Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

jak to mówią... czas i tak upłynie ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A byłeś takie ciacho... a teraz tylko żyły...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

stres, żona.... ;) 

• Lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Swoją drogą wszędzie używasz tego zdjęcia do porównania, a na nim jesteś w pięciu warstawach i nie widać jak strasznym spaślakiem byłeś :D Aż chyba zajrzę czy nie ma jakiegoś dobrego Twojego zdjęcia z Kobylej Góry, czy gdzie tam byłeś :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@pawoj wysyłam PW :kekeke: 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szukam jakiegoś fajnego programu fitness/interwałowego do ćwiczenia w domu w dni bez siłowni. Ktoś coś może polecić? Podczas ostatniej wycinki leciałem Insanity, ale na obecną chwile jest to coś co by mnie za bardzo wyczerpało. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gdzieś od dwóch tygodniu bolą mnie plecy. Górna część między kręgosłupem a łopatka ten taki długi mięsień ;)  Czasami aż do karku i promieniuje na rękę, głównie lewa (moja dominującą), wcześniej nie miałem czasu się tym zająć, bo miałem większe zmartwienia, a przeszkadza mi to głównie w nocy - nie mogę spać przez to. Biorę pyralginę i w kime. Próbowałem rozmasować taka piłka z wypustkami, słaby efekt, kłaść się na twardym tymczasowa ulga, kłaść coś twardego pod mięsień i się ruszać też chwilową ulga. Jak byłem na fotelu co masuje - fajnie a potem mocniej boli. Na masaż zabroniła mi doktor iść z powodu innych schorzeń. Zrobili mi RTG nic tam nie ma. Praca siedząca ale taka sama od prawie dwóch lat. Co można na to polecić? Dobre maści? Voltarent extra nie dziala, może jakieś sprawdzone ćwiczenia lekkie? Może jakieś kąpiele gorące? Bo mam tylko prysznic.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przejść się do ogarniętego fizjoterapeuty. na pewno dobierze jakieś ćwiczenia wzmacniające osłabione partie mięśniowe. Bo jeśli na prześwietleniu nic złego nie ma to pewnie wynik siedzącego trybu życia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 14.07.2018 o 00:49, jmk napisał:

Gdzieś od dwóch tygodniu bolą mnie plecy. Górna część między kręgosłupem a łopatka ten taki długi mięsień ;)  Czasami aż do karku i promieniuje na rękę, głównie lewa (moja dominującą), wcześniej nie miałem czasu się tym zająć, bo miałem większe zmartwienia, a przeszkadza mi to głównie w nocy - nie mogę spać przez to. Biorę pyralginę i w kime. Próbowałem rozmasować taka piłka z wypustkami, słaby efekt, kłaść się na twardym tymczasowa ulga, kłaść coś twardego pod mięsień i się ruszać też chwilową ulga. Jak byłem na fotelu co masuje - fajnie a potem mocniej boli. Na masaż zabroniła mi doktor iść z powodu innych schorzeń. Zrobili mi RTG nic tam nie ma. Praca siedząca ale taka sama od prawie dwóch lat. Co można na to polecić? Dobre maści? Voltarent extra nie dziala, może jakieś sprawdzone ćwiczenia lekkie? Może jakieś kąpiele gorące? Bo mam tylko prysznic.

Ćwiczenia korekcyjne? Może masz kifozę?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skoro masaz odpada to moze akupunktura?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Byłem u ortopedy, mam przeciążenie więzadel kręgowych, dostałem skierowanie na kizocostam ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi