Skocz do zawartości

Trophy Manager


jasonx

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm, to aż takie wymagania są by młodzików hodować ? Boiska raz rozbudowywałem a trening mam na poziomie 60% ;P.

Jeżeli nie ma mowy o rozwoju z tym co mam, to sobie odpuszczę, i tak na młodzików naszło mnie teraz. Głównie w stadion ładuje, już buduje cztery sektory...

Odnośnik do komentarza

Ja miałem jedną na 2 mecze, a drugą na 1 mecz, a teraz obaj gracze są "fit". Rozumiem, że ryzyka nie ma?

Ja miałem dwie "2" i jedną "1". :-k

 

Ale jazda. Zaczaiłem się na gościa kosztującego 50 $. Agent ma licytować do 10.000$ a jak widzę jakiś gostek bez Pro zabrał się za walkę :D Minęło sześć minut i dobił do 61 $. Ciekawe ile mu starczy cierpliwości... Do 5.000 $ dotrze pewnie nad ranem :keke:

Odnośnik do komentarza

Wow, pierwsze pół godziny gry w pierwszym rozegranym meczu przebiegało ze zmiennym szczęściem. Moi ambitni ponad normę zawodnicy nie potrafili łatwo pogodzić się ze stratami piłki, atakowali więc bezpardonowo rywali i szybko złapaliśmy 2 żółte kartki. Agresywny pressing na rywalach jednak zaczął przynosić pożądane efekty, teraz to my prowadziliśmy grę i rywale musieli bardziej się starać.

Wreszcie w 31. minucie po raz kolejny spróbowaliśmy podania na wolne pole, a pozostawiony zupełnie sam "A. Klawikowski nie kryty uderzył piłkę".

Podrażniona duma rywali dała nam się odczuć już minutę później, kiedy zupełnie z niczego zagrożenie stworzył duet ich napastników. Na szczęście pewnym punktem dzisiejszego meczu był nasz GK. Co więcej, nasza przewaga psychologiczna przełożyła się na grę i udało się wygrać kilka pojedynków indywidualnych.

W 61. minucie rajd skrzydłowego, który "Wspaniałe umiejętności techniczne" i urwał się obrońcom, dał nam przewagę pod bramką, czego skutkiem była branka A. Ciesielskiego. Ten sam zawodnik dwadzieścia minut później ustalił wynik spotkania, stając się tym samym ulubieńcem publiczności, jednocześnie pieczętują swoją pozycję w zespole.

 

S_T_A_L Mielec vs Orzeł Jakubowo 3:0

 

Niespodziewanie, po pierwszej kolejce outsider na czele tabeli! Tego nikt nie mógł się spodziewać :)

 

Serdeczne dzięki dla Jasonxa, który zmusił mnie do wzięcia udziału w tej zabawie :D

Odnośnik do komentarza

Podsumowanie kolejki 03.01.2010 by zdziarson

 

 

Dzisiejsza kolejka była udana dla graczy z CMF. Zwycięstwa odniosło 25 zespołów, prowadzonych przez menedżerów z naszego forum. Porażkę poniosło dziewięć ekip, a zaledwie pięć drużyn podzieliło się punktami.

 

Meczem kolejki były derby forum w grupie 570 siódmej ligi pomiędzy Prosektorium, prowadzonymi przez Dixa, a Spurs PL zdziarsona.

Od początku spotkanie gospodarze zaatakowali będących w kryzysie Yiddos. Kibiców, zgromadzonych na stadionie Rzeźnia Nr XIII ucieszył w 27. minucie Artur Kosecki, który dopadł do prostopadłego zagrania Sune Abby’ego i w sytuacji sam na sam pokonał Włodzimira Bogdańskiego.

 

Podopieczni Dixa kontrolowali przebieg gry, ale już w pierwszej akcji drugiej połowy dostali nokautujący cios.

Sytuacja była bliźniaczo podobna do tej, w której padła pierwsza bramka, lecz tym razem świetnym zagraniem popisał się Głazek, do piłki dopadł Cetnarowicz i pewnym strzałem wyrównał stan meczu.

Drużyna Prosektorium była jednak dzisiejszego dnia lepszym zespołem i chwilę później znów wyszła na prowadzenie. Centrę Krzyżanowskiego wykorzystał Kosecki, ustalając wynik na 2:1 dla Konserwatystów.

 

Gospodarze zasłużenie dopisują sobie trzy punkty, a goście dalej tkwią w kryzysie, gdyż był to ich piąty mecz bez zwycięstwa z rzędu.

Po dzisiejszej kolejce Prosektorium jest na 5. miejscu w tabeli, natomiast Spurs PL plasują się dwa oczka wyżej.

