Skocz do zawartości

FM Zone


Ceyvol

Rekomendowane odpowiedzi

a słyszałeś kiedyś taką prawdziwą babkę wiejską?

 

Wielokrotnie słyszałem, poza tym nie wpisujcie każdemu kto ten tekst skrytykuje pytania "a słyszałeś kiedyś taką prawdziwą babkę wiejską?" bo akurat żadna regionalna gwara nie ma nic wspólnego z mową takich babci ze wsi a już tym bardziej Gwara Śląska (napisana jeszcze z wieloma błędami). Poza tym skoro strona jest o tematyce gry piłkarskiej to po prostu nie wypada pisać takich bzdur. Nic do was naprawdę nie mam ale z tym tekstem grubo przesadziliście.

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się, że wszystko co miało być powiedziane na temat tego tekstu zostało już powiedziane, dlatego płynnie przejdę do pochwały, że zmiany wizualne na stronie idą IMO w dobrym kierunku i oby tak dalej. Wolałbym co prawda trochę inną kolorystykę, bo jednak czerni jest IMO za dużo, ale nie jest to aż tak palący problem. Poza tym nie wydaje mi się, żeby miało mi się udać namówić Was do zmiany kolorów :)

Odnośnik do komentarza

Podzielając zdanie Bartona co do kwestii wiadomego tekstu... dodam ostatnie moje słowa - przyjmuję osobiście do wiadomości, że tekst nie przypadł do gustu części Czytelników, ale jak napisał Patryk - FMZ jest stroną "na luzie" i mamy jednak nadzieję, że znajdą się ludzie, którym taki nasz styl przypadnie jednak do gustu. A po jednym luźniejszym tekście raczej się tego sprawdzić nie da.

Jeśli jednak będzie inaczej - wyciągniemy wnioski.

 

Zauważam jednak jedno - dość ostro krytykowane są niektóre nasze poczynania (do czego oczywiście krytykujący mają prawo), ale muszę zadać jedno pytania (jest to pytanie serio) - czy na naszym serwisie naprawdę nie ma materiałów, które się Wam podobają, które przypadły Wam do gustu? Seju napisał, że grafiki są fajne - cieszymy się. Chcielibyśmy się rozwijać, stawać się coraz lepsi. Temu właśnie m.in. mają służyć opinie innych, Wasze opinie. Ciężko jednak będzie to uczynić słysząc tylko negatywy. Chyba, że naprawdę uważacie, że nie ma czego pochwalić, to ok.

 

Co do Twojej opinii Barton - staramy się by było lepiej :). Mamy zielone-czarne barwy i to się raczej nie zmieni, ale skoro już piszesz to z ciekawości spytam - jakie Ty kolory byś u nas widział?

Odnośnik do komentarza

Nie chodzi o zmianę barw, ale może o zmianę proporcji albo odcieni - więcej zieleni, bielsza czerń, może jaśniejszy top. Sam nie wiem, po prostu dla mnie za czarno i przy tym za mało czytelnie, ale nie aż tak, aby odpychało od strony. Natomiast dalej mógłbym sugerować to, co pisałem po starcie, czyli że top jest za duży i w tym sensie niezagospodarowany, ale to też pewnie kwestia gustu.

 

Jeśli chodzi o pochwały gilbert to tak już jest i to nie tylko w Waszym przypadku - z zasady jeśli cokolwiek piszemy na Forum (i nie mówię tylko o mnie czy redaktorach CM Revolution) to zazwyczaj dotyka to krytyki. Nieczęsto pojawiają się materiały na tyle dobre, aby można było je chwalić, a chwalenie wszystkiego to po prostu wazelina.

Odnośnik do komentarza

Tekst o Pani Jadzi biorę na siebie ;D To ja wpadłem na ten pomysł i ja przy pomocy bicza i kapeńki wazelinki przepchnąłem go na stronę :D Ale nie bójcie się. Tekst ten jeszcze nawiąże do FM-a, piłki nożnej... ale ni bedę uprzedzał faktów. Chciałem cosw stylu atmosfery tajemnicy typu "Dlaczego ten tekst siepojawil? Ma do czegosnawiazać?" Bez slowa "ŻENADA" na końcu. Poczekajcie na rozwój serii. :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...