Skocz do zawartości

Trophy Manager


jasonx

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, zapraszam do gry w Trophy Managera

W poniedziałek startuje nowy sezon. Powoli robi sie tam tez mala grupka ludzi z CMF

jasonx - Zryw Wrocław

grepio - Polarne Misie Ket

SZU - St.Domingo FC

sawraf - Vratislavia Wrocław

Monti - Mister Red

Hawkeye - Szybki Beton

BartuS - Resovia Rzeszow

Mike Mitnick - Scyzory Kielce

Dix - Prosektorium

misjurg - Major Team

zdziarson - Spurs PL

daniel90 - Obiboki

Boy - Green Street Elite

Profesor - Korupcja Wronki

Willow - Willow Creek

Lagren - Ależ Awantura

Sławoj - Slawoj FC

PanCatoon - OTS Gorzałków

Eddie - Jeźdżcy Apokalipsy

Brachu - Cornelius Piotrków Tryb.

Dżony - Krakersiki FC

citko - LKS Kocham Cię

Priest - Rubbish FC

dandro6 - Auto-Line Brodnica

Wojtmen - FC Jasło

nowasinho - KS Margera

wesol - FC Luboń

Vend - Nadziane Żelki

Pisi - FC Radom

verlee - Patałachy Ziębice

michal85 - United Devils

Rufi - Fajtersi ze Skarpy

Henry - Agresor Krapkowice

Barton - FC Barton

Arczi - Lipa z miodem

marshall - Okrutni Błękitni

Fentor - Omen FC

Ghq - Ana Terror

m8 - S_T_A_L Mielec

jan11to - Arsenal Kijewo

neolin7 - Huragan Białobrzegi

 

 

 

Nasze małe, CeeMeFowe FORUM poświęcone TM.

 

Zapraszam Was do zabawy ;) To taki mini-FM on-line :) Nie zabiera duzo czasu. Jak ktos ma juz druzynke, niech sie pochwali

 

Lista kolejek do sporzadzenia raportu (nr.kolejki/data kolejki/nick)

 

1) 09-12 jasonx - podsumowanie

2) 11-12 SZU - podsumowanie

3) 13-12 grepio - podsumowanie

4) 16-12 BartuS - podsumowanie

5) 18-12 Mike Mitnick - podsumowanie

6) 20-12 sawraf - podsumowanie

7) 23-12 grepio - podsumowanie cz1 i cz2

8) 25-12 Monti

9) 27-12 Monti

10) 30-12 zdziarson

11) 01-01 Amicus - podsumowanie

12) 03-01 zdziarson - podsumowanie

13) 06-01 BartuS - podsumownie

14) 08-01 Amicus

15) 10-01 Profesor

16) 13-01 dandro6

17) 15-01 Willow

18) 17-01 Lagren

19) 20-01 daniel90

20) 22-01 misjurg

21) 24-01 Rufi

22) 27-01 marshall

23) 29-01 PanCartoon

24) 31-01 verlee

25) 03-02 Arczi

26) 05-02 Priest

27) 07-02 Wojtmen

28) 10-02 Fentor

29) 12-02 wesol

30) 14-02 Sławoj

31) 17-02 Vend

32) 19-02 Ghq

33) 21-02 citko

34) 24-02 Boy

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich,

 

Ja również polecam - gram w to od roku (mój klub to Vratislavia Wrocław), w tym czasie awansowałem z samego dołu aż do drugiej ligi, w której występy rozpocznę od przyszłej środy (nowy sezon tuż tuż!). Główna zaleta to oczywiście możliwość gry z prawdziwymi ludźmi, co daje znacznie większą satysfakcję. Osoby znające FM nie powinny mieć problemów z doborem odpowiednich zawodników, gdyż skille są tu dość podobne. Odpowiednia polityka kadrowa gwarantuje sukces w niższych ligach, później trzeba postawić na szkolenie młodzieży - to dużo kosztuje, więc radzę najpierw uzbierać trochę gotówki.

Odnośnik do komentarza

Małe podsumowanie pierwszej kolejki:

Polarne Misie Ket (by grepio) vs Fc Tetro Hydro Cannabinol (H) 7-0 ( :o ) Grepio jest viceliderem 7. liga, grupa 258

Zryw Wrocław (by jasonx) vs PIecilek (H) 5-1. Zostałem liderem 7. liga, grupa 264

St.Domingo FC (by SZU) vs Dr House (A) 1-0. SZU jest na 6 pozycji 7. liga, grupa 254

MISTER RED (Monti) vs Fc Krakersi (H) 0-2. Monti jest na 14 pozycji 7. liga, grupa 254

Vratislavia Wrocław (by sawraf) vs Klub Młodego Lekarza (H) 1-2. sawraf jest na 13 pozycji 2. liga, grupa 3

Odnośnik do komentarza

No cóż, po pierwszych 2. kolejkach nie mam raczej powodów do zmartwień. :) Pierwszy mecz wygrałem dość przypadkowo 1-0 (bez ustawiania taktyki i składu...), ale w drugim mój zespół pokazał wielką klasę i rozbiliśmy rywala aplikując mu 10 bramek (!!!), a nie tracąc ani jednej. Z kompletem punktów jestem liderem i mam nadzieję, że zostanę nim już do końca. Wielka zasługa w tym mojego genialnego napastnika - Stefana Świątka, który ma na koncie już 10 goli :D.

