Skocz do zawartości

Siłownia


Dżukuś

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, pawoj napisał:

@krzysfiol po co ci to wiedzieć? :D  jeżeli ustalisz delikatny deficyt kaloryczny to po prostu się go trzymaj a aktywność nie zaszkodzi :)

 

na pewno nie może to wyglądać tak, że spalisz 500 kcal na rowerku to tyle więcej dodasz do żarełka :D 

 

Okej, bo naczytałem się głupot w internecie, które wzbudziły moje wątpliwości, dzięki ;)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Co można zrobić, żeby hmm nie być takim spiętym? ;) 

 

Od zawsze miałem z tym problem, jak grałem w piłkę to jako GK, czasem DC/DMC więc te "kocie ruchy" nie były mi potrzebne, wystarczyła zwinność i refleks, ustawianie się. Później trenowałem boks to nienawidziłem skakanki, do dziś nie umiem skakać. Teraz chodzę na basen i czuję, że jestem za bardzo "sztywny" podczas nauki pływania - czy są jakieś ćwiczenia, porady, żeby sobie z tym radzić? Przecież wszystko można i jakaś przyczyna jest, a pewnie dobry trening, wytrwałość i po kłopocie :D

 

Odnośnik do komentarza

Ja też chodziłem na jogę, też właściwie z zalecenia fizjoterapeuty, bo powiedział, że jestem strasznie spięty. Na pewno było sympatycznie (często byłem jedynym facetem), chyba chodziłem za krótko, żeby się całkiem porozciągać, ale efekty było widać. Choćby w tym, że mi przeszły objawy z którymi poszedłem do fizjo.

 

10 minut temu, schizzm napisał:

Pilates? Joga? Tylko odrzuc myślenie, że mało męskie lub ze to kobiece, bo często z czymś takim się spotykam :)

 

Ja się spotkałem z opinią, że uprawianie jogi to zapraszanie szatana do swojej duszy ;) 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...