 

 

 

PROSEKTORIUM (Amicus) – Spurs PL (zdziarson) 2:1 (1:0)

 

1:0 A. Kosecki 27'

1:1 W. Cetnarowicz 46'

2:1 A. Kosecki 53'

 

 

__________________________________________________

__________________________________________________

 

 

POZOSTAŁE WYNIKI:

 

 

ZWYCIĘSTWA:

 

FCBarcelonaAC - Zryw Wrocław (jasonx) 1:3 [sytuacja w tabeli: lider]

Mister Red (Monti) - FC Blokers Maków 1:0 [sytuacja w tabeli: lider]

WASSERSKI FC - Szybki Betob (Hawkeye) 0:3 [sytuacja w tabeli: 3. miejsce]

CBA Piotrowice - Resovia Rzeszów (BartuS) 0:3 [sytuacja w tabeli: lider]

Lorien - Scyzory Kielce (MikeMitnick) 1:4 [sytuacja w tabeli: 6. miejsce]

Arczi Teem - Major Team (misjurg) 1:2 [sytuacja w tabeli: 3. miejsce]

Dobrzynianka Pabianice - Obiboki (daniel90) 1:4 [sytuacja w tabeli: 5. miejsce]

Green Street Elite (Boy) - Pogoń 2 Połczyn Zdrój 4:0 [sytuacja w tabeli: 3. miejsce]

Kaszuby SV - Korupcja Wronki (Profesor) 1:2 [sytuacja w tabeli: lider]

Willow Creek (Willow) - JGA 2:1 [sytuacja w tabeli: 4. miejsce]

Ależ Awantura (Lagren) - Tera My 3:1 [sytuacja w tabeli: 5. miejsce]

RKS Blaugrana - OTS Gorzałków (PanCartoon) 1:2 [sytuacja w tabeli: lider]

Cornelius Piotrków Tryb. (Brachu) - KS Wietcisa II 1:0 [sytuacja w tabeli: 6. miejsce]

Krakersiki FC (Dżony) - Daiger 2:1 [sytuacja w tabeli: 3. miejsce]

LKS Kocham Cię (citko) - Warta Leszno 5:1 [sytuacja w tabeli: 2. miejsce]

Auto-Line Brodnica (dandro6) - Promień Przegin 3:0 [sytuacja w tabeli: 3. miejsce]

KS Koko - KS Margera (nowasinho) 0:4 [sytuacja w tabeli: lider]

Nadziane Żelki (Vend) - Ronin/'s Warriors 5:2 [sytuacja w tabeli: 3. miejsce]

Chelsea Skrzyszów - F.C. Radom (Pisi) 0:1 [sytuacja w tabeli: 3. miejsce]

Patałachy Ziębice (verlee) - FC Rewal 4:1 [sytuacja w tabeli: lider]

United Devils (michal85) - KKS Miazga 2 1:0 [sytuacja w tabeli: lider]

FC Barton (Barton) - Kaliszkowice Football Team 2:0 [sytuacja w tabeli: 10. miejsce]

Okrutni Błękitni (marshall) - FC Ruszkowo 6:0 [sytuacja w tabeli: 2. miejsce]

S_T_A_L Mielec (m8) - Orzeł Jakubowo 3:0 [sytuacja w tabeli: lider]

 

 

REMISY:

 

Rzeźnik Wygnajewo - Polarne Misie Ket (grepio) 1:1 [sytuacja w tabeli: 4. miejsce]

PPS Poznań - Sławoj FC (Sławoj) 2:2 [sytuacja w tabeli: 8. miejsce]

FC Jasło (Wojtmen) - Kraśnik Masters 1:1 [sytuacja w tabeli: 11. miejsce]

Sleza - Fajtersi ze Skarpy (Rufi) 0:0 [sytuacja w tabeli: 11. miejsce]

Lutnia PSC - Lipa z Miodem (Arczi) 1:1 [sytuacja w tabeli: 8. miejsce]

 

 

PORAŻKI:

 

St.Domingo FC (SZU) - FC Wrocławianie 1:2 [sytuacja w tabeli: 4. miejsce]

Cubana RST. ZIE - Vratislavia Wrocław (sawraf) 2:0 [sytuacja w tabeli: 13. miejsce]

Dom Dziecka - FC Amok (Misiek) 4:1 [sytuacja w tabeli: 14. miejsce]

Jeźdźcy Apokalipsy (Eddie) - MKS Mien Lipno Juniorzy 0:1 [sytuacja w tabeli: 12. miejsce]

NewWorldOrder - FC Luboń (wesol) 3:1 [sytuacja w tabeli: 9. miejsce]

FC Lędyczek - Agresor Krapkowice (Henry) 2:1 [sytuacja w tabeli: 16. miejsce]

UKS Jaskółki - Omen FC (Fentor) 4:2 [sytuacja w tabeli: 4. miejsce]

AC Pawlak - Ana Terror (Ghq) 1:0 [sytuacja w tabeli: 2. miejsce]

 

____________________________________________________________________

____________________________________________________________________

 

 

Mecze rezerw:

 

Prosektorium II - klub wielki 0:2

Rzewnie - Auto-Line Brodnica B 3:0

(1899) F.C.Barcelona (2010) - Polarne Misie II Ket 0:2

Menczesterjunajtet - Korupcja Wronki II 1:0

 

Zewnętrzne podforum TM dla CMF

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...