Skocz do zawartości

Siłownia


Dżukuś

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MitnickMike

Jakościowo brałem sporo białek i... jeżeli nie masz w miarę ogarniętej diety to nie inwestuj w to. Najpierw micha, potem białko. Ze sprawdzonych to mega zadowolony byłem z CFM Aminostara z tym że to białko na poziomie cenowym 220-230zł :P Standardowo żywię się MEXem lub NitroProGenem z Treca.

 

Ale tak jak mówię, białko traktuję jako uzupełnienie, chudy twaróg, kefiry różnego rodzaju (naturalne najlepiej), sznycle z piersi z indyka, piersi z kurczaka to główne komponenty mojej diety obecnie.

 

Po 10 sierpnia zaczynam pierwszy cykl kreatynowy, powinno pójść 130kg na płaskiej, lekka zmiana priorytetów na ten rok :P Od września ostra redukcja do 89kg planowo na grudzień i starty w nowej kategorii wagowej. Taki jest plan, zobaczymy jak wyjdzie w praniu bo nie chciałbym bardzo na sile stracić przy zbijaniu wagi a te 10-15kg powinno polecieć w dół, co by dynamikę poprawić. A i przeciwnika łatwiej znaleźć w wadze do 91kg :)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Koksy, potrzebuję porady

 

Od miesiąca jadę z redukcją i schudłem jakoś ze 4 kg (nie wiem dokładnie, ważę się co 2 tygodnie), trenując 3x w tyg. trening siłowy i 5x aerobowy (po 30-45 min), dieta wiadomo. Jak do tej pory jadę na sucho, ale przydałoby się dorzucić suple jakieś, żeby waga dalej szła w dół, ale żeby nie stracić przy tym mięśni. Co polecacie?

Odnośnik do komentarza

na redukcji 1kg tygodniowo to bardzo dobry spadek. Jezeli nie chcesz lecieć z masy tylko z sadła polecam z rana i przed spaniem porcje BCAA. to samo przed treningiem aerobowym. Na spalanie sadła aeroby na pulsie 120-130 i minimum 40 minut. Jak jestes na bieżni to nie ma byc bieg tylko szybki marsz :)

Odnośnik do komentarza

110 kilo przy wzroscie? jestes zalany fatem czy jak to wyglada? posiadajac sporo tluszczu to 4kg na miesiac to jest spadek wagi dosc przecietny. ja na twoim miejscu odpuscilbym sobie wszelkie suplementy, a zajal sie solidnym treningiem. zamiast aerobow 5x tydzien zaczalbym biegac co drugi dzien. biegac naprawde wolnym truchtem, mysle, ze w sam raz bylby trening "40 minut biegu":

 

http://www.treningaerobowy.pl/bieganie/trening-40-minut-biegu/tydzien-1

 

 

pytanie z innej beczki, czy produkty miesne smazone na oliwie z oliwek traca czesc (mniejsza, wieksza?) ze swoich wartosci odzywczych?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Nie no, najtrudniejsze jest spelenie boczków...

borykam się z tym problemem od lat

  1. Lagren odnośnie boczków – każdy facet boryka się z tym problemem. U kobiet to najczęściej zbyt masywne uda + za duża pupa, a u nas boczki. Sposobów na ich zrzucenie jest wiele. Najważniejsza jest dieta, a następnie aeroby + ćwiczenia takie jak :

  • Siadasz na ławeczce, chwytasz krążek ( ja zwykle biorę 15 kg ) i robisz skręty tułowia z naciskiem najpierw na prawą część brzucha, później na lewą, a na koniec dobijasz całość serią na obie części. Ja robię takich powtórzeń 3 x po 30. 1 seria – 10 na lewo, 10 na prawo, 10 na całość.
  • Po zakończeniu treningu na brzuch wskakujesz na obrotówkę ( krążek ) i robisz rozciąganie mięśni.

Bez aerobów i diety się nie da. Jak do tego dorzucisz dobry spalacz ( podkreślam słowo dobry ) i ewentualnie odpowiednią odżywkę białkową, efekty muszą być.

 

W takim razie go nie bierz

Szczególnie że Ostrowia jako jedna z niewielu firm trzyma jakość i deklarowany skład białka Gorzej ze smakiem i rozpuszczalnością (okropnie się pieni).

 

Masakra jakaś. Amatorszczyzna pełną gębą. Ostrowia trzyma jakość i " deklarowany " skład białka? Widać chłopie, że nie jadłeś prawdziwego białka tylko zapełniasz się tanią paszą po której Cyklon B w porównaniu z wyziewami z tyłka to Boss. Tyle w tym temacie. To nie napinka tylko stwierdzenie faktu.

 

na redukcji 1kg tygodniowo to bardzo dobry spadek. Jezeli nie chcesz lecieć z masy tylko z sadła polecam z rana i przed spaniem porcje BCAA. to samo przed treningiem aerobowym. Na spalanie sadła aeroby na pulsie 120-130 i minimum 40 minut. Jak jestes na bieżni to nie ma byc bieg tylko szybki marsz

 

Ja bym się wstrzymał z BCAA o poranku i stosował je przed i po treningu. Stosowanie BCAA w dni nietreningowe nie ma żadnego sensu. Ale to tak jak w przypadku GABA. Jedni ją biorą, inni twierdzą, że nie działa. Do tego dorzuć dobry izolat białka. Ja proponuję Extensora i dodatkowo carbo potreningowo. Jeśli ćwiczysz bardziej wyczynowo, zamiast Extensora i carbo polecam najzwyczajniej w świecie dobrego gainera, na przykład Powerxsport.

 

 

 

A i jeszcze jedno. Tam powyżej Fasol doradzał Crowleyowi, by zmienił aeroby na bieganie. To jakaś bzdura. Przecież aeroby to właśnie bieganie. A skoro kolega ma nadmiar tłuszczu i nie jest aktywny fizycznie, to bieganie jest bez sensu, bo dodatkowo obciąża stawy, mięśnie i ścięgna, co w konsekwencji może prowadzić do kontuzji. Dupa na rower, bieżnię albo orbitreka i prujesz stopniowo zwiększając ilość sesji treningowych i wydłużając czas. Zacznij od 3 x po 30 min. Następny tydzień zwiększ do 4, lub 5 x po 35 min. Jak dojdziesz do 45 to utrzymaj to przez miesiąc. Efekty muszą być. Do tego oczywiście dieta. Dieta i jeszcze raz – dieta.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...