Skocz do zawartości

FM Zone


Ceyvol

Rekomendowane odpowiedzi

Równie żałosne jest to, że o odejściu informujesz kolegów z redakcji publicznie,. a nie tam, gdzie powinieneś - na forum redakcyjnym. Więc w tym wypadku przygadał Pucek Rondlowi, czy jakoś tak... ;)

raczej niekoniecznie ;)

podał do publicznej wiadomości też. więc dalej proszę nie zakładać tak jak M8_PL!

Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem Cię, możesz spróbować bardziej po polskiemu? No widzimy, że podał do publicznej wiadomości, bo zrobił to tutaj. Założyłem, że nie poinformował wcześniej kolegów z redakcji. Jeśli nie mam racji - to oczywiście odszczekuję. Aczkolwiek forma przekazania informacji pozwala na takie założenie.

Odnośnik do komentarza

Żeby zakończyć mijający tydzień - podsumowanie ostatnich dni na FM Zone:

 

- dywagacji część trzecia: "SI potrafi... tylko co?", czyli znów znęcam się nad twórcami FM-a,

- nasi wspaniali graficy (o czym już było wcześniej, ale pozwólcie, że przypomnę) zaprezentowali facepack Bundesligi w stylu Cut-Out,

- ukazał się podcast nr 3 o najnowszym Football Managerze, więc nie omieszkaliśmy o tym wspomnieć,

- jmk podzielił się z nami pierwszym odcinkiem swojej kariery - oto "Po prostu... życie",

- jakby Bundesligi było mało nasza ekipa grafików nie zwalnia tempa - kolejne facepacki w stylu Cut-Out, tym razem kluby belgijskie: KV. Kortrijk i KSC Lokeren.

 

Serdecznie zapraszamy do odwiedzania naszej strony.

Odnośnik do komentarza

Nasza ekipa graficzna nie zwalnia tempa! Pracując w ścisłej tajemnicy pod bacznym nadzorem mojej skromnej osoby, przygotowaliśmy specjalnie dla Was coś, co tygryski lubią najbardziej. Facepack polskiej EKSTRAKLASY wykonany w stylu Cut-Out!

 

Aby zaś nikomu nie uchybić przedstawiam listę wykonawców:

 

Arka Gdynia [X] by DamianMKS
Cracovia Kraków [X] by DamianMKS
Lechia Gdańsk [X] by DamianMKS
Legia Warszawa [X] by DamianMKS
Wisła Kraków [X] by DamianMKS
Lech Poznań [X] by DamianMKS
Zagłębie Lubin [X] by Adrianek14
Polonia Warszawa [X] by DamianMKS
Polonia Bytom [X] by DamianMKS
Widzew Łódź [X] by Tofu
Jagiellonia Białystok [X] by Hidalgo
Górnik Zabrze [X] by Hidalgo
Ruch Chorzów [X] by DamianMKS
GKS Bełchatów [X] by DamianMKS
Śląsk Wrocław [X] by DamianMKS
Korona Kielce [X] by DamianMKS

 

 

Lecz coby dużo nie gadać, zachęcam do ściągania facepacka dostępnego pod poniższym linkiem.

 

Ekstraklasa [Cut-Out] by FM Zone GFX TEAM!

 

Zapraszamy na fmzone.pl!

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Chyba za szybko uwierzyliście w swoją graficzną wielkość, bo ten facepack jest... słaby. Głowy kanciaste. Krawędzie porzępione. Syfy przy uszach, kolorowe fiflaki we włosach. A całe Zagłębie to ma chyba wodogłowie.

 

Otwierajcie sobie czasem wykonane prace na czarnym tle... :(

 

 

Odnośnik do komentarza

Ceyvol racja, nie zbyt ładny ten akurat facepack zwłaszcza rażą mnie te białe resztki i inne tego typu syfy przy włosach gdyż gram tylko na ciemnych skinach, a to Zagłębie Lubin to już kompletnie zje... (kto je robił ??) podobnie zresztą jak niektóre twarze z Lecha Poznań :D Najładniejszy według mnie GKS Bełchatów i Arka Gdynia

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...