Skocz do zawartości

III liga: dolnośląsko-lubuska


Rekomendowane odpowiedzi

Wiem i zaraz go wyślę na wolny transfer ;)

 

Sytuacja jest taka:

 

Górnik Wałbrzych - mam informacje, jeszcze nie wprowadzone

Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie - wprowadzone

Polonia/Sparta Świdnica - mam informacje, jeszcze nie wprowadzone

Polonia Trzebnica - wprowadzone

Chrobry Głogów - wprowadzone

Pogoń Świebodzin - brak danych

Celuloza Kostrzyn - brak danych

MKS Oława - wprowadzone

Ilanka Rzepin - wprowadzone

Pogoń Oleśnica - brak danych

Orzeł Ząbkowice - brak danych

Vitrosilicon Iłowa - brak danych

Arka Nowa Sól - brak danych

Łucznik Strzelce - brak danych

Promień Żary - brak danych, wprowadzone wg danych z 90minut.pl

Tęcza Krosno - brak danych

 

Dodałem też dziwny transfer Dariusza Zalewskiego - z tego co zrozumiałem to po kilku kolejkach rozwiązał on kontrakt z MKS Oława i trenuje z Polonią Trzebnica a od nowej rundy skończy się karencja i będzie mógł grać?

Odnośnik do komentarza

Dodałem też dziwny transfer Dariusza Zalewskiego - z tego co zrozumiałem to po kilku kolejkach rozwiązał on kontrakt z MKS Oława i trenuje z Polonią Trzebnica a od nowej rundy skończy się karencja i będzie mógł grać?

Fragment wywiadu z Irkiem Mamrotem, trenerem Polonii, z wtorkowego wydania trzebnickiego tygodnika:

"NOWa: - Jeszcze w trakcie sezonu mówiłeś się, że wzmocnieniem trzebnickiej ekipy będzie obrońca Dariusz Zalewski. Pomimo tego, że był kilka razy na meczu Polonii, to jednak do przejścia nie doszło. Dlaczego?

 

IM: - Z prostej przyczyny. Okno transferowe skończyło 30 sierpnia. Temat Darka pojawił się po tym terminie. Jedyną możliwością, żeby Darek mógł grać, było rozwiązanie kontraktu z winy klubu przez DZPN we Wrocławiu (Zalewski był zawodnikiem MKS Oława). Niestety sprawa się przeciągała i zakończyła dopiero po sezonie. Darek zadebiutuje więc dopiero w rundzie wiosennej."

 

Co jeszcze przy okazji można uwzględnić przy Trzebnicy? Remont obiektu (wiosną Polonia będzie grała swoje mecze na Zakrzowie, na obiektach Polaru), docelowo miałby być wykorzystywany jako zaplecze treningowe w czasie Euro - jeden z trzebnickich gastrobiznesmenów dostał sporą dotację z urzędu marszałkowskiego na modernizację i rozbudowę bazy hotelarskiej pod kątem m.in. zakwaterowania jednej z ekip na EURO. Finanse klubu też powinny odżyć, bo do sponsorowania wraca Tarczyński, a władze Polonii przebąkują też o kolejnym inwestorze (wsparcie z funduszy miejskich było w tym sezonie w zasadzie jedynym).

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...