Skocz do zawartości

FM Zone


Ceyvol

Rekomendowane odpowiedzi

Nie. Facebook, to po prostu fajny newsletter.

 

 

To fakt, więc niczego wykluczyć nie można.

 

 

Kiedyś prenumerowałem nawet CDA... No, ale jak uważasz, że jesteś na poziomie redaktorów największego pisma komputerowego o grach w Polsce, to spoko. Już mi tyle wystarczy do zrozumienia tego tekstu.

 

Pucek - nie dorabiaj swoich teorii do słów, które miały inne znaczenie ;).

Odnośnik do komentarza

No właśnie, Seju. Pomieszkaj miesiąc, w jakieś wakacje na wsi i posłuchaj takich babć. Bo to się robi zabawne. ;)

 

I każdą opinię wysłuchamy i przeanalizujemy. Ale i tak ostateczna decyzja należy do nas. :)

 

Jak dla mnie to brzmi jak Gwara Śląska a nie jakaś babcia z wioski, poza tym widzę tutaj pewną niekonsekwencję:

 

"Papierek jest nieważny! Synek, ja czytom wolno, ale dokładnie. Burmajster się Otwa nazywo, nie jaki Szczyżewski! - tryumfalnie oznajmiła babunia - Tak tedy jo tu całe życie mieszkała, choć miejsce nigdy do mnie nie leżało! Alem zawsze tu sprzątoła. Od kiedy pamintom!"

 

Raz jest napisane w języku gwarowym a raz nie. A ponoć to ta sama osoba ciągle gada...

 

Według mnie tekst jest lekko przekombinowany i nie ma zupełnie nic wspólnego z tematyką strony

Odnośnik do komentarza

 

Według mnie tekst jest lekko przekombinowany i nie ma zupełnie nic wspólnego z tematyką strony

 

Z tego co mi wiadomo nigdzie nie istnieje zapis zobowiązujący nas, aby 100% materiałów na stronie musiało być związane z jej tematyką - u nas będzie to w granicach 99% ;).

Odnośnik do komentarza

to wrzućcie jeszcze kącik kulinarny i horoskopy

 

Skłaniamy się raczej ku poradom dla początkujących kierowców ;).

 

A tak poważniej - naprawdę aż tak bardzo przeszkadza Wam wszystkim humorystyczne przedstawienie historii FM Zone? Aż tak bardzo przeszkadza Wam, że jeden materiał na sto nie traktuje o samym FM-ie?

Odnośnik do komentarza
Z tego co mi wiadomo nigdzie nie istnieje zapis zobowiązujący nas, aby 100% materiałów na stronie musiało być związane z jej tematyką - u nas będzie to w granicach 99% .

tu się akurat zgodze z gilbertem.

 

co do propozycji kulinarnych to... do przemyślenia, w tym też trzeba dobrać dobrą taktykę ;)

Odnośnik do komentarza

to wrzućcie jeszcze kącik kulinarny i horoskopy

 

Skłaniamy się raczej ku poradom dla początkujących kierowców ;).

 

A tak poważniej - naprawdę aż tak bardzo przeszkadza Wam wszystkim humorystyczne przedstawienie historii FM Zone? Aż tak bardzo przeszkadza Wam, że jeden materiał na sto nie traktuje o samym FM-ie?

słowo klucz

Odnośnik do komentarza

Co do kącika kulinarnego to naprawdę niegłupi pomysł. Może w końcu bym się nauczył coś gotować. :nie_powiem:

 

I tak sobie myślę, że do takich tekstów musicie się przyzwyczaić, bo po prostu FM Zone jest bardziej "wyluzowaną" stroną i takie rzeczy do tego pasują.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...