Skocz do zawartości

Trophy Manager


jasonx

Rekomendowane odpowiedzi

Zmieniles zdanie, czy chcesz mi dac zarobic? :> Bo masz dwoch moich na SL ;)

 

Testuję opcje gry. Nikogo jeszcze nie kupiłem.

Może i gra by mnie wciągnęła, ale 2 miesięczne dziecko nie daje zbyt wiele czasu an rozrywkę.

A wbrew pozorom gra zabiera mnóstwo czasu - 1,5 godziny zabrało mi szukanie graczy, a i tak nie udało mi się nikogo kupić.

Odnośnik do komentarza

Widzę że mamy różne pojęcia "taniego zawodnika" :D.

Edyta rzecze, iż byłoby łatwiej gdybyś zdefiniował "taniość".

Pierwszy obcy nie jest tani, ale możesz go mieć zaraz. Reszta pewnie znacznie podrożeje a ów Polak pójdzie IMO za circa +10 baniaków :-k

 

A jak chcesz doskonałego chłopaka to powalcz o tego: http://trophymanager.com/showprofile.php?playerid=16194035

 

Kosztuje 15 baniaków, ale wart jest każdego $ z tej sumy. No i Polak. Pogra na pewno z 5-6 lat.

Odnośnik do komentarza

Kosztuje 15 baniaków, ale wart jest każdego $ z tej sumy. No i Polak. Pogra na pewno z 5-6 lat.

? Przeciez tu gracze zaczynaja konczyc kariery w wieku 32-33 lat..

 

Zmieniles zdanie, czy chcesz mi dac zarobic? :> Bo masz dwoch moich na SL ;)

 

Testuję opcje gry. Nikogo jeszcze nie kupiłem.

Hmm, ta oferta przy rownoczesnym wystawieniu calej druzyny co ma oznaczac? :>

Odnośnik do komentarza

Alfons Rózga to jest supergość. Strzelił dwie bramki i zaliczył asystę, pomimo iż jest środkowym pomocnikiem. Jestem czwarty i mam dwa punkty straty do prowadzącej dwójki. No i zepchnąłem JKS Januszewo z pozycji wicelidera.

 

 

Cornelius P.T. - JKS Januszewo 3:1

 

A. Rózga `2 ` 54

A. Olszar `4

A. Klepczyński `48

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

Wpienia mnie to całe zamrażanie funduszy podczas udziału w licytacji. Mając 18mln na koncie, włożyłem 10mln w licytację jednego DC, po chwili znalazłem dużo lepszego za kolejne 10mln z aukcją kończącą się wcześniej (cena min. 10mln). No i dupa zbita, nie mogę zalicytować tego DC którego licytacja kończy się wcześniej, a na kupno tego drugiego raczej nie mam szans :/ Jedyna opcja jest taka, że ktoś mnie przebije w tej pierwszej licytacji i odzyskam te 10mln do podbicia ceny.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...