Skocz do zawartości

Postępy prac


Rekomendowane odpowiedzi

siema.

jesli robicie ten update na tej 3 lidze kleyo to znalazlem pare bledow moze juz to wiecie ale nie chcialo mi sie przeszukiwac forum:P

1. nie ma wchowankow w klubie i nie mozna zglosic skladu do rozgrywek

2. w 11 meczowej musi bc 3 zawodnikow u-23 i jak taki zlapie kontuzje to nie da sie go zmienic jesli nie ma na lawce innego u-23 ktor moglb za niego wejsc

3. klub po sezonie awansuja nie do tych lig co trzeba... i niektore przeskakuja do innych np juventa starachowice utrzmala sie w lidze i nastepny sezon nie grala juz w malop.-swiet. tylko w innej grupie

 

jesli potrzebna wam pomoc to jesli tylko bede umial i bede mial czas to jestem do dyspozcji, podawalem juz zawodnikow jednego klubu brudasowi...

 

PZDR!

Odnośnik do komentarza

siema.

jesli robicie ten update na tej 3 lidze kleyo to znalazlem pare bledow moze juz to wiecie ale nie chcialo mi sie przeszukiwac forum:P

1. nie ma wchowankow w klubie i nie mozna zglosic skladu do rozgrywek

2. w 11 meczowej musi bc 3 zawodnikow u-23 i jak taki zlapie kontuzje to nie da sie go zmienic jesli nie ma na lawce innego u-23 ktor moglb za niego wejsc

3. klub po sezonie awansuja nie do tych lig co trzeba... i niektore przeskakuja do innych np juventa starachowice utrzmala sie w lidze i nastepny sezon nie grala juz w malop.-swiet. tylko w innej grupie

 

jesli potrzebna wam pomoc to jesli tylko bede umial i bede mial czas to jestem do dyspozcji, podawalem juz zawodnikow jednego klubu brudasowi...

 

PZDR!

 

Wiemy o tych błędach. Regiony poprawiliśmy i chodzą naprawde dobrze.

Gorzej z wychowankami, niestety łatka nie do końca naprawiła ten problem i będzie trzeba wyłączyć tą opcje.

Odnośnik do komentarza

2. w 11 meczowej musi bc 3 zawodnikow u-23 i jak taki zlapie kontuzje to nie da sie go zmienic jesli nie ma na lawce innego u-23 ktor moglb za niego wejsc

Akurat to nie jest bug, gdyż takie są przepisy. Pewnie mówisz o 3. lidze, ale podobnie jest np. w A klasie i pamiętam gdy mój klub dostał kiedyś walkower, gdy w takiej sytuacji na boisko wszedł zawodnik starszy. Zasada mówi wyraźnie że na boisku musi przebywać 3 młodzieżowców, więc gdyby wszedł starszy skutkowałoby to walkowerem.

 

Pisząc regiony działają dobrze, mamy na myśli najlepiej jak się da, bo idealnie nie da się tego zrobić. Więc za błąd uznaję np. Stal Szczecin w grupie lubelsko-podkarpackiej, natomiast gdy jest w dolnośląsko-lubuskiej, to nie jest to błąd, gdyż z wyższej ligi spadło do grupy pomorsko-zachodniopomorskiej więcej zespołów, a tu nie ma opcji jak IRL, że z 3 ligi spadnie więcej zespołów jak z 2 spadło więcej. Dlatego gdy drużyna leżąca dość blisko granicy województwa jest przenoszona do pobliskiej grupy, nie jest to błąd, a jedynie wyjście z sytuacji. Natomiast błędów czyli przeniesień drużyn do dalszych grup mamy obecnie maksymalnie 2-3 w testowanych sezonach, co uważam za dobry wynik. Jak ktoś umie zrobić działające granice lepiej niż nam się udało chętnie skorzystamy.

Odnośnik do komentarza

Nie grzebałem jeszcze nigdy w edytorze do FM-a 2010, ale mam pewien pomysł co do ustalania granic regionów. Może pododawajcie wsie i małe miasteczka leżące tuż przy granicy znajdujące się w jednym i w drugim województwie i na podstawie tego ustalajcie granice. Albo mam jeszcze inny pomysł - AFAIK edytor wymaga podania najbardziej wysuniętych punktów granicznych na północ, południe, wschód i zachód regionu. Może spróbujcie wpisać granice obecnych województw w prostokąty? Mam nadzieję, że wiecie o co mi chodzi :).

Odnośnik do komentarza

a jakby zrobic kilkunastu losowych(byle jakie nazwiska i atrybuty) juniorow tylko do zgloszenia skladu i im wklepac ze sa wychowankami to nie obeszloby sie tego bledu ze zglaszaniem skladu? :eusa_eh:

 

Ok a Ty wklepiesz historie wszystkim setkom zawodników, których dodaliśmy do bazy?? Deal?

Odnośnik do komentarza

I tak, by to nie działało, będziemy myśleć potem.

 

Granice robimy właśnie tak jak napisałeś Sk8ter. Tylko załóżmy że z 1 ligi spadają 4 zespoły z zachodu, więc logiczne, że 2 będą musieć grać na wschodzie. Nie ma problemu jeśli to jakieś zespoły leżące blisko granicy. Problem byłby jeśli przesuwało by na wschód zespoły oddalone od granic.

Odnośnik do komentarza

Panowie ile razy mozna zglaszczac... W screenach jest niepawidlowy herb Górnika Wałbrzych!!! JKKS dotyczy sie koszykowki. Jedyny prawidłowy http://i46.tinypic.com/20pug4h.jpg

 

Zgłaszczaj się w innym temacie. Czy my wyglądamy na grafików? Czy to jest temat "zgłoś bezsensowny problem z grafiką" w temacie o k***a bazie danych? Ogarnijcie się. Gietz ma ściągniętą jakąś paczkę logosów itp. itd. :x

Odnośnik do komentarza

Robicie 4 ligę? W takim razie chciałem od razu zapytać, czy zamierzacie w miarę możliwości uwzględnić współpracę klubów ekstraklasy z zespołami z niższych lig, której nie było w podstawce z racji braku tych drugich. Tak na ten przykład jak współpracy Legii z Orlętami Łuków (4 liga lubelska). Jeżeli chcecie to mógłbym poświęcić nieco czasu i poszukać informacji na temat takich współprac, a potem przedstawić ich listę. Chyba że macie już człowieka od tego ;)

Odnośnik do komentarza

Robicie 4 ligę? W takim razie chciałem od razu zapytać, czy zamierzacie w miarę możliwości uwzględnić współpracę klubów ekstraklasy z zespołami z niższych lig, której nie było w podstawce z racji braku tych drugich. Tak na ten przykład jak współpracy Legii z Orlętami Łuków (4 liga lubelska). Jeżeli chcecie to mógłbym poświęcić nieco czasu i poszukać informacji na temat takich współprac, a potem przedstawić ich listę. Chyba że macie już człowieka od tego ;)

Proszę Cię, przeczytaj dział :). A współpracy z Legią nie róbcie bo można ją o kant tyłka potłuc.

Odnośnik do komentarza

Gietz ma ściągniętą jakąś paczkę logosów itp. itd. :x

 

Średnia ta paczka logosów, dlatego przypominam że grafików nam brakuje :) A informacje o współpracy (poparte jakimiś linkami i działające a nie istniejące na papierze) możesz oczywiście wysłać, zweryfikujemy je i ew. dodamy.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...