Skocz do zawartości

Siłownia


Dżukuś

Rekomendowane odpowiedzi

wiem, ze to pewnie dla ciebie zadna alternatywa, ale ja, jak mi sie przejadl twarog to dodawalem do niego 2-3 lyzki jogurtu naturalnego i troche szczypiorku i soli. smakowalo wysmienicie, a jakos specjalnie niezdrowe nie jest.

 

w chwilach slabosci do serka wiejskiego, po wczesniejszym odprowadzeniu tej wody, dodawalem lyzke dzemu i jadlo sie z przyjemnoscia :)

Odnośnik do komentarza

Twaróg, słodzik, żelatyna, kakao (ale prawdziwe, a nie jakiś nesquik). Miksujemy to wszystko, wkładamy do lodówki na 2 godziny i mamy fajny, zdrowy deser. Zamiast kakao można dać cynamon czy co kto lubi, olejki smakowe, można też odżywkę białkową.

 

z pasa bedzie leciec, ale co z maso :D?

No masa ma stać, z pasa ma lecieć :D

Odnośnik do komentarza

http://www.fit.pl/cw...en,285,1,0.html

 

dzisiaj zacząłem testować tabatę... kurde jak się zrobi porządnie to autentycznie ciężko dojść do siebie :)

 

zobaczymy co to będzie. Zaczynam ją robić jako dodatek do aerobów ;)

 

Spróbowałem. Na koniec padłem na podłogę i nie wiedziałem jak się nazywam ;). Od razu sobie powiedziałem, że "nigdy więcej". Ale jak odpocząłem całkowicie zmieniłem zdanie i w sumie nie mogę się doczekać kolejnej tury. Ciekawe ile z tym wytrzymam.

 

 

Btw, kupujecie masło orzechowe? Od dłuższego czasu jem po wysiłku masło Primavika (http://obiektywrynku...-i-cukru-72.jpg) i muszę przyznać, że całkiem fajnie się sprawdza. Smakuje też nieźle, choć nie jest to szczególnie wyraźny smak, a i cena (ok. 10 zł) nie wydaje się wygórowana. Jeśli jednak ktoś zna coś lepszego, to proszę o info.

Odnośnik do komentarza

Banany zawsze jem, a z masłem bywa akurat różnie. W każdym razie od kiedy zacząłem z tego korzystać o wiele lepiej się czuje (nawet jeśli jest to placebo). Ale spróbuje zmienić czas spożywania (może przed treningiem?). Na pewno nie zrezygnuje całkiem, bo to na swój sposób substytut słodyczy, które niemalże już całkiem odłożyłem na bok, a jestem od nich uzależniony ;).

Odnośnik do komentarza

Chyba spróbuję Tabaty bo muszę zbić trochę tłuszczu :P od roku nic nie robię i trochę zarosłem :P Możecie polecić jakieś ćwiczonko do tego, czytałem o tych thrusterach, ale może macie jakieś inne propozycje. 4 minuty zachęcają mnie, bo zawsze brakuje mi czasu żeby pompować.

Odnośnik do komentarza

ale Tabata to nie jest trening dla Jasia Kowalskiego, ktory obudzil sie dzisiaj i siedzac przed komputerem stwierdzil, ze musi troche schudnac. nie zebym Ci zle zyczyl, ale moze powinienes zaczac od czegos troche innego. z drugiej strony jak mowisz, ze zachecaja Cie 4 minuty, to chyba nie masz szerokiego pola wyboru. :)

 

krokodylki beda okej:

Odnośnik do komentarza

Pawoj kiedy wykonujesz tabate? Dla mnie idealna byłaby przed snem, żeby pobudzić metabolizm na noc, tylko czy zasne po takim wysiłku :D

 

ja robie 2-2,5 godziny po posiłku numer 3 :D potem jeszcze 60 minut na rowerku, ale typowo spacerkowa jazda (w takim tempie, ze na normalnym rowerze bym sie wypierdzielił) no i po treningu szamam tuńczyka/chudy twaróg... czekam 20-30 minut i ide spać :D

Odnośnik do komentarza

Pawoj kiedy wykonujesz tabate? Dla mnie idealna byłaby przed snem, żeby pobudzić metabolizm na noc, tylko czy zasne po takim wysiłku :D

Jakiekolwiek ćwiczenia przed snem nie są najlepszym pomysłem. A tabata przed snem to już w ogóle chory pomysł, organizm się wycisza, a Ty mu chcesz zaserwować ostre metaboliczne ćwiczenie :D

Odnośnik do komentarza

Jakiekolwiek ćwiczenia przed snem nie są najlepszym pomysłem. A tabata przed snem to już w ogóle chory pomysł, organizm się wycisza, a Ty mu chcesz zaserwować ostre metaboliczne ćwiczenie :D

 

Właśnie o to chodzi, na masie bym tego nie robił :D

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Mam takie pytanie, od lipca lecę do pracy, ciężkiej, fizycznej, jak kiedyś tam robiłem to na samej pracy + dużo jedzenia (bo po robocie głodny :P) to ładnie zwiększyłem masę mięśniową, teraz zależy mi na lepszej jakości i czasie, bowiem odstawię na te 2-3 miesiące treningi boksu (nie będzie jak...), więc przy okazji pracy chciałbym z tego wyciągnąć jakieś korzyści, wypełniłem ankietę na sfd i polecili mi takie produkty:

 

http://www.sfd.pl/sklep/Universal_Nutrition_Creatine_micronized_powder-opis481.html?prdir=112

http://www.sfd.pl/sklep/Olimp_Vita-Min_Multiple_Sport-opis864.html?prdir=112

http://www.sfd.pl/sklep/Trec_Mass_XXL-opis617.html?prdir=112

 

Próbował ktoś? Znaczy wychodzi na to, że kreatynę i witaminki brać w trakcie pracy, przez ten cykl na wakacje, a po powrocie do treningów brać odżywkę węglowodanowo-białkową?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...