Skocz do zawartości

[FM 2010] Iron


Rekomendowane odpowiedzi

grając dalsze sezony mojej kariery drużyną Stoke zdobyłem 3 razy z rzędu mistrza Anglii obecnie mam 2 miejsce.Kuzyn grając drużyną Hull cały czas był zajęty walką o utrzymanie a w ostatnim naszym sezonie gdy zmienił takse na IRONA zajął 5 miejsce. W Lechu obecnie taksa również działa super . Na razie to moja ulubiona taktyka .

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Od razu zaznaczę, że testowałem u siebie twoją taktykę i nie do końca się sprawdziła. Z mocniejszymi rywalami totalna klapa. City mnie niszczyło. Gram Man United. Jako, że moja taktyka, którą grałem, czyli klasyczne 4-4-2 zmodyfikowane tylko ustawienia indywidualne znudziła mi się. Bo zdobyłem nią już wszystko, co tylko mogłem w klubie. Ale do rzeczy. Moje problemy zaczęły się odkąd postanowiłem grać jednym napastnikiem. Więc na bazie twojej taktyki zacząłem tworzyć swoją, a że robię to w trakcie sezonu ;). W pierwszym kroku przesunąłem skrzydłowych do przodu i cofnąłem jednego napastnika. Wymieniłem go na L. Modrica. Wszystko jest pięknie. Moi skrzydłowi ładują po 2-3 bramy na mecz. W pucharze ligi wygrałem po bardzo emocjonującym meczu z City 5-3. Ale mam jeden problem. Nie mogę znaleźć miejsca dla Rooneya. Nie wiem czy on potrzebuje czasu na przystosowanie się, czy po prostu nie nadaje się na grającego na szpicy napastnika (w 4-4-2 ładował po 2-3 bramki na mecz). Na szczęście mam Machede który idealnie sprawuje się jako wysunięty napastnik ;D. Tylko nie wiem co zrobić z tym nieszczęsnym Rooneyem (chyba ma teraz u mnie ten sam problem, co miał w rzeczywistości grając z CR :P)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...