Skocz do zawartości

Poznanskie spotkania przy kawie ;)


Rekomendowane odpowiedzi

A ja myslalem, ze Speed pojdzie spac z Wladimirem..... Albo raczej na nim :keke: Chociaz pewnie to pontono-lozko tez Qcz podpieprzyl z jakiegos radzieckiego poligonu :P Mam nadzieje, ze zostawiles taka karteczke informacyjna jak na stole od pingla: "jezeli zabraknie wam na lajbie jednego to wbijajcie pod nr...a sie dogadamy." :P

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Witam,

 

Poznaniacy i ludzie z Wielkopolski - sluchajcie! Mam dla Was propozycję. Chciałbym, abyśmy zorganizowali spotkanie - moja drużyna vs. ekipa z Forum. Już wyjaśniam, kim jesteśmy - absolwentami VI LO w Poznaniu. Mamy zatem 19 lat i dużą chęć do gry ;). Poza tym kilku naszych zawodników to pasjonaci CeeMa i później FeeMa. Sam jestem tutaj zarejestrowany od kilku lat, ale ostatnio byłem mało aktywny (podejrzewam, że dlatego usunięto moje stare konto).

 

Jeśli chodzi o miejsce - proponujemy Przeźmierowo, gdzie znajduje się znakomite boisko ze świetną sztuczną trawą.

 

Oto fotki boiska:

www.biathlon.org.pl/bartek/boisko1.jpg

www.biathlon.org.pl/bartek/boisko3.jpg

www.biathlon.org.pl/bartek/boisko4.jpg

www.biathlon.org.pl/bartek/boisko5.jpg

www.biathlon.org.pl/bartek/boisko6.jpg

 

Koszt wynajęcia to 80 złotych za godzinę z szatniami i prysznicami lub 50 złotych bez szatni. Myślę, że w porównaniu do innych podobnych boisk jest to przystępna cena. Tym bardziej, że po przedzieleniu tej kwoty przez liczbę zawodników koszty, które ponosi jedna osoba nie są duże.

 

Bramki na boisku są wymiarowe. Samo boisko jest mniejsze niż pełnowymiarowe, ma wymiary ok. 60x40 metrów. Spokojnie można na nim grać 8 na 8 (7 w polu).

 

Termin jest jak najbardziej do ustalenia.

 

Jeśli pojawiłyby się jakieś pytania lub coś wymagałoby doprecyzowania - chętnie odpowiem.

 

Namiary na mnie:

jakublewandowski@op.pl

gg - 3506659

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące później...

Ekhm, ekhm, ale tu kurzu :]

 

Dobra miśki, jak pewnie wiecie (albo i nie) to Poznań ma nowy nabytek w postaci kolegi Alkusa, który na jakiś czas zawitał nad Wartę :]

Korzystając z okazji, ze w środę w TV jest mecz Celtiku z Milanem proponuję spotkanie zapoznawczo-integracyjno-piłkonozno-piwne w HT i przywitać "nowego" w naszych skromnych progach.

 

Jak dojechać do HT to już Alkusowi wyjaśnię we własnym zakresie na PW ewentualnie podwiozę go samochodzikiem :]

 

Jakby co to dajcie znać enchiemu, bo nie mam do niego tela, Vaderowi bo na forum nie zagląda, a ja zadzwonię do Charleego.

Odnośnik do komentarza
sroda powiadasz...czemu nie :D a mecz bedzie w TV? choc oni teraz se nke kupili i dwa nowe 32calowe lcdki wiec chyba bedzie? w sumie pasi bo mi wisza kase to przy okazji odbiore :D

 

Buhahaha, zapomniałem że im ten punkt bukmacherski masakrujesz :lol:

Mecz jest na TVP2 nawet, dlatego napisałem o nim. Z resztą na N są wszystkie mecze chyba :]

 

To na razie jest nas trzech :]

Odnośnik do komentarza
Pragniemy poinformować, że w związku z dużym zainteresowaniem meczem Lech - Legia do sprzedaży trafi dodatkowa pula biletów.