 

Równie dobrze idzie Jasonowi i Grepio, którzy również nie doznali jeszcze porażki w swoich ligach :). Dodatkowo po dwóch spotkaniach ma również znakomity bilans bramkowy 10-0. U Montiego wygląda to nieco gorzej, głównie z powodu porażki w 1 meczu. Wczoraj jednak jego team odbił się i wygrał na wyjeździe aż 0-4. Mam nadzieję, że będzie to początek dobrej gry jego zespołu i na to, że wspólnie awansujemy do wyższej ligi. Mecz pomiędzy St.Domingo, a Mister Red w pierwszy dzień świąt! ;)

Odnośnik do komentarza

No poczatek druzyny z CMF maja rewelacyjny poczatek sezonu :) Tylko sawraf mial 2 porazki z rzedu, no ale to 2 liga juz :)

Hawkeye - wylosowales rewelacyjny sklad trzeba przyznac :)

 

Jaka strategie obieracie? Zbieranie kasy na drogie zakupy, czy inwestowanie w szkolke? Ja dzis postawilem 1 poziom szkoly juniorow :) Moze cos ciekawego do mnie przyjdzie :)

 

Dosc ciekawy hint

 

P.S. Jak ktos z cmf jeszcze gra, niech poda link do druzyny - skleimy wszystkie linki do 1 posta

Odnośnik do komentarza

Trochę rewelacyjny, trochę nie, brakuje mi skrzydłowych, z przymusu jeden z nich ma dobre staty (szyc), ale smutną buźkę na M L'u, ale dzięki :).

 

Szczerze mówiąc ja jestem jeszcze dość zielony, narazie rozbudowuje baze treningową, próbuję jakiegoś MLa kupić, by Szyc mógł iść na atak i czekam na raport by mieć jakichś kołczów, bo narazie trening zrobiony, ale nie ma komu trenować ;P. Ogólnie rzecz biorąc z reguły gram tak ,że zawsze staram się być na plusie i nie zadłużać się (nie wiem nawet, czy jest tu opcja pożyczki), no i bardziej niż tranfery preferuję inwestycje w to co mam, w TM pewnie będzie podobnie, ale bez jakiegoś skrzydłowego nowego chyba się nie obędzie.

Odnośnik do komentarza

Gram diamentem, więc nie pasuje do koncepcji, poza tym ostatni raz grałem DBP'ami chyba w CM 2001/2002 ;D. Jelenia nie sprzedam, nie ma mowy, wątpię, że kasą załatam dziurę w składzie jaką zostawi, poza tym narazie raczej nikogo nie sprzedam, dwóch kopajów na liste wystawiłem, bo byli dość średnimi MC, czyli i tak bym z nich nie skorzystał. Ile byś gdzieś tak wołał za tego ? Narazie złożyłem za kogoś innego ofertę, ale wydałbym lwią część budżetu, a to mi się nie uśmiecha.

Odnośnik do komentarza

Mała uwaga - jeśli chcecie kogoś drogo sprzedać to najlepiej wystawiać na listę późnym popołudniem - wczesnym wieczorem. A bazę treningową radzę rozwijać tym, którzy szkolą młodzież lub mają dobrze zapowiadających się dorosłych graczy przed 25 rokiem życia, ale z late bloom.

Odnośnik do komentarza

Ja póki co słabo jeszcze ogarniam transfery i inwestowanie, ale myślę że postawię na szkółkę.

W pierwszym meczu przegrałem 0:2, ponieważ całkiem o nim zapomniałem i nawet składu nie ustawiłem, ani taktyki :D

W drugim było już ok, a mój DP z pracowitością 20 strzelił hattricka :)

 

Ma ktoś jakiegoś dobrego MR do sprzedania? Do 2 mln byłbym w stanie dać.

Odnośnik do komentarza

Heeej, co jest grane ? Wchodzę na swój mecz (jest LIVE napisane koło niego, jak koło każdego zresztą), klikam by odtwarzał, mówi mi, że "witamy na stadionie Budka z Hot Dogami" i nastepny komunikat to "Sędzia wskazuje na szatnie, 0-0 to końcowy wynik" i dalej nic się nie dzieje. Robię coś nie tak ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...