Skocz do zawartości

Trophy Manager


jasonx

Rekomendowane odpowiedzi

Drugi pojedynek przed własną publicznością to arcytrudne starcie z FC MYM. Na szczęście, po straszliwie nerwowym boju, moje Prosektorium odniosło dziewicze zwycięstwo, dystansując rywali dzięki trafieniu Artura Koseckiego, na niespełna kwadrans przed końcem meczu.

 

Początek gry nie wskazywał na tak dramatyczną końcówkę. Rozpoczęliśmy fenomenalnie, dzięki fantastycznemu strzałowi, debiutującego w zespole, pomocnika Vaggosa Monostilosa, który już w 7' przelobował bramkarza przyjezdnych. Przy bramce tej asystował drugi spośród debiutantów, Yakup Al Baba. Chwilę później, wynik podwyższył Artur Kosecki i wydawało się, iż rywal popłynie z nurtem. Nic bardziej mylnego. Goście, grający zagęszczoną defensywą, dość niespodziewanie wyprowadzili szybką kontrę, która zakończyła się trafieniem Cybulskiego. Przed przerwą kilka wyśmienitych okazji do "uspokojenia" wyniku zmarnował Kosecki i na drugą połowę wychodziłem z obawami. Okazały się one słuszne, gdyż pierwszy kwadrans gry należał do rywali, którzy błyskaiwcznie wyrównali, by po chwili zmarnować szansę na objęcie prowadzenia. W tej sytuacji klasą błysnął jednak niezawodny golkiper "Sztywniaków", Fluks. W nerwowej końcówce oba zespoły stawały przed szansami na przechylenie szali zwycięstwa na swoją korzyść, ale szczęście uśmiechnęło się do mojego zespołu, który ostatecznie zwyciężył po kolejnej bramce Koseckiego.

 

PROSEKTORIUM - FC MYM 3:2 (2:1)

1:0 Monosilos 7'

2:0 Kosecki 13'

2:1 Cybulski 27'

2:2 Filiepek 53'

3:2 Kosecki 78'

 

Posiadanie piłki: 59% | 41%

Strzały (celne): 15(8) | 8(6)

 

MoM: Yakup Al Baba - 10 (Prosektorium)

 

Edyta wystawiła na listę dwóch doskonałych lewych obrońców:

http://trophymanager.com/showprofile.php?playerid=37279897

http://trophymanager.com/showprofile.php?playerid=37279919

Odnośnik do komentarza

Miło wracam sobie z treningu a tu moi podopieczni po raz drugi spisali się znakomicie ;)

 

Generalnie przez cały mecz mieliśmy sporą przewagę, dopiero w końcówce przy wyniku 3:0 daliśmy wyszaleć się gospodarzom. Cała drużyna zagrała dobre zawody i nie mam do nikogo zastrzeżeń. To nasze drugie zwycięstwo w drugim spotkaniu, po raz kolejny 3:0, dzięki temu wskoczyliśmy na drugie miejsce, wyprzedza nas tylko STS Unia, która w pierwszym meczu wygrała 8:1 i odjechała bilansem bramkowym(teraz też 3:0).

 

Szewa Gostyń Poznań 0:3 Ależ Awantura

0:1 R.Toczko `24(pk)

0:2 W.Kamoda `48

0:3 H.Faranczuk `77

 

Strzały 7(6) : 17(12)

 

Czemu moi zawodnicy nie mają niby żadnych ocen/bramek/meczów etc w historii? :> Wygląda to tak jakby tych spotkań nie było :|

 

AFAIK wszyscy zawodnicy są fikcyjni, więc raczej nie z tych.

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

Małe podsumowanie kolejki:

 

Zryw Wrocław (jasonx) 2:2 KS Szpaki

 

Wyrównany i widowiskowy mecz który przyciągnął ponad 9 tys. Kibiców na Estadio de Górki Słowiańskie. Od 5” Zryw przegrywał 0:1, by później poprzez prowadzenie 2:1 zawalić sprawę i ostatecznie zremisować.

 

Polarne Misie Ket (grepio) 2:1 LZS Szczedrzyk

 

Na stadionie grepio pojawiło się 7610 misiów gorąco dopingując swoich pupili. Z przebiegu meczu śmiem jednak twierdzić, że taka liczba futrzaków zdeprymowała gości którzy to na 11 strzałów tylko 3 razy trafili w światło bramki.

 

KS Stal Gorzów (SZU) 1:0 ST Domingo FC

 

Przeciwnik SZU pokazał w tym meczu bardzo dobrą grę obronną, nie ustrzegł się jednak błędu, który okazał się kamieniem do trumny (dla wtajemniczonych „SZU zamknął wieko i postawił na nim kamień”).

