Skocz do zawartości

Treningi


Enorel

Rekomendowane odpowiedzi

Atrybuty trenerom raczej też rosną. Skoro maja oni określone swoje CA i Pa to pewnie tak. Nie zwróciłem na to do tej pory uwagi wydawało mi się, że jakiemuś mojemu kiedyś wzrosło, ale nie obserwowałem tego, więc pewności nie mam. A rozwój trenera zależy chyba od Twojej bazy treningowej, moim zdaniem..

Odnośnik do komentarza

witam, chciałbym przetestować treningi które niedawno zostały dodane na stornie głównej lecz nie moge wybrac juniorów do treningu juniorskiego... Czemu?? ta opcje mam z szarym napisem...

Te treningi masz zapewne zdefiniowane nie jako juniorskie i dlatego nie możesz och przydzielić juniorom. Powyżej w temacie są linki do treningów i dla 1 zespołu i dla juniorów.

 

Co nowego zauważyliście po patchu 10.2? Ja tylko nową grafikę meczu. Na przykład prześwitywanie dachu na stadionach pół-zadaszonych. Do tej pory dach przysłaniał kawałek boiska. Coś jeszcze?

Odnośnik do komentarza

odnosnie asystenta to zauwazylem ze dobrze jak ma wysokie atrybuty oceny pilkarzy tak jak scout.

pozniej sensowniej doradza, no i jesli ktos korzysta z tych podpowiedzi to koniecznie musi szukac takich gosci.

 

nie wiem czy to kwestia wlasnie tych atrybutow, ale kumplowi przy tej samej bazie asystent wyszukuje wiecej gosci do sztabu szkoleniowego przy zastosowaniu filtra - zaznacz realne transfery (czy jakos tak).

Odnośnik do komentarza
A porozdzielałeś trenerom treningi tak żeby trenowali z jak najwyższą ilością gwiazdek? Sprawdź też czy nie są obciążeni trenowaniem zbyt wielu graczy.

Gdzie to się ustawia? Też używam treningu Tug'a, dopasowałem piłkarzy do poszczególnych treningów. Gram Arsenalem, mam wielu trenerów, ale nie wiem gdzie dobiera się ich do poszczególnych treningów.

 

Każdemu piłkarzowi sprawozdanie z treningu składam Liam Brady, myślałem, że trener pierwszego zespołu odpowiada za trening dla każdego, oprócz młodych. Jestem zielony dlatego z góry dziękuje za pomoc.

Odnośnik do komentarza
A porozdzielałeś trenerom treningi tak żeby trenowali z jak najwyższą ilością gwiazdek? Sprawdź też czy nie są obciążeni trenowaniem zbyt wielu graczy.

Gdzie to się ustawia? Też używam treningu Tug'a, dopasowałem piłkarzy do poszczególnych treningów. Gram Arsenalem, mam wielu trenerów, ale nie wiem gdzie dobiera się ich do poszczególnych treningów.

 

Każdemu piłkarzowi sprawozdanie z treningu składam Liam Brady, myślałem, że trener pierwszego zespołu odpowiada za trening dla każdego, oprócz młodych. Jestem zielony dlatego z góry dziękuje za pomoc.

 

wchodzac na trening masz zakladke -> trenerzy, tam ustawiasz ich do odpowiednich rodzajow treningu... mozesz skorzystac z opcji autodopasowania....

 

ja tam jednak wole sam ustalac, zreszta szukam odpowiednich trenerow na dany trening...

Odnośnik do komentarza

Dziękuje Ci bardzo.

 

Wiem, że w czasie sezonu obciążenie powinno być mniejsze, przed sezonem można je ewentualnie zwiększyć, a jak to jest z dawaniem piłkarzom odpoczynku od treningu.

Do jakiego poziomu kondycji powinien zejść, żebym podarował mu ten ważny aspekt gry? Nie chciałbym, żeby moi grajkowie się przemęczali, chętnie dałbym im czasem trochę odpoczynku.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...