Skocz do zawartości

Sklepy internetowe


Qcz

Rekomendowane odpowiedzi

Upewniłem się, rzeczywiście UPS.

 

Ale w uja mnie robią :/ Dzisiaj mija trzeci dzień od wysłania paczki, na infolinii Empika podali mi numer przewozowy z UPS, więc sprawdziłem na ich stronce. Patrzę, a tu info, że wczoraj był kurier. Eh, cały czas prawie ktoś był w domu, to kiedy on był? Kurde, co z tymi kurierami się dzieje. Czy tylko w DPD i Siódemce dzwonią do klienta?

Odnośnik do komentarza

Dokładnie to zależy od kuriera, albo od tego czy twój nr telefonu jest podany na liście przewozowym. Może być też podany błędnie. No i to że okres przedświąteczny to też fakt że masakra była. Wczoraj wprawdzie już był spokój ale i tak zostało około 250 przesyłek nierozwiezionych na magazynie z czego pewno koło 20 to 'ustalić poprawny nr telefonu' i to w tak "małej" firmie jak Siódemka. Od wtorku do czwartku mieliśmy niedoręczonych około 400 przesyłek dziennie na prawie 4000 jakie przychodziło.

Odnośnik do komentarza

Ok, pojawiło się, że po raz kolejny spróbują przywieźć w poniedziałek.

 

Jestem troszeczkę zdenerwowany, bo prawie cały czas ktoś był w domu i chciałbym się dowiedzieć, o której ten kurier niby był, bo wydaje mi się, że się nie pofatygował w ogóle. Ale nie będę siał od razu afery. Jak nie dostanę w poniedziałek to sobie zadzwonię.

Odnośnik do komentarza

Też tak już raz miałem jak czekałem na kuriera z DPD. Zadzwonił że będzie między 11 a 12 i się nie pojawił, a jak sprawdziłem status paczki to miała 'umówione doręczenie'. Jeżeli twoja ma taki to możesz im śmiało zrobić awanturę o to że nikt się z tobą nie kontaktował żeby ustalić termin doręczenia.

Odnośnik do komentarza

Ja mam status "Wyjątek" i opis poniżej "ODBIORCA NIE MÓGŁ PODPISAĆ PIERWSZEJ PRÓBY DORĘCZENIA. ZOSTANIE PODJĘTA DRUGA PRÓBA DORĘCZENIA. / PACZKA ZOSTANIE DORĘCZONA NAST. DNIA ROBOCZEGO ? BEZ GWARANCJI W SOBOTĘ.", a jeszcze w innym miejscu planowana data kolejnej próby doręczenia: 24.12.2007. Mógłbym zadzwonić i się zapytać o której rzeczywiście był, bo właściwie cały czas ktoś był w domu, no chyba, że akurat trafił w ten moment, kiedy mieszkanie było puste. Ale to trzeba mieć pecha, żeby akurat w przeciągu tej godziny przyjechał...

Odnośnik do komentarza
Ja mam status "Wyjątek" i opis poniżej "ODBIORCA NIE MÓGŁ PODPISAĆ PIERWSZEJ PRÓBY DORĘCZENIA. ZOSTANIE PODJĘTA DRUGA PRÓBA DORĘCZENIA. / PACZKA ZOSTANIE DORĘCZONA NAST. DNIA ROBOCZEGO ? BEZ GWARANCJI W SOBOTĘ.", a jeszcze w innym miejscu planowana data kolejnej próby doręczenia: 24.12.2007. Mógłbym zadzwonić i się zapytać o której rzeczywiście był, bo właściwie cały czas ktoś był w domu, no chyba, że akurat trafił w ten moment, kiedy mieszkanie było puste. Ale to trzeba mieć pecha, żeby akurat w przeciągu tej godziny przyjechał...

Mnie tez się to zdarzyło. Cały czas był ktoś w domu a kurier ponoć przyjechał i nikogo nie zastał. Awizo oczywiście w skrzynce nie było. Innymi słowy - kurier po prostu dupy do mnie nie ruszył. Próby interwencji w UPS spaliły na panewce bo stwierdzono, że kurier był i tyle. UPS schodzi na psy.

Odnośnik do komentarza

Miałem napisać jak dojdzie ta koszulka, no i doszła, trochę długo szło, no ale okres świąteczny także idzie zrozumieć.

 

Aha, jeśli byście coś zamawiali, to czytajcie dokładnie opis. Nie zauważyłem, że w opisie było napisane, że koszulka ma również logo na plecach, ale i tak jestem zadowolony :)

 

Można stamtąd brać :)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Mam problem. Jakieś trzy tygodnie temu zamówiłem na 1klik.pl słuchawki z mikrofonem. No i niestety otrzymałem sprzęt niezgodny z zamówieniem. Niby na fakturze wszystko się zgadza, ale sprzęt różni się od tego, który zamierzałem zakupić. Pisałem już dwa razy do przedstawiciela sklepu, raz złożyłem zażalenie na stronie, ale do tej pory nie otrzymałem żadnej odpowiedzi. Czy mam prawo wymiany sprzętu mimo braku gwarancji?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...