Skocz do zawartości

Trophy Manager


jasonx

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Pora rozpocząć Akt II Finału 27-go sezonu TM.

 

Rozkład Jazdy:

Ekstraklasa:

F.C. Tankers – Nadziane Żelki

 

Porażka z Boca Juniors z jednoczesną wygraną FC HOOLIGANS strasznie utrudniło sytuację Venda. Dziesięciopunktowa strata do 15-tej pozycji może być nie do odrobienia i spadek do najsilniejszej grupy 2.1 stanie się faktem.

 

I Liga:

 

Moim zdaniem, HIT KOLEJKI grupy 1

 

Prosektorium – FC Węgrów

 

Dix__ walczy o utrzymanie czwartej pozycji, i gra z trzecia drużyna w tabeli, która walczy o odrobienie czterech punktów do Gryfa Wejherowo, goni go Petronans (gra na wyjeździe z KP Andertejkerzy), który zajmuje czwartą pozycję gorszą różnicą bramek.

 

Grupa 2:

 

Moim zdaniem, HIT KOLEJKI grupy 2

 

 

PETERBOROUGH – FC Fryzjerzy

 

Kuguar walczy o przeskoczenie dziewiątego w tabeli AS Zgorzelec, pomszczenie Zrywu z ostatniej kolejki oraz o urwanie punktów liderowi. Do pozycji numer dziewięć ma tylko punkty straty. AS Zogrzelec zagra z Wartą Lech Poznań na wyjeździe.

 

KOLEJORZ - Zryw Wrocław

 

Jason gra z piątą drużyną, do której traci jeden punkt. Głównym celem jest utrzymanie się w TOP 6. Mazur Ełk ma gorszy bilans bramek od Zrywu i gra na wyjeździe z Kohomologią Galois (4).

 

Grupa 3:

 

Moim zdaniem, HIT KOLEJKI grupy 3

 

Willow Creek – Universitas Poznań

 

FORUMOWE DERBY. To powinno wystarczyć za rekomendację. Profesor walczy o awans na pozycję siódmą, GreenFC77 (gra u siebie z Chemikiem Bydgoszcz) ma punkt straty do Profa, Willow walcz o utrzymanie pozycji piątej, bo w przypadku przegranej, Profesor go przeskoczy.

 

[/i]

 

II Liga:[/i]

 

Grupa 1:

 

HIT KOLEJKI:

 

Żubr Białystok – Green Street Elite

 

Boy gra o Mistrza Grupy 1. Ma przewagę pięciu punktów nad FC Szafera, którzy przegrali w ostatniej kolejce. Wicelider gra na wyjeździe z FC Explosion Poznań. Zajmujący trzecią pozycję Legiony mają siedem punktów do GSE. Boy musi wygrać dwa najbliższe mecze i awansuje do Grupy 1 I Ligii.

 

Grupa 2:

 

HIT KOLEJKI:

 

Bolosy Southampton – FC Jasło

 

Wojtmen walczy o utrzymanie pozycji piątej i możliwy awans na pozycję trzecią, do której traci jeden punkt. Zajmujący trzecia pozycję AC LEGIONARS gra na wyjeździe z Koroną Lgota.

 

Grupa 9:

 

FC Barton – Olimpia Elbląg

 

Mistrz Grupy 9 gra mecz o pietruszkę, może wystawić skład młodych wilczków do ekspienia.

 

HIT KOLEJKI:

 

Vratislavia Wrocław – Wieprzowe Wzgórze

 

Sawraf walczy o pozycję wicelidera, do którego traci dwa punkty. F.C. PRAGA (L) gra u siebie z Torpedo Chabry.

 

Lakedaimon Strasburg – fc dragon

 

Diego walczy o awans na pozycję dziewiątą (punkty straty do Torpedo Chabry – grają u na wyjeździe z wiceliderem) lub o uniknięcie spadku na pozycję jedenastą, gdzie ma dwa punkty przewagi nad CHAMPIONS PNIEWY.

 

 

III Liga:

 

Grupa 3:

 

Obiboki - Zabójcze Motyki

 

Daniel90 walczy o awans na pozycję trzecią do której traci trzy punkty. Zajmująca czwartą pozycję Wierzyca Starogard (Obiboki przegrywają gorsza różnica bramek), gra na u siebie z Unią Kozia Wólka. Przy korzystnym układzie wyników, jest szansa na awans do II Ligii.

 

Grupa 5:

 

Wawerhampton – OławaTeam

 

Shqvarny, Mistrz Grupy, spokojnie może ekspić graczy.

 

Grupa 15:

 

LKS Strazak Mokrzyska – FAITH ŁAPY

 

Fajtłapa, Mistrz Grupy, spokojnie może ekspić graczy.

 

Grupa 22:

 

United Devils – Naprzód Kłokocin

 

Michal85, obecny lider, ma trzy punkty przewagi nad wiceliderem, drużyną JKS Odrzykoza (gra u siebie z ManU United). Dwie wygrane powinny zapewnić awans i dać Mistrza Grupy.

 

Grupa 25:

 

FCDingDong – Patałachy Ziębice

 

Verlee po porażce z Iskrą Klecza 17, ma już do niej pięć punktów straty. W przypadku wygranej awansuje na pozycję siódmą.

 

 

IV Liga:

 

 

Grupa 19:

 

HIT KOLEJKI:

 

Kosmokwaki MNSPORT – FC SLUMS

 

Jmk walczy ciągle o awans, mimo porażki z Midasem, gdyż wicelider, CPN`u Poryjewo zremisował, co oznacza stratę dwóch punktow. CPN gra niestety u siebie z MARAton TRNWC.

 

Grupa 53:

 

Fc Chelsea - Pszczyniak

 

Pszczyniak walczy aby nie spaść z pozycji ósmej na dziewiątą. Różnica pomiędzy tymi miejscami wynosi trzy punkty. FC „ZRYW” Rudnik gra na wyjeździe z Szarakanami. W przypadku wygranej, spokojnie umocni się na tej pozycji.

 

Grupa 64:

 

HIT KOLEJKI:

 

The Priest's – Amarena Jasło

 

Drugie z czterech spotkań o „wszystko” „Wielebnego”. Do Lidera, STS`u Unii Sosnowiec, oraz wicelidera, popmki af, traci trzy punkty. Unia gra u siebie z z wiceliderem pompka af. STS musi wygrać. Inne wyniki utrudnią bardzo awans.

 

 

Liga Okręgowa:

 

Grupa 7:

 

DBTK.B - Blaugrana

 

Arti został Mistrzem Grupy. Zremisował z AJAXem K-LIN i teraz spokojnie może ekspić graczy.

 

Grupa 16:

 

kaskers – Yo People FC

 

Kowalinho, Mistrz Grupy, może spokojnie eskpić graczy.

 

Grupa 19:

 

Sandecja Nowy Sącz – TheBill's

 

Jabol gra o utrzymanie w Lidze Okręgowej. Zajmujący jedenastą pozycję fc pwse&moko, ma do niego punkt starty, gra u na wyjeździe z Żarskim Promieniem.

 

Grupa 26:

 

Trzmielu_Squad – FC Bogdaniec

 

Trzmielu walczy o awans a w jego Grupie jest tłok. Do wicelidera fc i-serwis.net ma punkt straty, tarantoga ma punkt straty do Trzmiela.

 

Grupa 163:

 

HIT KOLEJKI:

 

Komary – Elbo Stal Sanok

 

Porażka z obecnym liderem, nie skomplikowała sytuację grepia, gdyż poprzedni lider przegrał z 1 FC Poznań i nadal traci punkt do wicelidera. Real Madryt .CF. gra na wyjeździe z Baborów S.C. Lider gra u siebie z TS Wisła Kraków.

 

 

A Klasa:

 

Grupa 722:

 

Concordia Piotrków Tryb. – Bełchatów Footie Club

 

Brachu „Florek Perez” walczy o Mistrza Grupy. Druga w tabeli drużyna ma punkt straty i jest zapewne botem – LKS Wisła Wielka (gra u siebie z ŁKS`em Łódź). Dopiero piąta w tabeli drużyna ŁKS Łódź nie jest botem ale ma do mnie sześć punktów straty.

Dwie wygrane powinny spokojnie zapewnić mi co najmniej wicemistrza Grupy.

 

B Klasa:

 

Grupa 70:

 

Bytominios II – Resovia

 

Bartus walczy o pozycję lidera, do którego jeden punkt. Skierniewice IFK (lider-bot), gra na wyjeździe ze zbanowanym HellBoyem Łomża IFK (bot). Szansę na dogonienie Resovii mają w tej kolejce Nowe Targi, który ma dwa punkty starty i gra u siebie z Aleksandrowem Łódź.

Odnośnik do komentarza

Ok, powiedzmy, że założyłem konto :keke: PKS Jaroszewo. Nawet ładne logo mam, polecam :keke:

 

Od razu mam parę pytań na które nie mogę znaleźć odpowiedzi, a dostaję za nie kaszę :D

 

Jaka jest dopuszczalna liczba obcokrajowców w 16 osobowym składzie ustawionym na mecz w TM? 3, 5, 16? :D Nie mogę nigdzie znaleźć odpowiedzi, chyba że odpowiedzią jest 16, że nie ma limitów ;)

 

O, mam ofensywnego pomocnika z wykonczeniem 20 :-k

Odnośnik do komentarza

Ok, powiedzmy, że założyłem konto :keke: PKS Jaroszewo. Nawet ładne logo mam, polecam :keke:

 

Od razu mam parę pytań na które nie mogę znaleźć odpowiedzi, a dostaję za nie kaszę :D

 

Jaka jest dopuszczalna liczba obcokrajowców w 16 osobowym składzie ustawionym na mecz w TM? 3, 5, 16? :D Nie mogę nigdzie znaleźć odpowiedzi, chyba że odpowiedzią jest 16, że nie ma limitów ;)

 

O, mam ofensywnego pomocnika z wykonczeniem 20 :-k

 

 

nazwę klubu możesz zmienić ==>> Konto, Informacje klubowe. Również tam ustawiasz kolory strojów, brawy klubowe, opis klubu.

 

W składzie maks. 5 FGN łącznie z ławką.

Odnośnik do komentarza

Ok, powiedzmy, że założyłem konto :keke: PKS Jaroszewo. Nawet ładne logo mam, polecam :keke:

 

Od razu mam parę pytań na które nie mogę znaleźć odpowiedzi, a dostaję za nie kaszę :D

 

Jaka jest dopuszczalna liczba obcokrajowców w 16 osobowym składzie ustawionym na mecz w TM? 3, 5, 16? :D Nie mogę nigdzie znaleźć odpowiedzi, chyba że odpowiedzią jest 16, że nie ma limitów ;)

 

O, mam ofensywnego pomocnika z wykonczeniem 20 :-k

 

 

nazwę klubu możesz zmienić ==>> Konto, Informacje klubowe. Również tam ustawiasz kolory strojów, brawy klubowe, opis klubu.

 

W składzie maks. 5 FGN łącznie z ławką.

Ależ ja właśnie zmieniłem na PKS Jaroszewo :D to moja rodzinna wieś, trza renomę wyrobić :-k A że jednym z punktów zbiórek na granie meczu był przystanek PKS... ;)

 

Te sprawy ogarnąłem baaaardzo szybko ;)

 

dzięki za odp z FGN.

Odnośnik do komentarza

a, jedno tylko jeszcze:selekcjonerem nardowym zostać moze:

Nikt

Wyłącznie osoba płacąca za grę

Wyłącznie kluby z najwyższych lig

d) kazdy i obecnie jest nim dix :keke:

 

I wywiązuje się dobrze, że swej roli.

 

W sprawie rejestracji na forum CMF-TM, piszcie do Dix`a - klub Prosektorium I liga grupa 1

Odnośnik do komentarza

a, jedno tylko jeszcze:selekcjonerem nardowym zostać moze:

Nikt

Wyłącznie osoba płacąca za grę

Wyłącznie kluby z najwyższych lig

d) kazdy (sa wybory co jakis czas) i obecnie jest nim dix :keke:

To zajebiscie, że nie ma takiej odpowiedzi :keke:

Odnośnik do komentarza

czy w tej grze istnieje cos takiego jak kondycja zawodnikow? czy moge sobie grac nieograniczona liczbe szybkich spotkan dziennie i nie wiaze to sie z zadnymi konsekwencjami? czy to wskazane czy raczej ograniczac sie do spotkan ligowych?

Nie ma kondycji a kontuzje ze sparingów sie nie licza. Ba, w QMach moga grac kontuzjowani gracze.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...