Skocz do zawartości

Trophy Manager


jasonx

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ temat troszkę podupadł, w imieniu grających aktywnie forumowiczów chciałem się przypomnieć. Jesteśmy i działamy cały czas na swoim wewnętrznym forum do którego dostęp dostaje każdy kto rozpocznie przygodę z TM. Już od dwóch sezonów toczymy zażarte boje na boisku , dzieląc się i wspierając radą na temat przyszłych transferów, rozbudowy infrastruktury, taktyki i treningu. Wielu z nas zaczynało od najniższej ligi a dzięki znakomitej współpracy większość może już cieszyć się z awansu do 5 ligi. Poza zmaganiami ligowymi organizujemy również ligi towarzyskie CMF, w których to o zwycięstwo walczą nasi forumowicze w specjalnie stworzonej lidze. Nie ma to jak bezpośrednie pojedynki między sobą. Gra dostarcza mnóstwo emocji i bardzo przypomina starą dobrą wersję CM. Dla przykładu mój ostatni mecz w lidze.. do awansu brakuje jeden punkt i do 94 minuty na tablicy widniał wynik 3:4, bramka w ostatniej sekundzie zadecydowała o awansie mojego zespołu. Tych przykładów jest więcej.. Profesor walczący swoją Korupcją do ostatniej kolejki o awans.. Boy, który musi pokonać dwóch rywali mających przed ostatnią kolejka tyle samo punktów co on aby myśleć o 5 lidze. Mamy również w swoich szeregach gracza z 3 i 4 ligi. Gra się ciągle rozwija.. są plany wprowadzenia trybu 2D, ulepszenia treningów, rynku transferowego. Dodatkowo wielką zaletą jest rozgrywanie co 3 dni spotkań ligowych. 1 miesiąc w TM to tydzień gry czasu realnego .

 

Właśnie kończy się sezon.. tak więc tym bardziej zachęcam osoby które jeszcze nie zaczęły grać, aby dołączyły do gry i zarejestrowały się na naszym forum. Mam nadzieje, że wraz z nowym sezonem liczba osób z CMF znacząco wzrośnie. W środę ostatnia kolejka ligowa a dzisiaj finałowe rozstrzygnięcia w Lidze Towarzyskiej.

 

Jako bonus zrzut z ligi towarzyskiej naszych forumowiczów:

 

http://img526.imageshack.us/img526/8669/teem.jpg

 

Link do gry: http://trophymanager.com/

Link do naszego forum: http://gsd.dimi.pl/tm/index.php

 

Dodam tylko, ze gra jest zupełnie darmowa. Służymy radą początkującym graczom. Zabawa z TM nie wymaga codziennego logowania czy też oglądania meczów na żywo. Wszystko to można zobaczyć z odtworzenia.

 

 

ZAPRASZAMY!

Odnośnik do komentarza

Większość awansowała, ale mi niestety się nie udało :) Czas zmierzyć się po raz drugi z 6 ligą. Pocieszeniem jest fakt, że niektórzy z juniorów zaczynają dojrzewać i dołączą niedługo do pierwszego składu :)

 

Grę naprawdę polecam :) Fajna odskocznia od FMa :)

Odnośnik do komentarza

Ja również chciałbym wszystkich zachęcic do tej fantastycznej zabawy. Z samego cmf jest nas gruba ponad 20 graczy.

 

Ale przede wszystkim chciałbym pogratulowac michalowi zwyciestwa w Lidze Towarzyskiej CMF. Choc dosc farersko dałem sobie odebrac mistrzostwo w ostatniej kolejce :/

Odnośnik do komentarza

Otóż to, ci którzy jeszcze nie próbowali - niech zaczynają, bo zabawa jest przednia! A można powiedzieć, że jesteśmy już w miarę doświadczonymi graczami, więc i dobre rady będziemy mieli dla każdego rozpoczynającego grę.

Sezon się kończy, to idealny moment za założenie drużyny, żeby już z lekko rozbudowaną infrastrukturą i uporządkowanymi finansami wejść w nowe rozgrywki. Obecnie wiele ekip z CMF awansowało już do 5 ligi, a jutro o awans walczy Profesor, ja i Fenotor. Emocje są, więc fajnie by było, żeby kolejni dołączyli do nas!

