Skocz do zawartości

Reprezentacja w FM 2010


michal3443354

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc później...

Witam

Mogłby ktos powiedziec dlaczego nie moge objac zadnej reprezentacjii( skladaja mi oferty ja je akceptuje i nic sie nie dzieje).I jak to rozwiazac?

 

 

Ponawiam pytanie,też nie mogę przejąć żadnej Repry,również składam oferty gdzie nie ma managera i zero odzewu.Gram Realem już 4 sezon ze sporymi sukcesami.Pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza

Ehh jakis dziwny jest tu system przyjmowania do reprezentacji... Kumpel gra Wisła bez sukcesow nawet polskiej ligi nie wygrał a Hiszpania go przyjeła... ja gram Lechem byłem w półfinale Ligi Europejskiej a nawet przeciętne reprezentacje odrzucaja moje podania...

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Rozumiem szkoda ale nie pozostaje nic innego jak samemu nadać prawo do gry w reprezentacji po 3latach danemu grajkowi albo i poczekać 5 lat ; ]]

Głupia sytuacja u mnie S.Majewski już 8lat prowadzi kadrę Polski czekam aż go zwolnią ale co eliminacje to kończy ze statusem B.Niepewny po czym w nowym sezonie znów ma stabilny ;DD Chętnie bym po prowadził Polskę myślę, że nie było by konkurencji bo reputacje w kraju mam na maxa ;D Obecnie prowadzę Paragwaj ale strasznie mało regenow powstaje i nic ciekawego. Wziąłem wszyscy piłkarze z Brazylii i co roku powstaje krocie regenów z tego kraju czy jakbym wziął na początku z większej liczby krajów to tam tez było by tylu regenów? Ile gdzieś max można wziąć piłkarzy żeby mi gra nie zcinała? Teraz mam 42tys i gra śmiga b.szybko jakby z 100tys było to dużo większy lag? 6Gb ram + E8400

Odnośnik do komentarza

75 tys. jest optymalne, powyżej tej liczby zaznaczana jest ona na czerwono - czyli uważać:P...A na Majewskiego jest sposób - trzeba było wrzucić łatkę 10.3 lub plik ze zmianami dotyczącymi reprezentacji i zacząć grę z tymże plikiem...A tak...męcz się ze Stefankiem, wiesz jak on uparcie trzyma się stołka w PZPN:D...specjalnie dla niego powstał twór - "U-23"...

Odnośnik do komentarza

przepisy FIFA są takie, że trzeba spędzić minimum 5 lat w nowej ojczyźnie, żeby móc zagrać w nowej reprezantcji

tak też jest w kodzie gry i nie da się tego przeskoczyć

 

od kiedy? A Olisadebe, Roger, Obraniak? Żeby nie wymieniać zagranicznych...?

Odnośnik do komentarza

No wg mnie powinno być coś takiego, że piłkarz grający w naszej lidze który chcę grać w naszej kadrze i np jesteśmy selekcjonerami Polski to możemy złożyć jakąś prośbę do prezydenta o przyznanie obywatelstwa. ; ]]

Niestety reprezentacje w FM 2010 IMO to porażka... wgl tego nie czuję, zero atmosfery i klimatu prowadzenia kadry narodowej.

Odnośnik do komentarza

przepisy FIFA są takie, że trzeba spędzić minimum 5 lat w nowej ojczyźnie, żeby móc zagrać w nowej reprezantcji

tak też jest w kodzie gry i nie da się tego przeskoczyć

 

od kiedy? A Olisadebe, Roger, Obraniak? Żeby nie wymieniać zagranicznych...?

od jakiegoś czasu, Oli i Roger byli jeszcze na starych przepisach, a Obraniak nie dostał obywatelstwa, tylko potwierdzenie, że miał je od urodzenia

Odnośnik do komentarza

Czy przy objęciu reprezentacji ma znaczenie reputacja klubu jakim obecnie gram? Problem polega na tym, iż Grałem z sukcesami w Holandii - przez kilka sezonów. Potem przeszedłem do IV ligowego zespołu z Polski. Podczas pracy w Holandii prowadziłem m.in reprezentacje Urugwaju i WKS. Obecnie nie nikt mnie nie chce. Była wolna Hiszpania, Polska, Włochy, Niemcy, Paragwaj i wszystkie podania odrzucone. Reputacje mam światową. Prawie wszystkie statystyki ~20. Więc co jest? Czemu nie chce mnie żadna reprezentacja? Obecnie drużyną którą zaczynałem w IV lidze jestem już w II. Wiec nasuwa się samo, że od reputacji klubu zależy angaż w drużynie narodowej. Mam racje?

Odnośnik do komentarza

Czy przy objęciu reprezentacji ma znaczenie reputacja klubu jakim obecnie gram? Problem polega na tym, iż Grałem z sukcesami w Holandii - przez kilka sezonów. Potem przeszedłem do IV ligowego zespołu z Polski. Podczas pracy w Holandii prowadziłem m.in reprezentacje Urugwaju i WKS. Obecnie nie nikt mnie nie chce. Była wolna Hiszpania, Polska, Włochy, Niemcy, Paragwaj i wszystkie podania odrzucone. Reputacje mam światową. Prawie wszystkie statystyki ~20. Więc co jest? Czemu nie chce mnie żadna reprezentacja? Obecnie drużyną którą zaczynałem w IV lidze jestem już w II. Wiec nasuwa się samo, że od reputacji klubu zależy angaż w drużynie narodowej. Mam racje?

 

 

 

Niestety... Prawdopodobnie gra przy przyjmowaniu do reprezentacji bierze pod uwagę głównie to jaki klub prowadzimy... grałem Lechem przeszedłem tak na 1 sezon do Romy złożyłem podanie do Meksyku i od razu mnie przyjęli, gdy znudziła mi się gra Romą wczytałem save wtedy gdy grałem Lechem i po roku w grze złożyłem również do Meksyku ale mnie nie przyjeli... choć mam reputacje kontynentalną, a kumpel prowadził Napoli i ma reputacje Krajową, a złożył podanie do Hiszpani i Serbi, obie reprezentacje go wezwały... Ogólnie cały system gry reprezentacją począwszy od właśnie przyjmowania na to stanowisko SI powinno zrobić od nowa.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...