Skocz do zawartości

Trophy Manager


jasonx

Rekomendowane odpowiedzi

Z treningami ogólnie jest problem ;P. Na początku chciałem na cwaniaczka stworzyć dla każdej pozycji osobny treningu (łącznie zapełniłem wszystkie luki), teraz gdy widzę ile kosztuje dobry kołcz zrobiłem tylko def i ofensywe, dopóki kokosów nie będę się dorabiał będzie trzeba tak jechać ;f...

 

 

Można tu jakoś game over'a zaliczyć ? Bankructwo czy coś ?

Odnośnik do komentarza

Majk, chyba nie. Byc moze agent transferowy cos moze w ten desen, ale Ci nie powiem, bo mi sie PRO skonczylo.

Ale i tak pamietaj o jednym - nawet jesli zlozysz oferte poza lista i ktos sie na nia zgodzi, to zawodnik z automatu trafia na liste i przez 5 dni inni moga skladac oferty. Moze to i dobrze, bo inaczej byloby pole do przekretow.

Odnośnik do komentarza

Co do wyceny - tu zawodnicy potrafia kosztowa kilkaset melonow. Zobacz ile Bartus dal za jakies starucha

Ale najwyzej go nie sprzedasz. Za 5 dni, jak nikt sie nie zglosi gosciu zejdzie z listy i tyle. Fochow w tej grze gracze nie strzelaja :) Jest Twoj, dopoki go nie zwolnisz/sprzedasz lub nie odejdzie na emeryture. Pamietaj tylko, ze jak wystawisz na liste to nie ma odwrotu - jesli ktos sie zglosi, nie zatrzymasz transferu.

 

A ja jestem wyzerowany z kasy :D Czekam jak kania dżdżu aktualizacji ekonomi.. Wybulilem sie na rozbudowe stadionu do 10 kola i na inne okolostadionowe przyległosci..

 

P.S.

Jest dzis jakis wewnatrz CeeMefowy sparing oprocz mojego z Bartusem?

Odnośnik do komentarza

Dix, a czemu DR sprzedajasz? Chcesz grac na dwoch DBP (Krzyzanowicz :keke:)?

 

Jak zmienić barwy strojów? Da się?

klik :>

 

I maly hint - jesli bedziecie mieli problemy z wyswietleniem meczu - wyczyscie cache

 

Złożyłem ofertę za tego pierwszego MC Jason :)

MC Jason, jak to zabrzmiało :kekeke:

A tak serio - krzyż mu na droge :D

 

Jesli mam byc szczery - ja najbardziej bym si polasil na tego DM/ MR :> Jest szybki, ma niezle podanie i dosrodkowanie. Sprzedaje go tylko dlatego, ze nie mam takiej pozycji w taxie :) Wiec jesli ktos szuka fajnego MR, niech sobie go bierze :)

 

Przyznac sie, co za pędzące aprówale mi wysyłaja wyzwania :>

 

http://trophymanager.com/league_virtual.php <-- moze ktos kto ma jeszcze pro by cos takiego zalozyl i pozapraszal reszte (1 post tematu)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...