 

Vratislavia Wrocław (saraf) 0:1 Pogorzelanka

 

Zacięty mecz 2 ligi po którym warte wyróżnienia są ponad 22 tysiące fanów Vratislavii, tysiące sprzedanych słoneczników oraz niepowtarzalna atmosfera pikniku na trybunach połączona z impotencją strzelecką napastników gospodarzy którzy na 7 oddanych strzałów, jedynie raz zatrudnili bramkarza Pogorzelanki do pracy.

 

kostek 0:1 (Monti) Mister Red

 

Drużyna gospodarczy nazwana na cześć syna prezesa wypadła dosyć blado. Ich ogromna przewaga w linii pomocy sprawiła iż...w 50” to Monti cieszył się z prowadzenia.

 

MKS Mławianka Mława 0:2 (Hawkeye) Szybki Beton

 

Goście przystąpili do tego spotkania dozbrojeni stalą stII 18g2b co dało wyraźną różnicę a jakości przeprowadzanych przez nich ataków. Zawodnicy MKS sprawiali wrażenie zagubionych dzieci we mgle.

 

NKS Niepruszewo 1:2 (Bartus) Resovia Rzeszów

 

6 liga. Bartus który dzień wcześniej pokonał w sparingu moje Scyzory 2:0 wyszedł do ringu...tfu, na ławkę bardzo pewny siebie. Gospodarze mimo dzielnej postawy przegrali ten mecz głównie doświadczeniem, gdyż zarówno pod względem technicznym jak i fizycznym nie odstawali od swoich rywali. Strzelenie bramki kontaktowej w 90” nie jest jednak najlepszym pomysłem kiedy myśli się o korzystnym wyniku.

 

Scyzory Kielce (Mike Mitnick) 2:1 Metrostic

 

Dzień wcześniej poległem 0:2 z Resovią Bartusa (lider 6 ligi) więc nie byłem nastawiony zbyt optymistycznie przed potyczka z aktualnym liderem ligi. Jednak otuchy dodało mi pojawienie się tłumu 6997 Błonnikowych pogromców na stadionie Cocojumbo. Mecz zaczął się wręcz wybornie od czerwonej kartki dla gości i celnego strzału Buncola. Metrostic jednak szybko wyrównał i do utraty drugiej bramki w 77” grało bardzo dobrze. Na wyróżnienie zasłużył Buncol, strzelec 2 bramek, którego wczoraj wyklałem za zmarnowanie 4 setek w sparingu.

 

Prosektorium (Amicus) 3:2 FC Mym

 

Szybkie prowadzenie 2:0 Amicusa i prowadzenie gry (59% posiadania piłki) uśpiły czujność gospodarzy, którzy w 53” pozwolili na wbicie sobie drugiej bramki i wyrównanie wyniku. W 78” jednak to „Sztywniacy” cieszyli się ze strzelonej bramki. Po meczu w rozmowie z kierownikiem zaplecza sanitarnego dowiedziałem się że manager Prosektorium ufundował dla zawodnika meczu, Ala Baby samochód marki Reno Klijo. Warto nadmienić, iż Al jest nowym zawodnikiem w drużynie Amicusa, tym bardziej cieszy jego szybka aklimatyzacja.

 

Major Team (misjurg) 0:4 F.B-Lubteam

 

Totalny niefart misjurga który trafił dzisiaj na zabójczo skutecznego (5 celnych strzałów na bramkę).

 

FC Żuberki 3:1 (zdziarson) Spurs pl.

 

Kolega ligowy mój oraz Amicusa poległ w starciu z wymagającym rywalem. Bramkarz gospodarzy rozegrał dzisiaj mecz swojego życia, łapiąc praktycznie wszystko co leciało w jego stronę.

 

Durex Pawłowo 2:1 (daniel90) FC Obiboki

 

„Prezerwatywy” (bo taki przydomek posiadają kopacze z Pawłowa) wykazała się dzisiaj 100% szczelnością, tfu skutecznością oddając 11 strzałów na bramkę Obiboków. Z tak pobudzonym rywalem daniel90 nie miał najmniejszych szans.

 

OPTIM 1:1 (Boy) Green Street Elite

 

Nudny mecz w którym wszystko co interesujące wydarzyło się do 20”. Mimo przewagi w środku pola Boy nie zdołał wywieźć 3 punktów.

