Skocz do zawartości

Trophy Manager


jasonx

Rekomendowane odpowiedzi

Niezly.. Ale dosc gruba kasa IMHO za kogos, kto pogra ten sezon i moze jeszcze nastepny :-k

 

upłynął termin TM PRO- poza utratą logo- najbardziej widoczne jest skrócenie shortlisty do... 3 zawodników :eusa_snooty:

IMHO nie jest to takie upierdliwe (nawet tego nie zauwazylem :D ) Tu licytacje trwaja dosc szybko, a bedac w 7 lidze trzeba wyszukiwac gosci, ktorym za chwile konczy sie okres licytacji (inaczej pewnie ceny moga sie wywindowac w nieosiagalne rejony)

Poza tym - widzisz tylko 3 dodanych w pierwszej kolejnosci, a jak usuniesz jednego z nich z automatu wskakuje ten 4, ktorego nie widzisz :) Wiec nie jest do konca tak, ze nie mozesz wrzucic wiecej niz 3 :) Jesli dodasz ich wg kolejnosci konca licytacji, spokojnie przypilnujesz wszystkich :)

Odnośnik do komentarza

Arab jest mój :D

Niezly.. Ale dosc gruba kasa IMHO za kogos, kto pogra ten sezon i moze jeszcze nastepny :-k

Snajpera potrzebuję na wczoraj. Za dwa lata wychowam sobie kogoś albo kupię młodszego. Ten wygląda bardzo solidnie jak na moje potrzeby. Liczę także, że z dużym zyskiem sprzedam niepotrzebnego (a bardzo dobrego) DR. Wpadnie ze 20-30 mln i będzie kasa na młodego snajpera. Przymierzałem się do pewnego Duńczyka, ale chciałem zaoferować 3 mln a skończyło się na... 60 mln :keke:

Odnośnik do komentarza

BTW - kto sie zgłasza na ochotnika na robienie raportu z piatkowej kolejki? :>

Robilem juz ja, grepio, SZU, Bartus. Z niedzieli ma zrobic sawraf. Jacys ochotnicy, czy mam odgornie wyznaczyc kogos z ligi CMF :>

 

Przymierzałem się do Duńczyka, ale chiałem zaoferować 3 mln a skończyło się na 60 mln :keke:

Normalka :D Za gwiazdy tu sie buli jak w BuLi :D SZU za Swiatka dostalby z 200 mln :)

Liczę także, że z dużym zyskiem sprzedam niepotrzebnego (a bardzo dobrego) DR. Wpadnie ze 20-30 mln

Sa juz jacys chetni? Bo jak cos, moja oferta wciaz aktualna :kekeke:

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

2 coachów włączyłem dzisiaj do sztabu szkoleniowego Scyzorów Kielce. Trening na 49 i 61%. Na początek wystarczy. Podzieliłem kopaczy na obrońców, defensywnych pomocników i całą resztę :) Z transferów jakichkolwiek na razie nici.

 

O 19:00 sparing z liderem bodaj 6 czy tam 5 ligi. Zagramy eksperymentalnie ofensywnie.

W następnej kolejce za to czeka na mnie dotychczasowy lider tabeli :D Dwa pierwsze mecze wygrał 4:1 i 4:0 :kekeke:

Odnośnik do komentarza

Sa juz jacys chetni? Bo jak cos, moja oferta wciaz aktualna :kekeke:

Jak zaobserwowałem, licytacja zaczyna się dopiero dobę przed końcem więc jeszcze masz czas na wysupłanie kasy. Przy licytacji do wysokości 100 ml będziesz miał fory, potem znajomości przestają się liczyć i kasa bierze górę :keke:

Odnośnik do komentarza

Zryw Wrocław 1-0 MKS Nidzica

Zdecydowana przewaga podopiecznych jasonxa na boisku. Dużo więcej oddanych strzałów, przewaga w posiadaniu piłki. Za końcówkę meczu jednak jasonx musi dziękować bramkarzowi, gdyż ten zatrzymał dwa dobre ataki gości.

Musze przyznać, ze Konojadzki uratowal mi wczoraj 4 litery :> Przewazałem cale spotkanie, lecz przez nieskutecznosc mojego atak (glownie Melendeza) w koncowce zrobilo sie nerwowo. Na szczescie moj bramkarz wytrzymal presje i wybronil w 88 i w 89 min dwie akcje sam na sam. Choc graczem meczu zostal bramkarz druzyny przeciwnej, ktory bronil jak jakis Wakabajaszi :D

Raport z mojego spotkania

Poza tym kolejny swietny mecz Brauna, ktory pomimo wieku jest motorem napedowym druzyny

 

W nastepnej kolejce mam spotkanie za 6 pkt z viceliderem. Chyba powroce do dawnej taxy.

Spostrzezenia? Potrzebny mi NS z wysokim wykonczeniem i DP z odbiorem i podaniem. Paru jest obserwowanych ;)

Poza tym zauwazam pewna prawidlowosc we wszystkich swoich spotkaniach - 60 minut dominacji,15/20 minut spokoju z obu stron, a ostatnie 10 minut bronie sie przed atakami przeciwnika. Wynika to chyba z tego, ze moja druzyna to składanka E&R :keke:

 

 

Osobne slowa przeprosin i wspolczucia dla Dixa. Chyba mu zapeszylem troche, bo w 92 minucie pogratulowalem mu 3 pkt za mecz z Lorien.

Niestety TM zaczowal sie niczym FM drukujac pare sekund pozniej rzut wolny na 17 metrze.. Ja to sie skonczylo? Chyba kazdy sie domysla..

 

BTW - kto sie zgłasza na ochotnika na robienie raportu z piatkowej kolejki? :>

Robilem juz ja, grepio, SZU, Bartus. Z niedzieli ma zrobic sawraf. Jacys ochotnicy, czy mam odgornie wyznaczyc kogos z ligi CMF :>

OK, na PW zglosil sie MM, ze sie tego podejmie. Niedziele wzial sawraf - jakby co, zapisywac sie na przyszly tydzien (kolejki sa sroda, piatek, niedziela)

 

Przyznac sie, kto nie przyjal zaproszenia do ligi CMF :> Wyslane bylo 18 invajtow, przyjetych jest 16

 

EDYTA juz wie - Lagren i Misiek :)

Odnośnik do komentarza

What's up?

Licytowałem napastnika. Czas licytacji zakończył się kilka minut temu a ja nadal nie mam potwierdzenia wygrania licytacji. Zawodnik nadal widnieje jako licytowany i aukcja niby wciąż trwa...

Co jest grane? :|

 

Licytacja może się przedłużyć, gdy ktoś tuż przed końcem zaoferuje wyższą kwotę. Kończy się, gdy pozostali rywale dadzą za wygraną.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...