Skocz do zawartości

Trophy Manager


jasonx

Rekomendowane odpowiedzi

Dix__? WTF?

 

"Drużyna nie była w stanie skompletować pełnego składu i nie wyszła na boisko. Sędzia orzekł, że mecz się nie odbędzie, a drużyna gości wygrywa spotkanie 3-0. Kibice zamiast meczu oglądali pokaz cheerleaderek."

Skasowałem sobie rezerwy przez przypadek a drugi raz 15 dni PRO płacić nie zamierzam. Wkur**a mnie to coraz bardziej :>

 

No i już wiem czemu tyle zespołów z forum go obserwowało ;). Dix miał nadzieję wyrwać go za 150k, ale mnie także się spodobał :keke:. Licytację wygrał on właśnie, ja dziś szukam czegoś tańszego.

Dobry wieczór na polowanie. Namierzyłem fajnego DeeRa za grosze, ale linka nie podam do czasu zakończenia licytacji :>

Odnośnik do komentarza

kupiłem tego: http://trophymanager.com/showprofile.php?playerid=25868939

tego Polaka obserwowałem, ale ostatecznie stwierdziłem, że wolę obcego a Krzyżanowicz przesunie się na obronę

wg skauta taktycznie mój młody DMR wydoli na niższej pozycji bez znaczących strat w efektywności :)

obecnie mam więc dwójkę zarąbistych DMR i juz jutro potestuję nowe ustawienie

 

nie zmieniam natomiast zdania co do nędzy taktycznej

ilekroć próbuję złożyć sobie fajną taksę, skrypt blokuje me poczynania :keke:

słowem - mamy grać schematycznie i wydawać miliard na grajków leszych o punkcik lub dwa od tych za osiemset milionów w którejś ze statystyk

to męczące i ogłupiające

 

czy niemoc zapamiętania ustawienia taktycznego to tylko mój problem?

Odnośnik do komentarza

Świetnie się polowało, w kilku przypadkach szczęście nie dopisało, zabrakło też pieniędzy bo, ja głupi, złożyłem ofertę zawodnikowi, na którego prawdziwą licytację będę musiał czekać kilka dni.

 

A oto moi nowi zawodnicy:

Leonid Barański - 19 lat, OM LR, ma fajnie rozłożone statystyki, transfer w ciemno, może coś z niego będzie jeszcze ;) 565k

Patryk Trzeciak - 29 lat, DMC, niezły DMC, kolejny do zwiększenia rywalizacji w środku pola, 880k

Rob Hall - 21 lat, D/DM Lwreszcie będę miał jakiegoś normalnego lewego obrońcę... a nawet niejednego :keke:, 357k

Luciano Merlo - 24 lata, M R, alternatywa na prawą stronę, będzie walczyć o miejsce w pierwszej jedenastce, 681k

Arthur Queiroz - 28 lat, D L, najdroższy zakup, więcej za niego dawać nie zamierzałem, ale wystarczyło to do wygrania licytacji, 2,1 mln

Francisco Pastor - 20 lat, D/DM L, póki co trzeci na lewą obronę, nikt o niego nie walczył, może coś z niego będzie, już teraz wygląda całkiem nieźle, 265k

 

Sześciu zawodników za 4,8 mln - aż nie mogę uwierzyć ;). Do tej pory wszyscy lewi obrońcy, których chciałem, byli nie na moją kieszeń, aukcje kończyły się kwotą 7-10 mln, więc może dlatego kupiłem aż trzech :keke:. Miałem na lupie świetnego M/OM L i młodziutkiego DMC z ekstra statystykami, ale przez własną głupotę żadnego z nich nie zdołałem kupić :D. No nic, trzeba uczyć się na błędach.

Odnośnik do komentarza

Dix__? WTF?

 

"Drużyna nie była w stanie skompletować pełnego składu i nie wyszła na boisko. Sędzia orzekł, że mecz się nie odbędzie, a drużyna gości wygrywa spotkanie 3-0. Kibice zamiast meczu oglądali pokaz cheerleaderek."

Poprawka. Skład był pełny tylko nie miałem rezerwowego GK bo po prostu takowego nie posiadam (tzn. mam trzech z których żaden nie chce grać w rezerwach). Skasowanie rezerw i tak "utrzymuje" je do końca sezonu więc nie wiem co jest grane. Brak tego rezerwoweego GK zaważył? :-k

Odnośnik do komentarza

Dix__? WTF?

 

"Drużyna nie była w stanie skompletować pełnego składu i nie wyszła na boisko. Sędzia orzekł, że mecz się nie odbędzie, a drużyna gości wygrywa spotkanie 3-0. Kibice zamiast meczu oglądali pokaz cheerleaderek."

Poprawka. Skład był pełny tylko nie miałem rezerwowego GK bo po prostu takowego nie posiadam (tzn. mam trzech z których żaden nie chce grać w rezerwach). Skasowanie rezerw i tak "utrzymuje" je do końca sezonu więc nie wiem co jest grane. Brak tego rezerwoweego GK zaważył? :-k

 

W jednym z newsów była o tym informacja. Jeżeli jedna z drużyn nie ma pełnego składu meczowego, przegrywa mecz 0:3.

Odnośnik do komentarza

Amicus, a może ten DMC będzie dla Ciebie lepszy?

