Skocz do zawartości

Pomóżmy sobie w szkole


Magic

Rekomendowane odpowiedzi

Na doktryny polityczno-prawne mam do napisania pracę na temat kształtowania się i rozwoju systemu faszystowskiego w Niemczech. Mam już trochę pozycji w bibliografii, kilka źródeł w internecie. Jeśli jednak macie coś ciekawego będę niezmiernie wdzięczny ;).

 

Historia doktryn politycznych i prawnych - Jan Baszkiewicz, Franciszek Ryszka

Odnośnik do komentarza

Potrzebuję pilnie pomocy (pilnie bo dzisiaj muszę to umieścić) odnośnie literatury przedmiotu. Co mam tam wpisać jeżeli mam temat dotyczący języka reklam ? Polonistka mówi mi, że opracowania książek z literatury podmiotu, problem w tym, że żadnych opracowań nie ma ani na googlach, ani w bibliotece uniwersyteckiej. Jeżeli ktoś miał ten temat albo ma wiedzę co można tam wpisać poza opracowaniami proszę o pomoc.

 

Możesz jakoś jaśniej mi to napisać, bo nie do końca ogarniam główny nurt Twojej myśli. Co Ci jest potrzebne: literatura?

Odnośnik do komentarza

Jest mi potrzebny pomysł na to, co mogę tam wpisać. Z jednej strony polonistka twierdzi, że jeszcze jakieś książki o reklamie, z drugiej wszyscy, w tym ci którzy mieli 100%, mieli tam wpisane rzeczy typu "Reklama prasowa marki HP". Czyli albo polonistka pierdoli, albo cały świat ma źle. Oczywiście ona (polonistka) twierdzi, że tak jest źle i za to są ujemne punkty, ale skoro tak jakim cudem ktoś rok temu miał 100% ?

Odnośnik do komentarza

Na doktryny polityczno-prawne mam do napisania pracę na temat kształtowania się i rozwoju systemu faszystowskiego w Niemczech. Mam już trochę pozycji w bibliografii, kilka źródeł w internecie. Jeśli jednak macie coś ciekawego będę niezmiernie wdzięczny ;).

Hanna Arendt Korzenie totalitaryzmu, tylko, że to jest bardziej socjologiczna/filozoficzna analiza.

Odnośnik do komentarza

Chyba 8, ale nie jestem pewien, a nie chce mi się drugi raz liczyć, lepiej przedstawię moją metodę.

 

Policzyłem wzór prostej AB, później znalazłem prostą prostopadłą do AB przechodzącą przez punkt A, następnie sprawdziłem jaką wartość przyjmie dla punktu y=1. Równie dobrze można to zrobić dla punktu B. Przynajmniej według mnie.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem skąd kąt prosty przy przeciwprostokątnej wymyśliłeś ;)

 

Można wszystko zapisać w postaci prostego równania z jedną niewiadomą w postaci długości wektorów, dalej pitagoras:

|AB|^2 = |AC|^2 + |BC|^2

 

tak wyszło mi x=6 v x=3

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Studenci filologii angielskiej (albo wykładowcy :P), potrzebuje prezentacje na niesamowicie nudny temat (związany z nauczaniem) - Educational methodology and learning equipment. Bardzo toto szerokie i nawet nie wiem jak się za to zabrać, więc za każdą pomoc dziękuje :).

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...