CMF, allez, allez! :polska:

Odnośnik do komentarza

Dzis ostatnia kolejka. Wklejajcie linki do naszych teamow, którym szczególnie trzeba kibicowac. Z moich obserwacji:

- Korupcja Wronki - wygrana zapewnia im 5 lige

- Green Street Elite - arcyciekawa sytuacja. Pierwsze trzy druzyny maja identyczna ilosc punktów!! Niestety jesli chodzi o bilans bramkowy - druzyna boya jest najgorsza :/ Bedzie sie działo!!!

- Omen FC do awansu potrzebuje wygranej. Niestety moze sie to odbyc kosztem innej naszej druzyny Auto-Line Brodnica. Ich porazka moze kosztowac spadek

 

Walczcie Panowie, trzymamy kciuki!!!

 

Jakby ktos chcial obejrzec na zywo np. spotkanie Profesora, zapraszamy od godziny 18 - klik

Odnośnik do komentarza

Jesli ktos nie oglada, mały lajfskor po 45 minutach ;Profesor prowadzi 2-0 i jest jedna noga w 5 lidze Fentor przegrywa 0-2, ale jego rywal tez traci punkty i na razie Omen FC tez jest 5-ligowcem. Niestety Boy przegrywa w arcywaznym meczu, stracil po kontuzji kluczowego gracza. Ma 45 minut na odwrócenie losów spotkania.

 

Ja osobiście, choć pozostaję nadal w stawce 6-ligowców i sezon zakończę prawdopodobnie na czwartej pozycji, remisuję do przerwy bezbramkowo z ostatnią drużyną w tabeli :/

Odnośnik do komentarza

No i Korupcja po Profesorsku zapewniła sobie awans do 5 ligi :jupi:

Omen FC takze dzieki wspaniałej drugiej polowie z 0-2 wyciagnal na 3-2 i zapewnil sobie promocje :respekt:

Niestety GSE Boya nie wykorzystali potkniecia rywali i przegrywajac 0-2 u siebie z przedostania pozycja (nie potrafiac nawet wykorzystac rzutu karnego) pozostaja w 6 lidze.

 

W poniedziałek startuje nowy sezon - zapraszam do rejestrowania!!!

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Jako, że Hattrick mi się ostatecznie znudził myślę, że się zarejestruję. Mam jednak kilka pytań:

1) Jak dużo trzeba poświęcać grze czasu? Jako, że aktualnie pracuje dużo, dużo też się uczę czasu mam bardzo mało..

2) Czy gra jest zupełnie darmowa czy też za niektóre opcje trzeba płacić? (np. wgląd w niektóre statystki, własne logo itp)

3) Wiem, że istnieje podręcznik na stronie głównej, ale czy jest może jakaś wersja od początku do końca bezpośrednio do druku (mam dość i tak pracy przy komputerze)

4) Czy jest ktoś, kto poprawadziłby mnie przez początek tak, żebym nie zrobił zbyt wielu głupich błędów

5) Kiedy najlepiej się zarejestrować?

Odnośnik do komentarza

1) Na początku wiadomo, trzeba poszukać wzmocnień, trenerów, ustawić treningi, taktykę... Na naszym forum we wszystkim ci pomożemy.

2) Tak, jest opcja Pro. Po jej wykupieniu masz dostęp do np. dłuższej shortlisty czy analizy drużyny przeciwnika. Ja gram za darmo a i tak świetnie się bawię :)

3) Nie mam pojęcia

4) Tak, zarejestruj się na naszym forum dla graczy TMa z CMF (link w pierwszym poście tematu). Pomagamy wszystkim nowym :)

5) Nie ma to większego znaczenia. Do końca obecnego sezonu zostało 9 kolejek (3 kolejki w tygodniu), ale ligi z nowymi graczami mają własny rytm (kończą się razem ze wszystkimi innymi, ale w pierwszym sezonie mają mniejszą liczbę kolejek). Nawet jeśli nie uda ci się awansować w pierwszym sezonie, to przynajmniej zbudujesz sobie drużynę na następny.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...