Skocz do zawartości

FM Zone


Ceyvol

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro takowego nie ma, to do kogoś, nie wiem - autora, wydawcy serwisu, redaktora naczelnego, który akceptuje opowieści o tym, że jakiś narodowiec zastrzeli jakiegoś geja i weźmie ewentualną odpowiedzialność za propagowanie faszyzmu. Więcej gilberta, Dzwonia, przeglądu scen, alternatywnych dodatków, nawet czegoś takiego jak wywiad z Piotrem, a mniej tego, czego nie rozumiesz.  

Odnośnik do komentarza

Skoro takowego nie ma, to do kogoś, nie wiem - autora, wydawcy serwisu, redaktora naczelnego, który akceptuje opowieści o tym, że jakiś narodowiec zastrzeli jakiegoś geja i weźmie ewentualną odpowiedzialność za propagowanie faszyzmu. Więcej gilberta, Dzwonia, przeglądu scen, alternatywnych dodatków, nawet czegoś takiego jak wywiad z Piotrem, a mniej tego, czego nie rozumiesz.  

Pucek, gg, bo mnie to zaczyna bawić.

Odnośnik do komentarza

Widzę, że nie wszyscy przeczytali początek tekstu... ale mniejsza z tym.

 

Dlaczego chcecie mnie zmusić do pisania o danej tematyce, a o innej nie? Czemu tak napisalem? Bo mi pasowalo do wyboru trybu gry - samymi Wlochami, a wiec trener/narodowiec + troszke zmyslonej historii by pasowalo z graczami na wolnym transferze. Jakie propagowanie?

Jakbym napisal opowiadanie o mafiozie, ktory przejal klub zabijac 10 osob to byscie napisali, ze propaguje morderstwo?

Niektorzy chyba nadal zyja w latach PRL-u. Wolnosc slowa, fikacja literacka... No come on.

 

A obrazki? Sa z manifestacji ONR-u - autentyczne, nikt za nie nie poszedl do wiezenia, wiec?

I drogi Pucku, nie mam pojecia/nie rozumiem? Wiem o tych sprawach troszke wiecej niz Ty, chociaz wciaz sie ucze.

Odnośnik do komentarza

Abstrahując od kontrowersji, teksty na FMZone są ostatnio słabe. Masa dowcipów które śmieszą tylko autora, reklamowanie słabych wypocin za pomocą wielkich słów, ogólnie sztuka dla sztuki. Boję się że jeśli nic się nie zmieni to zostaniecie grupą wzajemnej adoracji i jedna z niewielu stron o FMie całkiem straci na znaczeniu. Serwis coraz bardziej przypomina weszło.pl, też jest tak luźne, dowcipne i swobodne.

Odnośnik do komentarza

Zaczyna Cie bawic to, ze wrzucacie opowiadanie o zabijaniu gejow?

Seju, sluchaj, to tak, jakbym mial oskarżyć CMRev o propagowanie komunizmu za to, że macie taką konwencję. Zresztą coraz bardziej przypominacie wląśnie "towarzyszy", bo "kto przeciw nam to trzeba go zabić". Sory, ale spójrzcie na siebie z dystansu i sami oceńcie.

 

Nie twierdzę i nigdy twierdzic nie bedę, że wszystko na FMZone jest super mega i pro, ale Gietz, czy jak wypuscimy słabszy tekst to mamy go reklamować w stylu "Kolejny gniot na FMZone, nie czytajcie tego"? Zresztą "slaby tekst" w każdym wykonaniu jest subiektywne. Jednym się podoba innym nie.

 

jmk ma prawo pisać to co chce - nie mieszajcie do tego FMZone. Jak Pucek wywiedil klepsydrę na Centrum to nikt jakoś w tym nie widzial nic złego, przecież to moglo obrazic uczucia religijne! (Tak, biorę przykład z waszego zachowania. Powiedzonko "byle jak, ale się zachowuj!" pasuje do was jak ulał...). Co byście zrobili, jeśli jmk umieścilby tekst w manifestach? Podobno odcinacie sie od treści tychże, usunęlibyście go? A moze zglosili sprawę na policje? za FIKCJĘ LITERACKĄ? Opanujcie się...

 

Żyj i daj życ innym! - to takie ładne nawet.

Odnośnik do komentarza
Jak Pucek wywiedil klepsydrę na Centrum to nikt jakoś w tym nie widzial nic złego, przecież to moglo obrazic uczucia religijne!

 

Prywatny blog (nawet redaktora) to nie to samo co artykuły - na blogu za treści odpowiada właściciel, a za teksty w artykułach cała strona.

 

czy jak wypuscimy słabszy tekst

 

Może warto publikować tylko co to jest na odpowiednim poziomie, a nie puszczać wszystko po kolei? (nie mówię akurat o tym tekście)

 

Mimo wszystko uważam że sprawa jest zbytnio rozdmuchana.

Odnośnik do komentarza
Mimo wszystko uważam że sprawa jest zbytnio rozdmuchana.

Jedyny mądry post Revolucjonisty. Przykro mi, Lucasinho, że Twoi redakcyjni koledzy nie wykazują tyle zimnej krwi, tylko próbują nas udupić (Na ścieżce PRAWA rzekomo), bo inaczej tego nazwać nie można.

Odnośnik do komentarza
jmk ma prawo pisać to co chce - nie mieszajcie do tego FMZone.

 

Wydaje mi się, że szansa na jakąkolwiek rozsądna dyskusję na temat tego tekstu umarła w sytuacji, gdy podnosicie takie abstrakcyjne zarzuty jak ten, że tekst opublikowany przez redaktora FM Zone na FM Zone i zapowiedziany newsem napisanym na FM Zone przez redaktora FM Zone nie ma nic wspólnego z FM Zone. Absurd.

 

@Tofu: prÓbują, nie prubują. Ręce opadają.

Odnośnik do komentarza
jmk ma prawo pisać to co chce - nie mieszajcie do tego FMZone.

 

Wydaje mi się, że szansa na jakąkolwiek rozsądna dyskusję na temat tego tekstu umarła w sytuacji, gdy podnosicie takie abstrakcyjne zarzuty jak ten, że tekst opublikowany przez redaktora FM Zone na FM Zone i zapowiedziany newsem napisanym na FM Zone przez redaktora FM Zone nie ma nic wspólnego z FM Zone. Absurd.

 

@Tofu: prÓbują, nie prubują. Ręce opadają.

 

To tak jak z manifestami Pucka :] .

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...