Skocz do zawartości

FM Zone


Ceyvol

Rekomendowane odpowiedzi

A mógłbyś przytoczyć 0 jeśli nie tu to na priva proszę. Pomoże mi to udoskonalić się, a także wyeliminować błędy ze strony :)

 

Dziwne akurat, bo tekst był sprawdzany i przeze mnie i przez rozmówcę. No, ale ja się uczę dopiero. Bardzo bym prosił o wskazanie tych błędów.

Odnośnik do komentarza

Och, błędy stylistyczne ("nie orientowałem się zbytnio po tym mieście", "dodatkowo dodawały", etc.), problemy z poprawną interpunkcją przy zdaniach złożonych (do tego tu i ówdzie brakujące przecinki), niechlujność ("z domieszka", "CM./FM"), trąci myszką sformułowanie "przed państwem", błędy logiczne ("popularny Vami", a tuż po tym "Zdaję sobie jednak sprawę, że nie wszyscy śledzą internetowe dzieje FM w Polsce"), brak konsekwencji przy stosowaniu zaimków osobowych - o Vamim piszesz wielką literą, o czytelnikach - małą. Wybrałem z brzegu.

Odnośnik do komentarza

Ale news o podcaście to dla mnie żenada. Użytkownik wchodząc na stronę chce dostać informacje o zapowiadanych nowościach, tymczasem wy go odsyłacie do słuchania ponad godzinnego podcastu, z Milesem "mówię zrozumiale po angielsku" Jacobsonem. Rozumiem że chcecie informować o ważnych rzeczach, ale jeżeli nikt z Was nie słuchał podcastu albo nie znalazł wymienionych tam nowości, to lepiej poczekać dzień albo dwa, i wtedy napisać newsa z zawartymi nowościami.

Odnośnik do komentarza

Tak to jest, jak wszyscy chcą pomóc. :)

A to, to muszę wziąć na siebie. Po prostu nie miałem siły tego słuchać zbytnio, nie wspominając o bardzo dokładnym wsłuchiwaniu się, jak angielskiego się jak na razie dopiero uczę. Choc sporo rozumiem, to takiego tempa mówienia nie byłem w stanie ogarnąć...

Odnośnik do komentarza

Jacko, szczerze mówiąc żal mi klawiatury na ciebie. Ale i tak mam niedługo kupować nową, więc napiszę:

 

Nie potrafisz zrozumieć powagi pewnych sytuacji. Masz prawo, jako czytelnik i nieprzyjaciel FM Zone cieszyć się z tego, że Marcin odchodzi, ponieważ to dla Nas cios i spore osłabienie. 

 

 

Odnośnik do komentarza

Nie chce mi się sprawdzać ile masz lat, ale jakbym po raz pierwszy czytał twą wypowiedź dałbym Ci jakieś 12. Wiemy, że zostałeś za przeproszeniem WYJEBANY z FMZone, tak jak z każdej innej strony, dlatego, iż jesteś najzwyczajnie w świecie ch****y. To, że nie umiesz poradzić sobie z tą ciężką dla ciebie prawda to twój problem i właśnie min. w ten sposób próbujesz się odgryzać. Swoje samopoczucie próbujesz takimi docinkami poprawić, dlatego na zachowanie takich buraków jak ty trzeba patrzeć przez palce ;-).

No to pijemy :debesciak: .

Szczególnie tercet ty i twoi przyjaciele MagnificoManager i Arek96 jesteście zdatni :diabelek:.

Dla mnie takie osoby jak ty są po prostu ofiarami dziurawego kondoma :plemnik:.

Pozdr. B-)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...