Skocz do zawartości
Rozpoczynamy kolejny cykl wyborczy. Można już nominować użytkowników, którzy powinni znaleźć się w XIV kadencji ModTeamu.
TEMAT Z NOMINACJAMI

Rekomendowane odpowiedzi

To żeby było weselej: nie mogę głosować w nowej ankiecie, mimo, że nie głosowałem jeszcze. Widzę tylko wyniki sondy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Perla, wg naszego Webmastera MUSISZ mieć zmienne IP.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma sprawy. Jak ktoś ma taki problem, jak Perla, to również ma zmienne IP. Bez względu na to, co mówi/pisze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Parę błędów się wkradło w ostatnim newsie o Screenach, weźcie przeczytajcie przed wrzuceniem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuję za zwrócenie uwagi. Czytamy, czytamy. Mój błąd, po prostu wysłałem wrzucającemu wersję sprzed poprawki, no cóż - każdy ma prawo do pomyłki. Już jest wszystko w porządku. A ja mam nadzieję, że jutro się zrewanżuję... :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie, bez złośliwości mówiąc bo to uderza w każdą stronę, jak już korzystacie ze wspólnego konta scenowego na Fejsie, to postarajcie się najpierw opanować jak to tam działa - nie dość, że piszecie w pierwszej osobie ze scenowego konta ("nasz"), to jeszcze puszczacie kilka tych samych feedów w ciągu kilkudziesięciu sekund. Mówiąc krótko po prostu spamujecie, a wśród osób, które lubią ten profil na FB są ludzie, którzy mogą sobie nie życzyć takiego spamu i po prostu przestaną lubić ten profil. Cieszę się, że korzystacie z Facebooka, ale zacznijcie eksperymentować na swoim profilu, a dopiero potem na scenowym*.

*Oczywiście to wszystko zakładając, że to Wy feedowaliście ten wywiad z Vamim, ale nie wydaje mi się, żeby ktoś z CM Rev albo z CFM pisał o jmk jako "naszym" korektorze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sam wywiad wyszedł znacznie, znacznie lepiej niż sposób feedowania, o którym pisze Barton.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie, bez złośliwości mówiąc bo to uderza w każdą stronę, jak już korzystacie ze wspólnego konta scenowego na Fejsie, to postarajcie się najpierw opanować jak to tam działa - nie dość, że piszecie w pierwszej osobie ze scenowego konta ("nasz"), to jeszcze puszczacie kilka tych samych feedów w ciągu kilkudziesięciu sekund. Mówiąc krótko po prostu spamujecie, a wśród osób, które lubią ten profil na FB są ludzie, którzy mogą sobie nie życzyć takiego spamu i po prostu przestaną lubić ten profil. Cieszę się, że korzystacie z Facebooka, ale zacznijcie eksperymentować na swoim profilu, a dopiero potem na scenowym*.

*Oczywiście to wszystko zakładając, że to Wy feedowaliście ten wywiad z Vamim, ale nie wydaje mi się, żeby ktoś z CM Rev albo z CFM pisał o jmk jako "naszym" korektorze.

Przyznaję siębez bicia, że to moja wina. A właściwie lagującego neta. No, niech bedzie, moja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak się zastanawiam czy kiedyś ujrzymy tutaj krytykę merytoryczną miast technicznej... ;) Do czego zachęcam.

Ps. Właśnie ten wywiad miał być moją rekompensatą za wczorajszego newsa;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czy kiedyś ujrzymy tutaj krytykę merytoryczną miast technicznej..

Kpisz waść? :-) Cofnij się o jedną stronę i już masz. A to nie nasza wina, że toczyła się dość długa dyskusja o jakiejś ąkiecie, spychając zarzuty merytoryczne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie wiem tylko dlaczego, na schadzkę z Vamim

W treści newsa, a w linku:

Wywiad z Vami'm by jmk

Taka mała niekonsekwencja :P

Ale IMO apostrof w tym przypadku jest zbędny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

OT: Nadgorliwość w korzystaniu z apostrofów - maniera, której nie potrafię zrozumieć... :TO

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie wiem tylko dlaczego, na schadzkę z Vamim

W treści newsa, a w linku:

Wywiad z Vami'm by jmk

Taka mała niekonsekwencja :P

Ale IMO apostrof w tym przypadku jest zbędny.

Poprawione, dziękujemy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W tym wywiadzie jest więcej błędów, co dziwne, bo przeprowadzał go Wasz korektor.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W tym wywiadzie jest więcej błędów, co dziwne, bo przeprowadzał go Wasz korektor.

Którego notabene nie ma kto sprawdzić :D Ale spoko, pracujemy nad pewnymi wzmocnieniami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Raczej miałem na myśli fakt, że skoro ktoś od korekty pisze wywiad, sam błędów nie popełnia lub robi to w najmniej istotnych obszarach; każdemu mogą zdarzyć się literówki. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi