Skocz do zawartości

Edytor FM2010


Fikander

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam z kolei inny problem z edytorem.

Mianowicie jak zmieniam miejsce urodzenia zawodnikom którzy mają w grze unknown (w edytorze jako unknown podawana jest stolica kraju z którego jest zwodnik) na jakieś konkretne miasto, to jak odpalam grę dalej mają unknown.

Jak robię podobny manewr z zawodnikami, którzy mają już konkretne miejsce urodzenia i zmieniam je na inne, to w grze jest to uwzględnione.

Macie u siebie tak samo, czy po prostu ja mam coś skopane ?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ze swoim poprzednim problemem uporałem się poprzez zainstalowanie najnowszego patcha. Jednak wyskakuje mi teraz inny błąd. Jak w edytorze zmieniam "Non playing history" u zawodników, to potem w grze w zakładce "achievments" u niektórych piłkarzy czasem się ona dubluje.

obrazek

Najgorsze, że nie robi się to u wszystkich zawodników, tylko u losowo wybranych. Wie ktoś może jak temu zaradzić ?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

ja mam takie pytanie: jak zrobic by w lidze polskiej druzyna dostawala premie pieniężne za zajęte miejsce w lidze tak jak w angielskiej. Jak to zedytowac?? Bo z tego co wiem c+ placi zespolom wlasnie kase za "zajete miejsce", no za popularnosc klubu, w zaleznosci od miejsca w tabeli, i ilosci spotkan w tv. Wisla krakow dostanie po sezonie ok 20 mln. zl, legia 18, lech 16...etc... a najgorzej to nie wiem kto... ale cos ok. 650 tys. zl dostanie najgorsza druzyna.

 

W anglii in game druzyna dostaje kase za zajete miejsce po sezonie... jak to zrobic aby w polsce tez tak bylo???

Odnośnik do komentarza

jak zrobic lige w uaktualnieniu ligi polskiej aby zespoly rezerw typu: gornik II, widzew II, pogon II, blekitni II,(od 1 ligi w dol) tez rozgrywaly swoje mecze w lidze (ligi matki) I zespolu z innymi druzynami rezerw. jak to ma sie w anglii w ekstraklasie?? Jak ktos wie to zgory thx za pomoc :)

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Pytanie 1 - Czy jest możliwośc aby zespoły rezerw grały w ligach podstawowych ( tak jak w Hiszpanii) czyli np pierwszoligowy klub ma swoją druzynę rezerw w II lidze krajowej?

Jak to zrobić?

 

Pytanie 2 - Pewnie się nie da bo ktoą już by to zrobił, ale... Czy można połączyć a raczej stworzyć jedną ligę z kilku krajów?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...