Skocz do zawartości
Do końca roku można głosować na użytkowników, którzy powinni znaleźć się w XIV kadencji ModTeamu.
TEMAT WYBORCZY
jasonx

Trophy Manager

Rekomendowane odpowiedzi

Ja taxe tworze pod zawodnikow, ktorych mam :) Jak wylosujesz jakies gwiazdeczki, to szkoda by icj\h nie wykorzystac. A zawodnicy nie na swoich pozycjach graja slabo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z treningami ogólnie jest problem ;P. Na początku chciałem na cwaniaczka stworzyć dla każdej pozycji osobny treningu (łącznie zapełniłem wszystkie luki), teraz gdy widzę ile kosztuje dobry kołcz zrobiłem tylko def i ofensywe, dopóki kokosów nie będę się dorabiał będzie trzeba tak jechać ;f...

Można tu jakoś game over'a zaliczyć ? Bankructwo czy coś ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moga Cie zbanowa za oszustwo albo brak logow. Trzeba tez uwarzac na sytuacje, ze dwie osoby graja z jednego ajpika. Trzeba napisac o tym do moderacji, inaczej wylapiesz bana.

Co do bankructwa - spróbuj :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spadek w każdym razie chyba nie grozi, bo pewnie jak w GPRO pół ligi skończy nieaktywne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość MitnickMike

Jest jakiś inny sposób na oglądanie grajków nie umieszczonych na liście transferowej niż przeglądanie kadr pojedynczych klubów? Jakiś filtrów nie ma czy cuś?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest jakiś inny sposób na oglądanie grajków nie umieszczonych na liście transferowej niż przeglądanie kadr pojedynczych klubów? Jakiś filtrów nie ma czy cuś?

Tu się gra tylko w trybie HC :keke:

http://trophymanager.com/klubhus.php?showclub=1152741

To mój team, czekający na eprułwa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Majk, chyba nie. Byc moze agent transferowy cos moze w ten desen, ale Ci nie powiem, bo mi sie PRO skonczylo.

Ale i tak pamietaj o jednym - nawet jesli zlozysz oferte poza lista i ktos sie na nia zgodzi, to zawodnik z automatu trafia na liste i przez 5 dni inni moga skladac oferty. Moze to i dobrze, bo inaczej byloby pole do przekretow.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość MitnickMike

Czyli mój pomysł z założeniem 3 kolejnych klubów w pracy i utworzeniem sieci współpracującej klubów filianych padł w przedbiegach :keke:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie rozumiem. Zasadziłem się wczoraj na snajpera. Licytacja miała trwać dzisiaj do godz. 23 a tu widzę, że nigdzie go nie ma jako piłkarza przeze mnie bserwowanego/licytowanego. What's up?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dales go na szortliste? Jesli nie, to szukaj go od nowa :keke: Chyba, ze Twoja oferta jest najwyzsza, to bedzie w transfery-->Twoje oferty

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dales go na szortliste? Jesli nie, to szukaj go od nowa :keke: Chyba, ze Twoja oferta jest najwyzsza, to bedzie w transfery-->Twoje oferty

A jak się na shortlistę wtłacza takiego delikwenta?

Edyta już wie :>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dix - zajebisty :D Jakbys ze dwa zera obcial, to bym sie nawet połasil :kekeke:

Taka masz bidę w kasie czy tak mocno go przeceniłem? :-k

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do wyceny - tu zawodnicy potrafia kosztowa kilkaset melonow. Zobacz ile Bartus dal za jakies starucha

Ale najwyzej go nie sprzedasz. Za 5 dni, jak nikt sie nie zglosi gosciu zejdzie z listy i tyle. Fochow w tej grze gracze nie strzelaja :) Jest Twoj, dopoki go nie zwolnisz/sprzedasz lub nie odejdzie na emeryture. Pamietaj tylko, ze jak wystawisz na liste to nie ma odwrotu - jesli ktos sie zglosi, nie zatrzymasz transferu.

A ja jestem wyzerowany z kasy :D Czekam jak kania dżdżu aktualizacji ekonomi.. Wybulilem sie na rozbudowe stadionu do 10 kola i na inne okolostadionowe przyległosci..

P.S.

Jest dzis jakis wewnatrz CeeMefowy sparing oprocz mojego z Bartusem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy można jakoś wycofać oferę złożona na zawodnika? Tzn. zmieniłem zdanie i nie chcę kupić zawodnika, którego licytuję?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie mozesz :) Musisz liczyc, ze ktos cie przebije. Dlatego warto robic to z glowa, trzymac goscia na szortliscie i zglaszac sie pod koniec licytacji, majac pewnosc, ze go chcemy. Poka link do tego co chcesz sie wycofac.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to musisz liczyc na konkurencje :) I pamietaj, ze nie wystawisz w skladzie wiecej niz 5 FGN :> Choc po jakim czasie (3 lub 5 sezonow, nie pamietam) otrzymuja paszport

To ja tez mam kilku - do oddania za free

GK

DM/M R

MC1

MC2

ML

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Złożyłem ofertę za tego pierwszego MC Jason :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak zmienić barwy strojów? Da się?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dix, a czemu DR sprzedajasz? Chcesz grac na dwoch DBP (Krzyzanowicz :keke:)?

klik :>

I maly hint - jesli bedziecie mieli problemy z wyswietleniem meczu - wyczyscie cache

Złożyłem ofertę za tego pierwszego MC Jason :)

MC Jason, jak to zabrzmiało :kekeke:

A tak serio - krzyż mu na droge :D

Jesli mam byc szczery - ja najbardziej bym si polasil na tego DM/ MR :> Jest szybki, ma niezle podanie i dosrodkowanie. Sprzedaje go tylko dlatego, ze nie mam takiej pozycji w taxie :) Wiec jesli ktos szuka fajnego MR, niech sobie go bierze :)

Przyznac sie, co za pędzące aprówale mi wysyłaja wyzwania :>

http://trophymanager.com/league_virtual.php <-- moze ktos kto ma jeszcze pro by cos takiego zalozyl i pozapraszal reszte (1 post tematu)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, da się. Podobnie wzory strojów. Na stronie głównej klubu po prawej (tam gdzie raporty obserwatorów).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi