Skocz do zawartości

VII Zjazd CeeManiaków/FM


Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem co z Soku, Toudie, Patryk, qvist, Alkus?, wOJOK...i jeszcze ktos pewnie...jak tylko sie zbiora 3 osoby zadzwonie i zarezerwuje cos...jesli bedzie :P

 

Ja bym sie na to pisa?, gada?em z mam? i ona nie widzi przeszkód, teraz jeszcze zagadam z tat?, ale to ju? bedzie du?o ?atwiejsze :P

Odnośnik do komentarza

ja w srode bede wiedzial, czy bede mial wolny ostatni weekend lipca i dopiero wtedy bede mogl na 100% stwierdzic, ze wybralbym sie na zjazd

a nawet jesli nie bedzie wolnych miejsc to najwyzej sie przekimam u Guliego w aucie :keke:

Guli: masz rozkladane siedzenia? :>

Odnośnik do komentarza

Tak, dajcie mi sygna? i 60z? leci. Jak si? nie uzbiera ósemka, to dop?ac? te 5z?, przecie? to nie jest problem, zrobi si? to nawet na zlocie, ka?dy dorzuci od siebie kilka z?otych i b?dzie.

 

A wwosik z kobiet? nie chc? w ko?cu przyjecha??

Odnośnik do komentarza
A wwosik z kobiet? nie chc? w ko?cu przyjecha??

Wojtu? po ostatnim zje?dzie mia? koszulk? z wej?ciem klimatyzacyjnym w okolicach piersi lewej, a Danusia (heh pami?? jak brzytwa) by?a pod ostrym obstrza?em gejowskiej propagandy. Na pewno chc? przyjecha? :D

Odnośnik do komentarza

haha ano jest nasz :D

 

Dobra zadzwonilem i udalo sie jeszcze jeden domek 8 osobowy zarezerwowac! Tylko ze dzis musze za niego wylozyc kase. Zaraz robie przelew i mam nadzieje, ze znajdzie sie te 8 osob...jesli nie to bedzie trza na miejscu zrobic zrzutke za wolne lozka....oby nie :/

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...