Skocz do zawartości

FM Zone


Ceyvol

Rekomendowane odpowiedzi

Ależ ja się nie uważam za wyznacznik tego co jest moralne a co nie jest, odnoszę się tylko do swojego życia podczas którego jeszcze nigdy nie słyszałem, żeby ktoś racjonalny mówił o tym, że klepsydra może obrażać uczucia religijne. Odnoszę się także do swojej wiedzy zgodnie z którą klepsydra nie jest przedmiotem czci religijnej. Chyba, że założyłeś swój Kościół Błogosławionej Klepsydry.Oczywiście mogę się mylić, więc daj mi proszę jakiś link do artykułu lub dyskusji, która podnosi kwestię klepsydry jako potencjalnego źródła obrazy uczuć religijnych.

Odnośnik do komentarza

To zapytam inaczej.. Czy uważasz, że owa klepsydra została użyta w godnym celu zgodnie ze wszystkimi zasadami moralnymi ? To tak jakby ktoś pod Twoim kościołem, czy też w prasie umieścił klepsydrę z Twoim imieniem i nazwiskiem z dopiskiem bez Ciebie "będzie fajniej" - czy to jest godne zachowanie ?

Odnośnik do komentarza

Oczywiście się spóźniłem, ale moim zdaniem atakowanie jmk za tego opka to jakieś gigantyczne nieporozumienie. Jasne, nie podobają mi się teksty publikowane na stronie o FM-ie, które z FM-em nie mają wiele wspólnego, ale równie dobrze powinno się rugać verlee'go za swoje dzieło, które również odbiega od tematyki piłkarskiej. W niektórych odcinkach zdecydowanie zanadto.

Ktoś powie, że verlee nie stworzył nic nawołującego do agresji. A czy jmk stworzył? IMO, może jako lewicowiec doszukuję się wszędzie poparcia swoich poglądów, nawet tam gdzie ich nie ma, autor napisał antyfaszytowski manifest ukazujący głupotę tej prawicowej hołoty. Czytasz i myślisz. I ONR umiera w Twojej głowie.

Odnośnik do komentarza

Oczy przecieram i nie moge wyjsc z podziwu dla Waszych zdolnosci lingwistyczno-kulturowych uwidocznionych w tytule tekstu - skad wytrzasneliscie to kuriozalne quo sum?! Pewnie chcieliscie blysnac znajomoscia jezykow starozytnych i napisac: Rzymianie do domu!...

 

Czy ktokolwiek ze skladu odpowiedzialnego za publikacje tekstowe legitymuje sie chociazby srednim wyksztalceniem? Quo vadis, korektorze, ktory puszcza quo sum? Zdajesz sobie sprawe, quid est profesjonalizm?

 

Odnośnik do komentarza
Co jest złego w łacińskim sformułowaniu "FM, kim jesteś?"

Gdyby bylo tam kim jestes?, nie przyczepilbym sie. Na razie jest bodajze dokad jestem, co brzmi kretynsko.

 

Panie upierdilwy polonista, to popraw nas konkretnie, a nie wysyłaj filmiki na jutubie.

Mam wykonac Twoja prace za Ciebie? Chyba snisz.

Odnośnik do komentarza

Chlopaki, marnie dzialacie - powazny serwis natychmiast zmienilby to kompromitujace i niegramatyczne quo sum, a Wy stoicie jak kolki przez 24 godziny...

Panie upierdilwy polonista, to popraw nas konkretnie, a nie wysyłaj filmiki na jutubie.

SZk moze i jest upierdliwy... ale jezeli chcecie blysnac, zenujaco sie osmieszacie i jeszcze macie pretensje, ze nikt Wam nic palcem nie pokaze...

 

to juz nawet nie jest zenujace, a mowiac wprost: bezczelne

Odnośnik do komentarza
Quo zamienimy na qui :>

Material szkoleniowy na YT dobralem nieprzypadkowo, tam rowniez blad byl w kazdym slowie...

 

Wiesz, czepiać to i ja się potrafię a wskazać konkrety to już nie każdy :*

Konkretnie wskazuje, ze quo sum znaczy dokad jestem - czego jeszcze nie rozumiesz? Przepros, powiedz, ze sie wyglupiliscie z tym niekompetentym stylizowaniem sie na lacinskich medrcow, ale nie dawaj mi tu cmokow i nie pisz, ze potrafisz sie czepiac...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...