Skocz do zawartości

Zespoły bez researchera


Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieję, że każdy kto tu się wypowiada zdaje sobie sprawę, ze opracowanie to nie przepisanie danych z 90minut, bo takie rzeczy nas nie zadawalają :P I skupmy się na razie na 3. Lidze, bo nie wszystkie klub stamtąd są opracowane.

Odnośnik do komentarza

No zdajemy sobie sprawę, zdajemy. Ja robiąc SMS opieram się na tym co widziałem plus na... wymianie poglądów z kilkoma zawodnikami z tej drużyny ;) Mówią do mnie per pan mimo że jestem niewiele od nich starszy. Aż normalnie poczułem się jakbym był już siwy i zezgredziały :D

Odnośnik do komentarza

Doszło. Dzięki, dobra robota.

 

Wczoraj też wysłałem maila do chłopaków czy jest jeszcze jakieś zapotrzebowanie na jakiś klub z łódzko-mazowieckiej, ale nie odezwali się. Może Ty coś wiesz? Co prawda mam od groma ostatnio latania z zakładaniem firmy i z remontem, ale myślę, że znalazłbym jeszcze trochę czasu na pomoc.

 

Pozdrawiam,

Piotrek

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Czy został już opracowany profil Chełmianki Chełm z 4 ligi lubelskiej? Na forum klubu jest post człowieka od update'a ale zainteresowanie było wręcz zerowe.

Profil Chełmianki jest jednym z najlepiej opracowanych jaki widziałem. Jest człowiek z Chełma, który wspólnie ze mną zajmuje się drużynami z Lubelszczyzny i Podkarpacia.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...