Skocz do zawartości

Update - ogólny kącik dyskusyjny


Rekomendowane odpowiedzi

Jutro bede w Koszalinie to postaram się jakos spróbowac zrobic testy prac za pomocą SVN. chociaz to na dłuższą mete moze nie miec sensu, bo to z tego co mi Brudi mówił jest jeden pliczor wielgachny, więc będzie to chyba bezcelowe. Chociaż nawet największy pliczor to lepiej niz maile wrzucane sto razy... Trzeba to jeszcze przedyskutować.

Odnośnik do komentarza

Tak ode mnie: wielu zawodników nie musicie robić od nowa bo w momencie gdy odchodzili z zespołów z bazy byli przestawiani w stan uśpienia i usuwani z bazy, taki los spotkał np. Marka Bastera (odszedł do A klasy) w zespole który opracowywałem, starczy otworzyć starszą bazę i macie w pełni zrobionego zawodnika, to może pomóc w zespołach do których nie macie researcherów. W FM10 dużo większą rolę odgrywa atrybut ,,Kupowanie zawodników'' u prezesów i tej części sztabu ,,nieusuwalnej'', zwiększenie atrybutu powoduje dużo większą aktywność na rynku i trafność transferów graczy z wyższych lig, starczy podbić ten atrybut dla prezesa III ligowca i będzie walczył o zawodników z OE, często z sukcesem, to można uwzględnić dla prezesów ambitnych zespołów takich jak np. Ruch Radzionków który zatrudnia zawodników z nazwiskiem. Wydaje mi się że dla tych zespołów z niższych lig będziecie mieli trochę roboty z dodanie stadionów i sędziów, można przy okazji oddać fatalny stan sędziowania i infrastruktury w niższych ligach.

Odnośnik do komentarza

Ja również moge pomóc w opracowywaniu 3 i 4 ligi Lubelskiej

No co do lubelskich oraz mazowieckich lig pisałem już PW do Icona. Ale jak coś to oczywiście możemy połączyć siły :).

 

A jak robimy z juniorami w klubach z niższych lig? Ich też będziemy dodawali do bazy?

Odnośnik do komentarza

Co do rezerw, to ja bym proponował - umiejscowić je w niższych ligach. Dla drużyn młodzieżowych zrobić osobne rozgrywki, niezależne od siebie. Olać MESĘ.

Chyba, że jest opcja, aby po wejściu zespołu do Ekstraklasy, w strukturach pojawiał się jeszcze jeden zespół, MESY, który by znikał po spadku. Pewnie się tak nie da, więc proponuję młodzież do osobnych rozgrywek, rezerwy do lig niższych.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeżeli kiedyś zastane tutaj dodatek dzieki ktoremu bede mial mozliwosc zagrania w IV Lidze grupa Śląska I ( Zagłębiak Dąbrowa Górnicza) to normalnie bede biegał nago po dworze i wszystkim mowił ,że jesteście zajebisci ^^ gdyż jest to klub z rodzinnego miasta a jakbym mial mozliwosc wyprowadzenia go na salonu to bylbym w 532 niebie.

Odnośnik do komentarza

Na obecnym etapie prac stwierdziliśmy, że drużyny rezerw będą działały na zasadzie tych z Hiszpanii (filia) z blokadą awansu wyżej niż 3 liga. Jednakże, jeśli po testach, będzie to wyglądało źle, jesteśmy w stanie zrezygnować z tego pomysłu.

Drużyny U-21 zostaną ustawione według lig zespołu głównego, U-19 z podziałem na regionalne, dzięki czemu jest to coś na miarę MESY, oraz normalne drużyny juniorów jak w każdym klubie.

Odnośnik do komentarza

Takie pytanko małe: jeżeli na stadion o pojemności 2000 widzów nierzadko wbija 3,5 tysiąca, to co wpisać w rubrykach "pojemność stadionu" oraz "największa i najmniejsza frekwencja w sezonie"?

 

Nie mozesz zrobic: pojemnosc 3500, miejsca siedzace 2000?

 

To by było lekkie zakłamanie rzeczywistości, bo my nie mamy miejsc stojących... To wynika raczej z łapczywości zarządu na kasę - drukują bilety na zapas, a w takich wypadkach pojemność MOSiRu sięga nawet 5 tysięcy...

Odnośnik do komentarza

Takie pytanko małe: jeżeli na stadion o pojemności 2000 widzów nierzadko wbija 3,5 tysiąca, to co wpisać w rubrykach "pojemność stadionu" oraz "największa i najmniejsza frekwencja w sezonie"?

 

Nie mozesz zrobic: pojemnosc 3500, miejsca siedzace 2000?

 

To by było lekkie zakłamanie rzeczywistości, bo my nie mamy miejsc stojących... To wynika raczej z łapczywości zarządu na kasę - drukują bilety na zapas, a w takich wypadkach pojemność MOSiRu sięga nawet 5 tysięcy...

 

Pisz pojemność stadionu 2000, maksymalna frekwencja 5000. Będzie z tego dodatkowa kasa przy merchandisingu..

Odnośnik do komentarza

Takie pytanko małe: jeżeli na stadion o pojemności 2000 widzów nierzadko wbija 3,5 tysiąca, to co wpisać w rubrykach "pojemność stadionu" oraz "największa i najmniejsza frekwencja w sezonie"?

 

Nie mozesz zrobic: pojemnosc 3500, miejsca siedzace 2000?

 

To by było lekkie zakłamanie rzeczywistości, bo my nie mamy miejsc stojących...

To kuzwa oni sobie na kolanach siedza czy jak?

Odnośnik do komentarza
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...