multiroomu wychodziło ciut drożej. Trzeba też pamiętać, że oferta może chyba być różna w rożnych częściach Polski. 

 

Swoja drogą to płacenie 45 zł za Canal+ coraz mniej mi się podoba. Oglądam tam praktycznie tylko piłkę nożną, a właściwie Premier League. Bardzo lubię, ale nie jest to warte tej ceny.

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Mauro napisał:

Swoja drogą to płacenie 45 zł za Canal+ coraz mniej mi się podoba. Oglądam tam praktycznie tylko piłkę nożną, a właściwie Premier League. Bardzo lubię, ale nie jest to warte tej ceny.

W Canal+ podoba mi się jak robią dobrą minę do złej gry i jak próbują wycisnąć ostatnie soki z licencji jakie mają. Wczoraj np. przed meczem Liverpoolu leciała jakaś LM siatkówki żeńskiej, a na meczu pełna obsada (Czarnota-Bojarska, Ignacik, jacyś eksperci i inni), potem po Liverpoolu leciało godzinne studio o LM, które prowadził Żyżyński, a w roli ekspertek zasłużone dla żeńskiej siatkówki Świeniewicz i Sadurek. Trzeba pochwalić za profesjonalizm, ale tez jednocześnie zganić, że oddają po kolei rozgrywki, które uzasadniają płacenie tak wysokiego abonamentu.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
Teraz, me_who napisał:

W Canal+ podoba mi się jak robią dobrą minę do złej gry i jak próbują wycisnąć ostatnie soki z licencji jakie mają. Wczoraj np. przed meczem Liverpoolu leciała jakaś LM siatkówki żeńskiej, a na meczu pełna obsada (Czarnota-Bojarska, Ignacik, jacyś eksperci i inni), potem po Liverpoolu leciało godzinne studio o LM, które prowadził Żyżyński, a w roli ekspertek zasłużone dla żeńskiej siatkówki Świeniewicz i Sadurek. Trzeba pochwalić za profesjonalizm, ale tez jednocześnie zganić, że oddają po kolei rozgrywki, które uzasadniają płacenie tak wysokiego abonamentu.

Ja bym nawet nic nie mówił, gdyby mieli te ligi które mają, ale do tego by coś jeszcze filmowo nadrabiali. A tam nędza jest  straszna. Przykład to święta. To był kiedyś czas, w którym pokazywali jakieś zajebiste premiery. A w tym roku? Gówniane polskie komedia romantyczne.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...