Skocz do zawartości

MŚ 2010 RPA


Kamtek

Rekomendowane odpowiedzi

Baines IMO powinien obowiązkowo jechać :| Myślę, że również taki Walcott by się przydał, a mimo, że Dawson zasłużył na mundial to chyba zwyczajnie brakuje dla niego miejsca... Reszta chyba słusznie zostanę, chociaż, mimo, że jestem dość dużym zwolennikiem Benta to gdyby był naprawdę dobry to by potrafił też samemu stworzyć sytuację bramkową, a nie liczyć na podania Malbranque'a i dośrodkowania Richardsona.

Odnośnik do komentarza

http://www.ktowygramundial.pl/slawoj88

1) Kto zostanie królem strzelców? - Messi

2) Kto sprawi największy zawód (indywidualnie)? Ronaldo,

3) Kto zostanie bramkarzem turnieju? Casillas lub Buffon

4) Kto zostanie odkryciem turnieju? jakiś łepek z Meksyku

5) Jaka drużyna zawiedzie? Portugalia, Francja, Brazylia

6) Jaka drużyna będzie czarnym koniem? WKS i Meksyk

Odnośnik do komentarza

W domu zostają dokładnie ci, których wymienił SZU.

 

Ostateczna kadra prezentuje się następująco:

Joe Hart (Manchester City)

David James (Portsmouth)

Robert Green (West Ham)

Jamie Carragher (Liverpool)

Ashley Cole (Chelsea)

Rio Ferdinand (Manchester United)

Glen Johnson (Liverpool)

Ledley King (Tottenham)

John Terry (Chelsea)

Matthew Upson (West Ham)

Stephen Warnock (Aston Villa)

Gareth Barry (Manchester City)

Michael Carrick (Manchester United)

Joe Cole (Chelsea)

Steven Gerrard (Liverpool)

Frank Lampard (Chelsea)

Aaron Lennon (Tottenham)

James Milner (Aston Villa)

Shaun Wright-Phillips (Manchester City)

Peter Crouch (Tottenham)

Jermain Defoe (Tottenham)

Emile Heskey (Aston Villa)

Wayne Rooney (Manchester United)

 

Wyjściowa jedenastka w mojej opinii powinna wyglądać tak:

Green - Ashley, Rio, Terry, Glen - Barry, Lampard, Gerrard, Lennon - Rooney, Crouch

 

Co do tego, że nie jedzie Baines to faktem jest, że wydaje się być lepszym zawodnikiem niż Warnock to trzeba przyznać, że Leighton w meczu z Meksykiem był chyba najsłabszym ogniwem zespołu i to mogło wpłynąć na ocenę Fabio.

Odnośnik do komentarza

Co do tego, że nie jedzie Baines to faktem jest, że wydaje się być lepszym zawodnikiem niż Warnock to trzeba przyznać, że Leighton w meczu z Meksykiem był chyba najsłabszym ogniwem zespołu i to mogło wpłynąć na ocenę Fabio.

No i fakt, że Leighton sam przyznał, że od dziecka źle reaguje na opuszczanie domu rodzinnego. W pierwszym sezonie w Evertonie też miał problemy z aklimatyzacją w nowym zespole/mieście. To chyba jego największy mankament, ma słabą psychikę. ;)

 

FYM - myślisz, że Capello jednak postawi na Greena, a nie na Harta? Joe zaliczył świetny mecz z Japonią i mam nadzieję, że wywalczył sobie pierwszy "plac". ;)

Odnośnik do komentarza

www.KtoWygraMundial.pl/Arq

 

1) Kto zostanie królem strzelców? Rooney

2) Kto sprawi największy zawód (indywidualnie)? Messi, Ronaldo i Lampard.

3) Kto zostanie bramkarzem turnieju? Julio Cesar.

4) Kto zostanie odkryciem turnieju? Chicharito i Park Chu-Young.

5) Jaka drużyna zawiedzie? Portugalia, Francja i Argentyna.

6) Jaka drużyna będzie czarnym koniem? WKS, Korea Płd. i Meksyk

Odnośnik do komentarza

1) Kto zostanie królem strzelców? C. Ronaldo, Lampard

2) Kto sprawi największy zawód (indywidualnie)? Messi

3) Kto zostanie bramkarzem turnieju? Robert Green

4) Kto zostanie odkryciem turnieju? Robert Green

5) Jaka drużyna zawiedzie? Francja, Niemcy, Argentyna

6) Jaka drużyna będzie czarnym koniem? Anglia i Holandia (:)), niespodzianek raczej nie będzie

Odnośnik do komentarza

SZU ja jakoś tego nie widzę. Myślę, że Fabio prędzej postawi na Upsona lub nawet Dawsona niż Carraghera. Jamie będzie raczej pełnił rolę zmiennika dla Glena Johnsona.

 

P.S.

Francja przegrała z Chinami. Oni naprawdę będą potrzebowali cudu żeby wyjść z grupy. Ja się tego cudu nie spodziewam.

Odnośnik do komentarza

SZU ja jakoś tego nie widzę. Myślę, że Fabio prędzej postawi na Upsona lub nawet Dawsona niż Carraghera. Jamie będzie raczej pełnił rolę zmiennika dla Glena Johnsona.

Przecież Carragher kilka lat temu zrezygnował z kadry właśnie z powodu notorycznej gry na prawej obronie. Myślę, że Capello obiecał mu grę na środku i tylko dlatego wrócił do reprezentacji - no chyba, że połakomił się na mistrzostwa świata ;)

 

@Karolek - Skoro Terry nie może być kapitanem ze względu na skandale obyczajowe, to może być nim gość, który słynie na boisku z oszukiwania (polecam filmy na youtube), a poza boiskiem bije DJ-ów w pubach? :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...