Skocz do zawartości

Poznanskie spotkania przy kawie ;)


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Poznaniaki, potrzebuję porady. Mam kurs na Ławicę w czwartek, pasażerka musi być na 8-mą rano najpóźniej. Jak wygląda poranny szczyt komunikacyjny? Jakieś bus pasy dla taxi macie? Łatwo przejadę jadąc z Wrocka, czy jakieś problemy w samym Poznaniu?

 

Poza tym interesowałby mnie jakiś tani parking blisko lotniska, bo muszę odetchnąć po tej malutkiej trasie ;)

Odnośnik do komentarza

Lotnisko jest niemal w centrum, parę kilometrów, więc spokojnie możesz zajechać gdzieś do jakeigoś McD albo na stację na odpoczynek. Co do buspasów dla taxi to szczerze mówiąc nie mam pojęcia. Z której strony będziesz jechał? Jak katowicką 11, to będziesz musiał całe miasto przebijać. Możesz zjechać na piątkę za Rawiczem i skrótem śmignąć przez Dąbrówkę, ale nie wiem czy chce Ci się jechać polnymi drogami ;)

Odnośnik do komentarza

Guli, jadąc DK5 omijaj Komorniki (np. Stęszew - Buk), natomiast jadąc DW434/S11 zjedź na A2 i jedź do węzła Poznań Zachód, gdzie zjedziesz na S11. W obydwu przypadkach trafisz na węzeł Poznań Ławica (w 1. jadąc DW307 od Buku, a w 2. jadąc S11). Na Ławicę można się dostać bez wjeżdzania do miasta, wykorzystując wjazd właśnie od zachodu, więc chyba warto to wykorzystać.

 

 

Edyta mówi, że DW434 (Rawicz-Śrem) jest prawie w całości po remoncie, ale jeszcze trwają prace, więc trzeba uważać np. na nieoświetlone wysepki.

Odnośnik do komentarza
  • 10 miesięcy później...

Od soboty do czwartku jestem w Poznaniu. Pewnie od rana do jakiegoś tam popołudnia na targach, ale potem myślę, że będę wolny :>. Jutro dam znać, w którym miejscu kwaterował będę, żebym się w nowym mieście nie szlajał daleko od lokum ;P.

 

Vami - liczę, że coś uwarzonego przez Ciebie mi skapnie :>.

Odnośnik do komentarza

Od soboty do czwartku jestem w Poznaniu. Pewnie od rana do jakiegoś tam popołudnia na targach, ale potem myślę, że będę wolny :>. Jutro dam znać, w którym miejscu kwaterował będę, żebym się w nowym mieście nie szlajał daleko od lokum ;P.

 

Vami - liczę, że coś uwarzonego przez Ciebie mi skapnie :>.

Jasne. Tylko w tygodniu ja jestem wolny po 21 i na krotko, bo non stop pracuje.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...