Skocz do zawartości

Poznanskie spotkania przy kawie ;)


Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo przepraszam za zrobienie zamieszania, ale najprawdopodobniej też się nie będę mógł pojawić :|

W piątek idę na trzytygodniowy urlop i w związku z tym mam w pracy akcję pt. "ło Jezu to trza zrobić panie dzieju przed pana wyjazdem" i jest całkiem prawdopodobne, że środowy wieczór spędzę przy biurku w pracy :|

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

tak jak dzis wspominalem speedowi ja jestem w najblizszym czasie bardzo chetny na jakies spotkanie, bo od czwartku do 18 kwietnia (oprocz 1-4 gdy jestem w krk - do zobaczenia pawoj, mam nadzieje :przytul: ) jestem w poznianu :] wiec podobnie jak pawoj jestem otwarty na propozycje - jakis meczyk do obejrzenia :gool: , browarek :piwo: , albo i kolazowka :> sa mile widziane :keke:

Odnośnik do komentarza

Maregs ja jestem do czerwca otwartyy na wszelkie propozycje a jak jeszcze w krk zawitasz tak jak masz w planach to już bedzie mióóóót :* :keke:

Na dziuen dzisiejszy jestem nawet za pojsciem na Kolejorza bo finansowo dam rade :* takze tylko czekam na kontakt :*

Odnośnik do komentarza

kurcze brzmi niezle, ale...M ma w pt zajecia do 21...oraz w sob i nd od 8 rano....Opuscic nie moze, bo wypada jej nastepny weekend juz...

sam nie wiem....jutro dam znac co da sie zrobic...

kto sie jeszcze wybiera?

Brudas Ty sie nie martw o koniec...znajac Toudiego i ...Zyle to bedzie ostro i dlugo :)

Odnośnik do komentarza

Dzieki, ze wlecieliscie. Swietnie bylo Was zobaczyc :)

 

I sorrki, ze nie mialem czasu na pogadanie w takiej formie, jak powinienem, ale sami widzieliscie, zrobil sie niezly nalot ludzikow ;)

 

Tak wiec do kolejnego, milego...

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Tak se mysle...sympatycznie oglada sie mecze razem...jakie macie plany na Euro drogie Pyrki? Maja byc dwa ogrodki z telebimami: Warki na Placu Wolnosci i Kampanii w parku kolo PKS (wlasnie nie wiem gdzie? w parku "pedala"? czy tym w strone Multikina?). Jest tez opcja w HT no i zapraszam tez do siebie :) Raczej sie wszystkie opcje przetestuje. Pierwsze 3 dni odpadam, ale od wtorku jestem gotowy i zwarty ;)

Przy okazji zapraszam Pyry do typowania w MeGaTyperze-Euro2008. Fundujemy z kolega 2 skrzynki browarow dla zwyciezcow z dostawa do domu oraz...naszym sponsorem zostala Energia Lecha (infa narazie nie dalem w typerze) i daja: 6 zgrzewek po 24 napoje energetyczne EL, oraz 10 zgrzewek po 6 sztuk wody EL 1,5l do odbioru osobistego u mnie :) Tak wiec mozna sie pobawic, a noz sie uda cos ugrac :D (dla mieszkancow innych miast sa inne nagrody, no chyba ze beda przejazdem w Poznaniu i beda spragnieni ;)

Odnośnik do komentarza

Na runde grupowa odpadam bo jeszcze siedze na wyspach, ale jak awansujemy dalej albo bede jakies ciekawe mecze to sie chetnie dolacze. Ciekawe jak beda te ogrodki wygladac. One beda na cale Euro czy tylko tak dlugo jak Polska gra? Powinny byc w sumie na cale, to sobie przetestuja przed 2012 ;) A co do parku to z tego co pamietam z info w necie to chyba w parku ''pedala" jednak. :D W sumie tam jest znacznie wiecej przestrzenii.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...