 

Wejściówki na miejsca stojące, w cenie 50 zł będzie można kupić od wtorku, we wszystkich punktach sprzedaży.

 

Mecz ten jest zaliczany jako "mecz podwyższonego ryzyka", zatem w związku z Ustawą o Bezpieczeństwie Imprez Masowych, przy zakupie biletu konieczne jest podanie imienia, nazwiska oraz numeru PESEL. Jedna osoba będzie mogła zakupić maksymalnie 4 bilety na to spotkanie pod warunkiem, że przy zakupie okaże 4 dowody osobiste lubi inne dokumenty tożsamości.

 

za oficjalna Qcz :P

Odnośnik do komentarza
o jaaa Nigel sie urwales z biletem...zajrzyc chociaz tu na forum do tematu o Lechu. Bilety sprzedawano pol dnia...kolejki byly od 4 rano...stano po 6-7h i nie wszyscy po tych 6h stania dostali...a Ty sie dzis urywasz i pytasz czy da sie cos zrobic JESZCZE? :D Zostaja koniki z cena od 120pln...:/

 

Toż przecież piszę, że mój post to spontaniczna akcja. Nie ma biletów - nie ma sprawy...

Odnośnik do komentarza
Pragniemy poinformować, że w związku z dużym zainteresowaniem meczem Lech - Legia do sprzedaży trafi dodatkowa pula biletów.

 

Wejściówki na miejsca stojące, w cenie 50 zł będzie można kupić od wtorku, we wszystkich punktach sprzedaży.

 

Mecz ten jest zaliczany jako "mecz podwyższonego ryzyka", zatem w związku z Ustawą o Bezpieczeństwie Imprez Masowych, przy zakupie biletu konieczne jest podanie imienia, nazwiska oraz numeru PESEL. Jedna osoba będzie mogła zakupić maksymalnie 4 bilety na to spotkanie pod warunkiem, że przy zakupie okaże 4 dowody osobiste lubi inne dokumenty tożsamości.

 

za oficjalna Qcz :P

wiem widzialem ze trafi jakas nowa pula ...ale na stojace w przejsciach! juz nie na sektory a ewidentnie na przejscia :o mowi sie o liczbnie ok 1000-2000 sztuk...jak chcesz ustaw sie w kolejke...powoli mozesz z domu wychodzic :D

szkoda Nigel...choc nawet jakbys napisal wczesniej to nie szedlbym Ci kupic :( Trza bylo stac min od 6-7h...bez zarcia, picia, wylac sie...jak bydlo. Jakby w necie nie mogli sprzedawac...ale to juz inna bajka...

Odnośnik do komentarza
Pragniemy poinformować, że w związku z dużym zainteresowaniem meczem Lech - Legia do sprzedaży trafi dodatkowa pula biletów.

 

Wejściówki na miejsca stojące, w cenie 50 zł będzie można kupić od wtorku, we wszystkich punktach sprzedaży.

 

Mecz ten jest zaliczany jako "mecz podwyższonego ryzyka", zatem w związku z Ustawą o Bezpieczeństwie Imprez Masowych, przy zakupie biletu konieczne jest podanie imienia, nazwiska oraz numeru PESEL. Jedna osoba będzie mogła zakupić maksymalnie 4 bilety na to spotkanie pod warunkiem, że przy zakupie okaże 4 dowody osobiste lubi inne dokumenty tożsamości.

 

za oficjalna Qcz :P

wiem widzialem ze trafi jakas nowa pula ...ale na stojace w przejsciach! juz nie na sektory a ewidentnie na przejscia :o mowi sie o liczbnie ok 1000-2000 sztuk...jak chcesz ustaw sie w kolejke...powoli mozesz z domu wychodzic :D

szkoda Nigel...choc nawet jakbys napisal wczesniej to nie szedlbym Ci kupic :( Trza bylo stac min od 6-7h...bez zarcia, picia, wylac sie...jak bydlo. Jakby w necie nie mogli sprzedawac...ale to juz inna bajka...

 

ciekawe jaki musiałby być serwer. Mój starszy sobie rezerwował bilety z bracholem więc też mógłbym coś skołować, ale teraz to już za późno.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...