Skocz do zawartości
Do końca roku można głosować na użytkowników, którzy powinni znaleźć się w XIV kadencji ModTeamu.
TEMAT WYBORCZY
Qcz

Poznanskie spotkania przy kawie ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Jak nie korzystałeś, to przy rejestracji wpisz polecenie od "uberwrubel" ;) dostaniesz 10 czy tam 15 zł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ktoś z dobrych poznańskich duszyczek dałby radę podrzucić mnie na wylotówkę na Berlin 4 stycznia? Wiem że idzie dostać się na jedną ze stacji benzynowych znajdujących się na autostradzie od tyłu ;) Lecę na Maderę i wymyśliłem że będzie to wyprawa jak za najlepszych lat xd Autostopowo ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Autostopem na Maderę nie dotrzesz...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Autostopem na Maderę nie dotrzesz...
Jachtostop ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale gdzie konkretnie? O ktorej? W sensie na wylotowke z Poznania czy przy granicy? Jak w granicach 11-14 na wylotowke z Poznania, to numer masz, dzwon.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jaki pub byście polecili stricte w klimacie piłkarskim na starówce albo w okolicach? Zastanawiam się ze znajomymi co jutro po meczu robić i szukamy jakiegoś odpowiedniego miejsca. Klimat mógłby być ciut bardziej kulturalny niż w pubie, który mieliśmy okazję odwiedzić przy okazji "Tofu gate".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O a do kiedy tam jesteś? Ja możliwe, że będę prowadził w sobotę rano wykład w Poznaniu .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W sobotę o 2:40 wracam do domu :D także właśnie szukam zajęcia na te 3 godziny po meczu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właściwie ze sportowych i niezłych miejsc to kojarzy mi się tylko Cooliozum. Są mecze, piłkarzyki, dart i dobre piwo.

• Lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi