Skocz do zawartości

FM Zone


Ceyvol

Rekomendowane odpowiedzi

Bo czasami po prostu warto pokazać się jako ktoś, kto nie jest obojętny, a wręcz wrogi. Jeśli ma się coś do powiedzenia na temat materiałów.

 

Oczywiście to tylko moja opinia, nikogo nie zmuszam do zgadzania się z nią... Ale wiecie co, przenieśmy tę dyskusję gdzie indziej, bo dotyczy ona nie tyle FMZone samego w sobie ile ogólnie sytuacji scenowej, takie mam wrażenie.

 

Zresztą co tu dyskutować - my uważamy tak, wy inaczej, a do niczego w sumie was nie zmuszamy, jedynie prosimy. Do czego nie musicie się zastosować, oczywiście.

Odnośnik do komentarza

Tak jestem korektorem, ale jak widać, popełniam jeszcze sporo błędów ;) Zwłaszcza, że to mój autorski tekst. No nic, czekam na wskazanie błędów, postaramy się je wyeliminować i następnym razem uniknąć.

A na dobrą sprawę to właśnie nam brakuje takiej osoby - starszej, obeznanej, znającej specyfikę pracy na stronie o FM-ie, z dobrą znajomością poprawnej polszczyzny... ale trzeba radzić sobie póki co :)

Odnośnik do komentarza

A na dobrą sprawę to właśnie nam brakuje takiej osoby - starszej, obeznanej, znającej specyfikę pracy na stronie o FM-ie

 

I tu się zgadzam. Najlepiej, żeby taka osoba została Waszym redaktorem naczelnym, wtedy moglibyśmy chociaż wierzyć w to, że Wasze działania będą choć trochę mniej chaotyczne.

Nie sadze zeby chlopaki z FM Zone byli na tyle zdeterminowami zeby pojsc na taki uklad - Meler tam jakos dlugo nie wytrzymal. Choc nie byl naczem ;]

Odnośnik do komentarza

Kwestia gustu, nie każdy lubi layout CMRev :)

To jest argument z gatunku a u was Murzynow bija.

 

Wasz layout jest paskudny, co ma do tego CM Rev? To, ze ktos nie lubi ich wygladu nie sprawi automatycznie, ze Wasz stanie sie ceniona alternatywa.

Nie chodziło mi o to, argumentem głównym jest "Kwestia gustu". Z tym też sięnie zgadzasz?

Odnośnik do komentarza

Kwestia gustu, nie każdy lubi layout CMRev :)

To jest argument z gatunku a u was Murzynow bija.

 

Wasz layout jest paskudny, co ma do tego CM Rev? To, ze ktos nie lubi ich wygladu nie sprawi automatycznie, ze Wasz stanie sie ceniona alternatywa.

Nie chodziło mi o to, argumentem głównym jest "Kwestia gustu". Z tym też sięnie zgadzasz?

Nie, jesli ktos uzna ten layout za dobry to nie ma gustu. Sorry, mowienie, ze o gustach sie dysktuje jest sluszne o ile sie nie schodzi ponizej pewnego poziomu. Wasz lay jest straszny.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...