Skocz do zawartości

Trophy Manager


jasonx

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm, u mnie wszystko jest OK. Tzn nic nie jest podliczone ;)

 

 

W trakcie meczu tabela wyglądała tak:

 

1. Spurs PL -1 0 0 -1 -1 -6

2. Willow -1 0 0 -1 -1 -2

etc.

 

I teraz dodając jeden mecz, jedną porażkę, jedną bramkę strzeloną i kilka straconych tabelka się wyzerowała ;)

 

 

PS.

http://trophymanager.com/showprofile.php?playerid=37283473 - chyba za drogo sobie cenię moją gwiazdę :-k

Odnośnik do komentarza

Szkoda tylko, że Twój team (tak jak w sumie każdy w naszej lidze) zaczynał z handicapem ujemnym. U Ciebie było -3 pkt, i -1 stracona bramka i -6 strzelonych, więc wyszło na zero... :/

Nie marudź. Jak chłopaki ogarną sytuację to poprawią tabelkę. U mnie tez był syf a obecnie wszystko gra. Tabelka już się zgadza.

 

W pierwszym meczu ligi towarzyskiej 6-1 ze Spurs PL Zdziarsona. Dwa gole Gaiao, jeden Bertelsena, nowe nabytki w akcji.

:o

 

Jaką taktyką Waść zagrywa? Na jednego "sapera", jak większość? :-k

 

Edyta widzi, że 4-5-1 :>

 

Swoją drogą to ciekawe, że w kolejnym meczu mam przewagę posiadania piłki 60/40 a cudem zdobywam gole. Dzisiaj w LT grałem z Panem Cartoon'em i w dziesiątkę, po straszliwej mordędze, zdołałem wygrać 3:2. Bramki zacząłem zdobywać dopiero podczas gry w osłabieniu, przy stanie 0:1. Dziwna ta gra :|

Odnośnik do komentarza

Czy u was w tabeli Ligi Towarzyskiej też mamy rozegrane po -1 meczu i Ci, którzy mają -1 porażkę (ja przegrałem -1 do -2) są wyżej od tych, którzy mają -1 wygraną? :)

 

I jeżeli wyniki będą takie jak widzę, to zepsułem sobie zabawę :/

 

Cóż, Trophy Manager to nie prosektorium, tutaj programiści wykonują operacje na żywym organizmie, stąd też liczne bugi, które zwykle są szybko naprawiane.

Odnośnik do komentarza

Go wystawiłem testowo, w poprzednich meczach bronił Kasa, też słabo :| I nie to mnie denerwuje najbardziej(bo może wyczyn Abrantesa tak), ale oddajemy po 10-20 strzałów w meczu, i co? I nagle słaby bramkarz rywala ma dzień konia, i łapie wszystko ;| A taki Farenczuk(czy jak mu tam) słaby nie jest :|

Odnośnik do komentarza

Okey, parę pytań nowicjusza: - jakich trenerów mam sobie wyszukiwać? Które statystki i który próg powinienem mieć na początek? +1, +5, +10? - obserwatora też dobrze mieć od razu? Again, które statystki i który próg? - rozbudowywać od razu jakieś obiekty, np. budkę z burgerami czy narazie to nie jest ważne i lepiej skupić się na ogarnięciu składu?

Odnośnik do komentarza

Rezerwowy bramkarz się dobrze spisał, 5 strzałów celnych, wszystkie obronione, w ostatnim meczu na 5 wpadły 4 bramki ;(

Nie chce pisac - a nie mowilem :>

Pisałem już, że nie chodzi mi o Abrantesa i jego wyczyn w sparingu. W lidze nie grał ani jednego meczu. Chodzi mi o niby najlepszego Kasę, który raczej średnio się spisywał. A i tak najbardziej narzekam na napastników, bo to co robią to jest dramat. Powinienem strzelać po 3-4 bramki na mecz*, a nie cieszyć się z 1 gola, jak przeciwnik nic nie strzeli.

 

*Przy takiej ilości okazji jaką mieli do tej pory moi kopacze ;)

 

Co nie zmienia faktu, że może Abrantesa wyrzucę, dużo $ nie stracę, a tylko mi pensje pobiera..

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...