Skocz do zawartości

Edytor FM2010


Fikander

Rekomendowane odpowiedzi

Żeby nie było. odpalam edytora. wczytuje baze danych

wybieram klub zmieniam ilosc widzow na stadionie i zwiekszam budzet :) ustalam wieksza reputacje zespolu i ekstraklasy zmienie wieksza pojemnosc na stadionie robie zapisz jako wpisuje swoja nazwe i wychodze i za **** nie odpala mi sie wybieranie bazy danych. od razu przechodzi do wybierania lig.

Odnośnik do komentarza

Proponuje kupić drugiego oryginała w Anglii i podmienić pliki językowe. Na oryginale z Media Marktu edytor nie chodzi. No chyba, że ja mam pecha. Prościej jednak ściągnąć grę (w sumie wystarczy sam fm.exe). A jak sobie już stworzycie bazę na tym "piratku" to można grać sobie dalej na oryginale.I proszę mnie zbanować za złamanie regulaminu, ale razem z tymi którym chodzi edytor.Nie wiem jak po instalacji przez Steama. Tego nie sprawdzałem

Odnośnik do komentarza

W tej CHYBA nie działa, ale wystarczy wrzucić english.ltc z dema :P

 

Chcesz przez to powiedzieć, że jak wrzucę angielski plik językowy do wersji z MM to program zaczyta dane z edytora? Sprawdzę jak będę miał okazje.

 

Proponuje kupić drugiego oryginała w Anglii i podmienić pliki językowe
A po co chcesz kupować i bawić się w podmienianie? Jak skasujesz wszystkie .ltc z katalogu z językami, utworzysz pusty plik english.ltc to powinieneś mieć grę po angielsku. Tka działało bynajmniej na poprzednich wersjach.

 

Po to żeby chodziły dane z edytora, bo na wersji z polskiego sklepu, te dane nie są czytane. Po prostu wersja z MM ma buga. Moja wersja, albo wszystkie, albo część. I ja wiem jak to obejść (przynajmniej u mnie to działa, więc gdzie indziej też powinno). Ale nie będę kupował drugiej wersji gry z powodów, które są chyba naturalne. Więc ją sobie ściągnę

Odnośnik do komentarza
. Po prostu wersja z MM ma buga. Moja wersja, albo wszystkie, albo część.

Jakiego buga? Możesz zaprezentować?

 

Zauważ, że w całym kraju każdy ma dokładnie tę samą wersję nagraną na nośniku co Ty. Niezależnie czy kupował w MM, Saturnie, Empiku, Realu, Carrefourze, Tesco, Biedronce, Piotrze i Pawle, Castoramie, Obi, Kauflandzie, Auchanie...

Odnośnik do komentarza

Jakie wartości wprowadzone w miastach w pozycjach "długość i szerokość geograficzna" są prawidłowe w rozumieniu interpretacji tego przez silnik gry? Stopnie i minuty czy zapis dziesiętny stopni?

Od zawsze były to wartości dziesiętne. Tutaj możesz skonwertować sobie wartości z dziesiętnych na stopnie/minuty/sekundy i odwrotnie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...