Skocz do zawartości

VII Zjazd CeeManiaków/FM


Rekomendowane odpowiedzi

Potwierdzam, ?e dnia wczorajszego podpisa?em kontrakt z ekip? Pozna?. Niniejszym dzi?kuj? Vamiemu, m0kE i Korzeniowi za rok wspania?ej wspó?pracy. Mimo i? przechodz? do innego domku to zawsze wpadn? w odwiedziny by po?mia? si? z pastucha, wyszydzi? g?bk? do dupy Vamiego i zala? Wam ?azienk? :D Moj? decyzj? motywuj? ró?nymi ruchami, które mia?y miejsce przed nadchodz?cym sezonem. Wczoraj o tym, ?e przechodz? na prawie Bosmana do ekipy Pozna? poinformowa?em kierownika Korzenia. Wi?cej informacji na temat tego spektakularnego transferu b?dzie mo?na przeczyta? w G?osie Niedzielnym, Przegl?dzie Dzia?kowca i je?li Vami dalej utrzymuje kontakty z Michnikiem, ?rodowe wydanie GW ma ju? materia? na pierwsz? stron? :D

Odnośnik do komentarza
Ilo??, ilo??... A co z jako?ci?? ;>

Ciebie nie b?dzie to po?owa sukcesu :P

Staram si? korzystnie wp?ywa? na ?wietlan? przysz?o?? forum, zjazdów, spotka? i okolicznych kó?ek ró?a?cowych. Szczególnie poprzez swoj? nieobecno?? w w/w miejscach... :]

Odnośnik do komentarza

@Gej : Ty zdrajco. ??damy zap?aty za wyszkolenie, w postaci wody ognistej lub podobnych.

@Vami, Icon : Czas zacz?? szuka? nowego ?rodkowo rozgrywaj?cego. Proponuje Guliego, który by? u nas na wypo?yczeniu jedn? noc, ewentulanie pozyska? z wolnego transferu Dzielnicowego

Odnośnik do komentarza
@Gej : Ty zdrajco. ??damy zap?aty za wyszkolenie, w postaci wody ognistej lub podobnych.

@Vami, Icon : Czas zacz?? szuka? nowego ?rodkowo rozgrywaj?cego. Proponuje Guliego, który by? u nas na wypo?yczeniu jedn? noc, ewentulanie pozyska? z wolnego transferu Dzielnicowego

 

Mokry, ja te 60 zl zaplacilem za 3 nocki, ale niestety w pracy bylo jak bylo, ale wpadlem w odwiedziny i to sie liczy :)

Odnośnik do komentarza
@Gej : Ty zdrajco. ??damy zap?aty za wyszkolenie, w postaci wody ognistej lub podobnych.

@Vami, Icon : Czas zacz?? szuka? nowego ?rodkowo rozgrywaj?cego. Proponuje Guliego, który by? u nas na wypo?yczeniu jedn? noc, ewentulanie pozyska? z wolnego transferu Dzielnicowego

 

Proponuje zlozyc oferte Guliemu i dorzucic slady po jogurcie (:keke:) Piotrusia gratis.

Odnośnik do komentarza

ja jade na bank! wplacam kase od razu, niech ktos tylko potwierdzi, ze jest dla mnie miejsce.

 

EDIT: dobra, kasa jest na koncie Qcza, mam nadzieje, ze w 40 min. nie wplacilo 7 CeeManiakow...

 

Ponawiam zapytanie, czy byliby ch?tni na koszulki Zjazdowe ??

byliby :) byle by nie byly gorsze o zeszlorocznych ;)

Odnośnik do komentarza
ja jade na bank! wplacam kase od razu, niech ktos tylko potwierdzi, ze jest dla mnie miejsce.

 

EDIT: dobra, kasa jest na koncie Qcza, mam nadzieje, ze w 40 min. nie wplacilo 7 CeeManiakow...

 

Ponawiam zapytanie, czy byliby ch?tni na koszulki Zjazdowe ??

byliby :) byle by nie byly gorsze o zeszlorocznych ;)

BTW, to ty w tamtym roku organizowa?e? koszulki :>

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...