 

Korupcja Wronki (Profesor) 2:2 MKS Zdrój Busko

 

Mecz drużyny gospodarzy której manago został zatrzymany we Wrocławiu (i nie zanosi się aby powrócił) był nie lada zagadką dla bukmacherów. Mimo fatalnej postawy bramkarza oraz linii ataku to drużyna Profa może uważać się za zwycięzcę tego meczu.

 

Willow Creek (Willow) 5:0 grocholin

 

Ekpia chłopów z grocholina została bezczelnie zaskoczona przez Willowa. Brak klasy gospodarzy, którzy nie pozwolili nawet na odrobinę swobody przyjezdnym.

 

Ależ Awantura (Lagren) 3:0 Szewa Gostyń Poznański

 

Lagren, który to już swój drugi mecz kończy w identycznym stylu winien podzielić się ze mną swoją taktyką, o co jest teraz proszony :) Ogromna przewaga w ataku (17 strzałów, 12 celnych) nie mogła odbić się w inny sposób na końcowym rezultacie.

 

Sławoj FC (Sławoj) 4:4 RTS Widzew Łódź 234....

 

Bramkarz drużyny gospodarzy miał dzisiaj niezbyt korzystny biorytm puszczajac wszystko co leciało w bramkę Sławoj FC. Gdyby nie on, nasz kolega odniósł by przekonywujące zwycięstwo.

 

FC Baldurs Gate 1:4 (Misiek) FC Amok

 

Gra w amoku w Baldurs Gate nie mogła skończyć się inaczej. Kolejny bramkarz zawalił gospodarzom wynik, gdyż to FC Baldurs Gate było stroną bardziej aktywną w ataku.

 

OTS Gorzałków (PanCartoon) 1:1 Pelikan 1945 Łowicz

 

Wyrównany mecz w którym wskazanie strony dominującej jest niezwykle trudne. Mimo aktywności w ataku (58% posiadania piłki), to Pelikan groźniej kontrował i zatrudniał bramkarza Gorzałkowa.

 

Jeźdźcy Apokalipsy (Eddie) 2:4 RXT Ranger Chorzów

 

Ustawienie 3-5-2 oraz gra długimi podaniami okazało się zabójcze dla Jeźdźców apokalipsy. Szkoda 3 straconych punktów.

 

Krakersiki FC (Dżony) 1:0 FC McDonald's

 

Mecz bez dłuższej historii, w którym celnych strzałów było jak na lekarstwo. Drużyna gości sprawiała wrażenie ociężałej, widoczne były braki w koordynacji ruchowej.

Odnośnik do komentarza

Amicus, ten Kosecki, to z Tych Koseckich?

A żebym to ja wiedział :D

 

Kurka, chyba troszkę zaszalałem na rynku transferowym bo wydałem jakieś kosmiczne sumy w sumie na przeciętnych grajków. Tzn, mam już pełny skład, nie ma braków na newralgicznych pozycjach, ale teraz mam tylko 1.5M w kasie. Jak szybko tu rośnie kasa? I rozumiem, że raz w tygodniu?

Zrobiłeś licencję FITA? Dostaniesz za to 9,5 bańki :)

 

Licencja FITA

 

Drugie. I żaden z zawodników, ani w swoim ekranie, ani w statystykach drużyny nie ma nic :/

Potwierdzam. U mnie tez nie ma statów po tej kolejce. Nie mam ich też po poprzedniej :>

Jak wyczytałem na forum TM, jest to powszechnie znany problem. Jest jakiś błąd ze statami i aktualizują się one co kilka kolejek. :(

Odnośnik do komentarza

Kurka, chyba troszkę zaszalałem na rynku transferowym bo wydałem jakieś kosmiczne sumy w sumie na przeciętnych grajków. Tzn, mam już pełny skład, nie ma braków na newralgicznych pozycjach, ale teraz mam tylko 1.5M w kasie. Jak szybko tu rośnie kasa? I rozumiem, że raz w tygodniu?

 

pamiętaj też o rozbudowie zaplecza- całkiem nieźle zarabia się na kiełbasie i hamburgerach :D

Odnośnik do komentarza

Może ktoś dać Dixowi więcej za tego chłopaka:

 

DL

 

Nie mam pojęcia czemu zacząłem się o niego licytować, bo, co prawda, to bardzo dobry lewy obrońca, ale ja akurat na tej pozycji nie mam żadnych braków ^^

 

Ja już trochę rozbudowałem stadion i takie różne pierdoły i wydałem na to jakie 8 baniek, teraz czas, żeby trochę wydać na rynku transferowym. Szukam dobrego AML i DC. Ktoś ma jakieś oferty? :eusa_pray:

 

Edyta mówi, że mamy już AML :D

 

Naj Mannaa AML

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...