Skocz do zawartości
Między 26 a 29 lipca w LIPINACH odbędzie się XVIII Zlot CMF. Serdecznie zapraszamy do zgłaszania się!
TEMAT ZLOTOWY
xemi

Linux

Rekomendowane odpowiedzi

Vlc załatwi wszystko

A jakieś inne programy będą pod tym działać? Nie wiem, nie znam się, no np. jakaś Opera, tudzież inne programy, które pod W7 działają?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Vlc załatwi wszystko

A jakieś inne programy będą pod tym działać? Nie wiem, nie znam się, no np. jakaś Opera, tudzież inne programy, które pod W7 działają?

Lisek na pewno jest na linuxa i całkiem dobrze działał swojego czasu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Opera jest, chrome, chromium, Firefox również.

Mint Chyba ma w sobie już kodeki, a jeśli nie to instalacja to jeden klik praktycznie. Albo tak jak wyżej, vlc wszystko odtwarza praktycznie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nowy elementaryOS wydany. Do pobrania ze strony projektu (trzeba wpisać kwotę 0$ żeby był "darmowy") https://elementary.io/pl/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dzieki zovalik, czas go wgrac na della z prockiem 2x1.2Ghz, mozze na tym nie bedzie dostawał turbo czkawki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wczoraj wjechało nowe Ubuntu 18.04 LTS. Jak zwykle polecam poczekać na 18.04.1 żeby poprawili wyłapane błędy na spokojnie.

To chyba najbardziej przełomowe wydanie od czasu przejścia na Unity. Wielki powrót do GNOME.

Ja w tej chwili jestem na etapie fascynacji Deepinem i Budgie więc zwykle Ubuntu poczeka chwilę na sprawdzenie.

Oczywiście razem z głównym wydaniem wjechały też Kubuntu, Xubuntu, Ubuntu Mate, Ubuntu Budgie i inne oficjalne odmiany.

W najblizszej przyszłości pojawi się pewnie nowy Mint i Elemenatary które bazują na Ubuntu.

• Lubię! 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi