Skocz do zawartości

Car Audio


Greg

Rekomendowane odpowiedzi

Mam zamiar kupić nowe radio do mojego auta. Obecnie mam typowego NoName (Dalco). Wytrzymało on całkiem sporo bo dwa lata, lecz teraz zaczyna świrować, samo się przełączać czy samo się resetuje. Mam zamiar kupić coś taniego (max.320 zł) ale jakąś firmówkę. Chodzi głównie aby radio miało wejście USB.

Wybrałem na chwilę obecną:

LG LAC 4810R

LG LAC 5800R

JVC KD-R402

 

Jakieś sugestie, podpowiedzi?

z wymienionych zadnego nie polecam, w podobnym budzecie polecam rozejrzec sie za Kenwoodem:), świetne budżetowe rozwiązania, naprawdę warto sie przyjrzeć

Odnośnik do komentarza
z wymienionych zadnego nie polecam, w podobnym budzecie polecam rozejrzec sie za Kenwoodem:), świetne budżetowe rozwiązania, naprawdę warto sie przyjrzeć

Możesz polecić jakiś konkretny model?

W necie natknąłem się na radia firmy Peiying..czy jest to coś warte?

 

jezli myslisz budzetowo, to cos z przedzialu do 400 pln zobacz tu

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Puk, puk. Dobry wieczór ;)

Cóż, po 9 latach moje radyjko JVC zupełnie odmówiło posłuszeństwa. Coraz mniej płyt czytało, czyszczenie lasera pomagało na chwilę, teraz przestało odbierać stacje radiowe poza - oczywiście - R. Maryja. Trzeba wreszcie coś kupić. I teraz pytanie - czy dla kogoś, komu nie zależy, żeby muzyki z jego auta słuchało pół wsi, wystarczy jakieś radyjko no name z allegro za, powiedzmy, 100 zł, czy warto dokładać więcej i kupować jakąś firmówkę? Priorytetem dla mnie jest dobry odbiór stacji radiowych, a nie krystalicznie czysty dźwięk z głośników. Czy "firmowość", albo i jej brak, mają wpływ bardziej na jakość dźwięku, czy na właśnie odbiór radia? Jakie macie z tym doświadczenia? Przyznam, że dokładanie do 9 letniego Citroena Saxo radia za 500 czy więcej złotych nie jest wg mnie dobrym pomysłem. Proszę o poradę :) .

Odnośnik do komentarza
  • 10 miesięcy później...

Witam, szukam radia do swojego lanosa. Obecnie posiadam radio JVC, które odtwarza jedynie płyty CD, ale bez mp3 i wma, co jest dla mnie dużym utrudnieniem. Chciałbym jakieś radio z wejściem USB, w ostatecznosci AUX. Kwota jaką dysponuję to 170zł i celuję w używane radyjka. Co polecacie?

 

Edit: A może zainwestować w jakiś niezły transmiter FM?

Odnośnik do komentarza

Counter, odpuść sobie transmitery. Na Twoim miejscu zapolowałbym na model Sony GT31U. Nie znalazłem go nigdzie na Allegro, ale to były swego czasu bardzo dobre radyjka. Kiedy były nowe polecałem je wszystkim znajomym. Jest wejście USB i AUX-IN, wzmacniacz 4x45. czyta mp3, wav, aac. Nie znam lepszego radia w tym przedziale cenowym, które oferowałoby tak czysty dźwięk i było jednocześnie dość bogato wyposażone.

 

Ewentualnie dołóż trochę i zafunduj sobie trochę nowszy model GT35U KLIK.

 

Obydwa radyjka możesz spokojnie, bez montowania dodatkowego wzmacniacza podłączyć pod głośniki w drzwiach i tylne.

Odnośnik do komentarza
  • 4 lata później...

Potrzebuję transmitera fm do służbowego samochodu, generalnie wymagania ograniczaja sie do tego, zeby mial wejscie usb, nie wariowal w miescie, nie urywal transmisji i nie szumial. Jakosc dzwieku nie musi byc wybitna, jestem ograniczony standardowym fabrycznym radiem i naglosnieniem w samochodzie. Cena - mysle, ze tak do 70-80 zl. Jestem kompletnie zielony w tym temacie, ktos moze ma jakies doswiadczenia, najlepiej pozytywne? ;)

Odnośnik do komentarza

generalnie najdlużej działał no-name za 12 zł z allegro MP3 transmitter bez żadnej nazwy producenta, skończył żywot tylko dlatego że ułamał się wtyk od zasilania :/

 

z rzeczy markowych, z których sąsiad był zadowolony to transmitter mp4 pentagram. z tych co miałem ja to teraz Ci już nazw nie podam... a pentagram od lat takich gadgetów nie sprzedaje

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...