Ale ja nie szukam DMC :) Jeśli już, to dobrego DC. Komycza byłbym skłonny kupić, ale mam mało kasy i zasadzam się na innego ciołka. Aukcja kończy się za 30 minut. Szanse na zakup mam minimalne, ale próbowac mogę :-k

 

Jeśli ktoś szuka młodego, solidnego DMR z duzym potencjałem to przedaję właśnie swoją ostatnią gwiazdę (wg moich skautów potenacjał - 15): Pankracy Krzyżanowicz

Odnośnik do komentarza

Wytłumaczy mi ktoś jaki sens jest w posiadaniu szerokiej kadry w 7. lidze ? Wątpliwe jest przecież, aby na tym stopniu posiadać odpowiednie zaplecze(chociażby boiska treningowe na wysokim poziomie), które pozwoliłoby na duży rozwój grajków, co zaowocowałoby w przyszłości. Obecnie mam bodaj 22 zawodników, a w tym dwóch zaraz opuści moje szeregi.

Odnośnik do komentarza

Wytłumaczy mi ktoś jaki sens jest w posiadaniu szerokiej kadry w 7. lidze ? Wątpliwe jest przecież, aby na tym stopniu posiadać odpowiednie zaplecze(chociażby boiska treningowe na wysokim poziomie), które pozwoliłoby na duży rozwój grajków, co zaowocowałoby w przyszłości. Obecnie mam bodaj 22 zawodników, a w tym dwóch zaraz opuści moje szeregi.

 

W 7 lidze sensu to za dużego nie ma. Ja mam w tej chwili 33 graczy, ale jestem w trakcie przebudowy składu, atak aby mieć 3 bramkarzy + 2 zawodników na jedną pozycję, więc max 23 graczy zostanie zapewne (ew. kilku juniorów, którzy zaczną się rozwijać pod koniec lutego gdy będę miał już boiska treningowe na poziomie 3, więc coś już z tego może będzie ;) ).

Odnośnik do komentarza

W 7 lidze sensu to za dużego nie ma. Ja mam w tej chwili 33 graczy, ale jestem w trakcie przebudowy składu, atak aby mieć 3 bramkarzy + 2 zawodników na jedną pozycję, więc max 23 graczy zostanie zapewne (ew. kilku juniorów, którzy zaczną się rozwijać pod koniec lutego gdy będę miał już boiska treningowe na poziomie 3, więc coś już z tego może będzie ;) ).

Ja nie marudzę na trening. Mam przyzwoitych trenerów i najlepsi moi kolesie mają TI na poziomie 7 z widocznym gołym okiem rozwojem. Wiadomo, że na tak kiepskiej bazie treningowej, jaką posiadam, cudów nie osiagnę ale nie przeszkadza mi to w wynajdowaniu perełek. Za rok rozwinę bazę i będę miał na czym ludzi szkolić a bloom trwa dłużej niż jeden sezon. :>

 

Edyta: Mój nowy MR

 

Edyta 2: Jeśli ktoś szuka świetnego DL za małe pieniądze: http://trophymanager.com/showprofile.php?playerid=37394896&update=del

Sam miałem chrapkę, ale kasy nie starczy. :(

Odnośnik do komentarza

Fantastyczny DL: http://trophymanager.com/showprofile.php?playerid=23828459

 

 

A teraz pora na pytanie organizacyjne: czy chcecie bym stworzył zewnętrzne forum na cele naszej gry w TM'a?

Można byłoby tam założyć specjalne działy dla ofert transferowych, dział porad taktycznych, dział ogólny - słowem uporządkować cały ten chaos, który ma miejsce w tym temacie.

Odnośnik do komentarza

Nie czekaj do nowego sezonu(początek bodajże w marcu), tylko zakładaj drużynę i graj od teraz, bo de facto każda liga startuje dopiero wtedy, kiedy wszystkie kluby mają właścicieli. A jeśli koniecznie chcesz od nowego sezonu, to też załóż drużynę teraz, ustaw zawodnikom trening, rozbuduj trochę budynki i tylko loguj się co dwa tygodnie, a jak zacznie się kolejny sezon, to będziesz miał sporo $$ na koncie.

Odnośnik do komentarza

@Amicus - może nie mają Pro i nie mogą sobie ustawiać tego agenta, a przebijanie po minimalnej kwocie, jak ktoś inny ustawił agenta jest niesamowicie wkurzające.

 

Młody *16 Polaczek ;)

Cyryl obserwował zawodnika, którym jest M. Perłowicz i sądzi, że ma fantastyczny (16) potencjał. Jest pewien, że zawodnik jeszcze się nie rozwinął. Uważa, że M. Perłowicz jest normalnym talentem i jest w połowie rozwoju swoich umiejętności. Technicznie Twój obserwator szacuje, że M. Perłowicz ma ograniczony potencjał. Cyryl zauważył także, że M. Perłowicz demonstruje niespecjalny poziom umiejętności przywódczych i bardzo dobry profesjonalizm na dobrym poziomie..

 

Cyryl ma R 16 / SEN 17 / JUN 15 więc gorszy niż *14 raczej nie jest, a do tego Polak no i będę mógł go spieniężyć w wieku 18 i pół roku, a za takich dobrze płacą :P

Odnośnik do komentarza

rozlosowano drugą rundę Pucharu Polski;

spośród drużyn cmf najtrudniejszych rywali wylosowały ekipy SZU i moja - trafiliśmy na 5-ligowców;

ekipy Lagrena, Miśka, misjurga, daniela90, Amicusa, Hawkeye i Willowa spotakją się z 6-ligowcami

pozostali mają przeciwników z 7 ligi

lub są poza pucharem- dotyczy osób najpóźniej zarejestrowanych w grze

edyta podpowiada,ze drużyna sawrafa zaczyna od 9 rundy

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...